Automatinės prekybos programinė įranga „Coinbase Pro“ ir „Bitcoin Cash“ pirkimas / pardavimas

Pralenkkite rinką naudodami automatinės prekybos programinę įrangą Coinbase Pro ir uždirbkite pelno su BCH per kelias valandas

Coinrule Kripto informacijos suvestinė
Teminiai
Veikia su 10 geriausių
dažniausiai naudojamos biržos
geriausias
Sauga ir šifravimas
Vartotojų atsiliepimai apie Coinrule Automatinis prekybos įrankis
„Geriausias dalykas, nutikęs kriptovaliutų srityje per pastaruosius penkerius metus“
Hugo

Planuoti automatizuotą sistemą, 24/7

Coinrule yra puikus įrankis daugeliui skirtingų investuotojų ir prekiautojų grupių. Mūsų platformoje yra begalė pranašumų. Galite išbandyti ir kurti savo automatines strategijas, kad sukurtumėte savo prekybos sistemą ir pirktumėte/parduodami BCH. Labai greitai sukaupsite BCH, išsaugosite savo portfelį, užtikrinsite bet kokį siurblį, nepraleisdami staigaus sumažėjimo.

Pradėti prekybą

Istorinių duomenų bandymo taisyklės našumas

PRADINĖ SUMA
INVESTICIJOS TRUKMĖ
$1750 . 00

Išbandykite savo automatinę prekybą

Saugiai valdykite naudodami Coinbase Pro

Coinrule turi vieną pagrindinę misiją, norime, kad jūsų prekyba kriptovaliutomis būtų veiksmingesnė ir būtų paprasta. Kriptovaliutų rinkos yra atviros 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, tik automatizuota prekybos strategija gali visiškai išnaudoti bet kokią galimą galimybę, kuri atsiras rinkoje. Kaip sukurti prekybos taisyklę su Coinrule? Tvarkykite savo automatizuotas strategijas naudodami „If-This-Then-That“ stilių, nereikia jokių kodavimo įgūdžių!

Pradėti prekybą

Sukurkite savo prekybos techniką ir kaupkite BCH

At Coinrule stengiamės kiekvieną dieną pateikti naujų modulių ir pakeitimų mūsų išmaniajam asistentui. Tiesą sakant, mes palaikome ryšį su geriausiais savo klientais ir geriausiais mainais, kad gautume atsiliepimų ir idėjų.

Pradėti prekybą

Sukurkite automatines strategijas pagal populiarius rodiklius

Prekybai reikia disciplinos, požiūrio ir plano. Kas daro prekybą tokia sudėtinga? Žmogaus prigimtis ir jausmai gali neigiamai paveikti jūsų prekybos pelną. Prekybos taisyklės naudojimas leidžia nugalėti susirūpinimo, euforijos ir godumo padarinius, kuriuos gali patirti bet kuris klientas. Taip pat pradedantysis gali prekiauti kaip profesionalas Coinrule!

Suveikia mechanizmai, kai pasikeičia kriptovaliutų erdvė Remiantis perspektyviausiais rodikliais
Jokio kodo nėra Taip paprasta kaip IFTTT
Valdykite rinkos tendencijas Maksimaliai padidinkite pelną

Nedelsdami pradėkite kurti sandorius

Gaukite nemokamus prekybos signalus, planuokite automatinius sandorius ir valdykite savo paskirstymą 30 dienų nemokamai.

Palaikomi mainai

Binansas Coinbase Kraken „Okex“ Bitpanda