Privatumo politika

PRIVATUMO

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 12, 2022Šis privatumo pranešimas skirtas Coinrule Inc " (užsiima verslu kaip Coinrule) (" Coinrule ","we, „“us“ arba „mūsų“), aprašoma, kaip ir kodėl galime rinkti, saugoti, naudoti ir (arba) bendrinti (“procesas") jūsų informacija, kai naudojatės mūsų paslaugomis ("Paslaugos“), pvz., kai jūs:
Klausimai ar rūpesčiai?Perskaitę šį privatumo pranešimą, suprasite savo teises ir pasirinkimus. Jei nesutinkate su mūsų politika ir praktika, nesinaudokite mūsų paslaugomis. Jei vis dar turite klausimų ar rūpesčių, susisiekite su mumis adresu [apsaugotas el. paštu].


PAGRINDINIŲ DALYKŲ SANTRAUKA

Šioje santraukoje pateikiami pagrindiniai mūsų privatumo pranešimo punktai, tačiau daugiau informacijos apie bet kurią iš šių temų galite sužinoti spustelėję nuorodą, esančią po kiekvieno pagrindinio punkto, arba naudodami toliau pateiktą turinį, kad rastumėte ieškomą skyrių. Taip pat galite spustelėtičiakad patektumėte tiesiai į mūsų turinį.

Kokią asmeninę informaciją tvarkome? Kai lankotės, naudojatės arba naršote mūsų Paslaugas, mes galime apdoroti asmeninę informaciją, atsižvelgdami į tai, kaip su jais bendraujate Coinrule ir Paslaugos, jūsų pasirinkimai ir naudojami produktai bei funkcijos. Spustelėkite čiaNorėdami sužinoti daugiau.

Ar tvarkome kokią nors neskelbtiną asmeninę informaciją? Mes galime tvarkyti neskelbtiną asmeninę informaciją, kai to reikia, gavę jūsų sutikimą arba kitaip, kai tai leidžiama pagal galiojančius įstatymus. Spustelėkite čiaNorėdami sužinoti daugiau.

Ar gaunate kokios nors informacijos iš trečiųjų šalių? Negauname jokios informacijos iš trečiųjų šalių.

Kaip apdorojate mano informaciją? Jūsų informaciją tvarkome siekdami teikti, tobulinti ir administruoti Paslaugas, bendrauti su jumis, siekdami saugumo ir sukčiavimo prevencijos bei laikytis įstatymų. Taip pat galime tvarkyti jūsų informaciją kitais tikslais, gavę jūsų sutikimą. Tvarkome jūsų informaciją tik tada, kai tam turime pagrįstą teisinę priežastį. SpustelėkitečiaNorėdami sužinoti daugiau.

Kokiose situacijose ir su kuo tipai ar mes dalijamės asmenine informacija? Mes galime dalytis informacija konkrečiose situacijose ir su konkrečiais kategorijos trečiosios šalys. SpustelėkitečiaNorėdami sužinoti daugiau.

Kaip mes saugome jūsų informaciją? Mes taikome organizacinius ir techninius procesus bei procedūras, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją. Tačiau joks elektroninis perdavimas internetu ar informacijos saugojimo technologija negali būti garantuotas, kad bus 100% saugus, todėl negalime pažadėti ar garantuoti, kad įsilaužėliai, kibernetiniai nusikaltėliai ar kitos leidimo neturinčios trečiosios šalys negalės nugalėti mūsų saugumo ir netinkamai rinkti, pasiekti. , pavogti ar pakeisti jūsų informaciją. SpustelėkitečiaNorėdami sužinoti daugiau.

Kokios tavo teisės? Priklausomai nuo to, kur esate geografiškai, galiojantis privatumo įstatymas gali reikšti, kad turite tam tikras teises, susijusias su savo asmenine informacija. SpustelėkitečiaNorėdami sužinoti daugiau.

Kaip aš galiu pasinaudoti savo teisėmis? Paprasčiausias būdas pasinaudoti savo teisėmis yra užpildyti turimą duomenų subjekto prašymo formą čia , arba susisiekę su mumis. Mes apsvarstysime ir imsimės veiksmų pagal taikomus duomenų apsaugos įstatymus.

Norite sužinoti daugiau apie ką Coinrule elgiasi su bet kokia mūsų renkama informacija? Spustelėkite čiavisapusiškai peržiūrėti pranešimą.


TURINYS

1. KOKIĄ INFORMACIJĄ RENKAME?
2. KAIP APdorojame JŪSŲ INFORMACIJĄ?
3. KOKIU TEISINIU PAGRINDU RIAMESIME TVARKYMĄ JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?
4. KADA IR SU KUO DALYJAME JŪSŲ ASMENINE INFORMACIJA?
5. KOKIA MŪSŲ NUSTATYMAS TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINĖSE?
6. Ar mes naudojame slapukus ir kitas stebėjimo technologijas?
7. KAIP tvarkome JŪSŲ SOCIALINIUS PRISIJUNGIMUS?
8. KIEK LAIKO TURIME JŪSŲ INFORMACIJĄ?
9. KAIP SAUGIU JŪSŲ INFORMACIJĄ?
10. AR RENKAME INFORMACIJĄ IŠ NEPILNAMŲ?
11. KOKIOS JŪSŲ PRIVATUMO TEISĖS?
12. NEGALIMA NEBEKTI SAVYBIŲ KONTROLĖ
13. AR KALIFORNIJOS GYVENTOJAI TURI KONKRETŲ PRIVATUMO TEISĖS?
14. AR ATNAUJINAME ŠĮ PRANEŠIMĄ?
15. KAIP GALITE Kreiptis į mus apie šį pranešimą?
16. KAIP GALITE PERŽIŪRĖTI, ATNAUJINTI AR IŠTRINTI IŠ JŪSŲ renkamus duomenis?

1. KOKIĄ INFORMACIJĄ RENKAME?

Asmeninė informacija, kurią mums atskleidžiate

Trumpai:Mes renkame asmeninę informaciją, kurią mums pateikiate.

Mes renkame asmeninę informaciją, kurią jūs savanoriškai pateikiate mums, kai jūs užsiregistruoti Paslaugose, išreikšti susidomėjimą gauti informaciją apie mus arba mūsų produktus ir paslaugas, kai dalyvaujate su Paslaugomis susijusioje veikloje arba kitaip susisiekdami su mumis.

Jūsų pateikta asmeninė informacija. Asmeninė informacija, kurią mes renkame, priklauso nuo jūsų sąveikos su mumis ir Paslaugomis konteksto, jūsų pasirinkimų ir naudojamų produktų bei funkcijų. Mūsų renkama asmeninė informacija gali būti tokia:
Jautri informacija. Prireikus, gavę jūsų sutikimą arba kitaip leidžiant galiojančius įstatymus, tvarkome šių kategorijų neskelbtiną informaciją:
Mokėjimo duomenys. Jei perkate, galime rinkti duomenis, reikalingus jūsų mokėjimui apdoroti, pvz., mokėjimo priemonės numerį (pvz., kredito kortelės numerį) ir saugos kodą, susietą su jūsų mokėjimo priemone. Visus mokėjimo duomenis saugo Checkout.com . Jų privatumo pranešimo nuorodą (-as) galite rasti čia: https://www.checkout.com/legal/privacy-policy .

Socialinės žiniasklaidos prisijungimo duomenys.Galime suteikti jums galimybę registruotis pas mus naudojant esamą socialinės žiniasklaidos paskyros informaciją, pvz., „Facebook“, „Twitter“ ar kitą socialinės žiniasklaidos paskyrą. Jei pasirinksite registruotis tokiu būdu, mes rinksime informaciją, aprašytą skyriuje „KAIP tvarkome JŪSŲ SOCIALINIUS PRISIJUNGIMUS?"žemiau.

Programos duomenys. Jei naudojate mūsų programą (-as), mes taip pat galime rinkti šią informaciją, jei nuspręsite suteikti mums prieigą arba leidimą:
Ši informacija pirmiausia reikalinga mūsų programos (-ių) saugumui ir veikimui palaikyti, trikčių šalinimui ir vidinės analizės bei ataskaitų teikimo tikslais.

Visa asmeninė informacija, kurią mums pateikiate, turi būti tikra, išsami ir tiksli, ir jūs privalote mums pranešti apie bet kokius tokios asmeninės informacijos pasikeitimus.

Informacija renkama automatiškai

Trumpai:Kai kuri informacija, pvz., jūsų interneto protokolo (IP) adresas ir (arba) naršyklės ir įrenginio charakteristikos, renkama automatiškai, kai lankotės mūsų Paslaugose.

Mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją, kai lankotės, naudojatės Paslaugomis ar naršote jas. Ši informacija neatskleidžia konkrečios jūsų tapatybės (pvz., jūsų vardo ar kontaktinės informacijos), bet gali apimti įrenginio ir naudojimo informaciją, pvz., jūsų IP adresą, naršyklės ir įrenginio charakteristikas, operacinę sistemą, kalbos nuostatas, nukreipimo URL, įrenginio pavadinimą, šalį, vietą. , informacija apie tai, kaip ir kada naudojatės mūsų paslaugomis, ir kita techninė informacija. Ši informacija visų pirma reikalinga mūsų Paslaugų saugumui ir veikimui užtikrinti, taip pat vidinės analizės ir ataskaitų teikimo tikslais.

Kaip ir daugelis įmonių, mes taip pat renkame informaciją naudodami slapukus ir panašias technologijas. Daugiau apie tai galite sužinoti mūsų Slapukų pranešime: https://coinrule.com/cookies.html.

Mūsų renkama informacija apima:
2. KAIP APdorojame JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Trumpai:Tvarkome jūsų informaciją siekdami teikti, tobulinti ir administruoti Paslaugas, bendrauti su jumis, siekdami saugumo ir sukčiavimo prevencijos bei laikytis įstatymų. Taip pat galime tvarkyti jūsų informaciją kitais tikslais, gavę jūsų sutikimą.

Jūsų asmeninę informaciją tvarkome dėl įvairių priežasčių, priklausomai nuo to, kaip sąveikaujate su mūsų paslaugomis, įskaitant:
 • Teikti ir palengvinti paslaugų teikimą vartotojui.Galime apdoroti jūsų informaciją, kad galėtume suteikti jums prašomą paslaugą.
 • Atsakyti į vartotojų užklausas / pasiūlyti vartotojams pagalbą.Mes galime apdoroti jūsų informaciją, kad atsakytume į jūsų užklausas ir išspręstume visas galimas problemas, kurios gali kilti dėl prašomos paslaugos.
 • Norėdami išsiųsti jums administracinę informaciją.Galime apdoroti jūsų informaciją, kad atsiųstume jums išsamią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas, sąlygų ir politikos pakeitimus bei kitą panašią informaciją.
 • Vykdyti ir valdyti Jūsų užsakymus. Mes galime apdoroti jūsų informaciją, kad įvykdytume ir tvarkytume jūsų užsakymus, mokėjimus, grąžinimus ir keitimus, atliekamus naudojantis Paslaugomis.

 • Norėdami paprašyti atsiliepimo.Galime apdoroti jūsų informaciją, kai reikia prašyti atsiliepimų ir susisiekti su jumis dėl naudojimosi mūsų paslaugomis.
 • Siųsti jums rinkodaros ir reklaminius pranešimus.Mes galime apdoroti asmeninę informaciją, kurią mums siunčiate rinkodaros tikslais, jei tai atitinka jūsų rinkodaros nuostatas. Galite bet kada atsisakyti mūsų rinkodaros el. laiškų. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr.KOKIOS JŪSŲ PRIVATUMO TEISĖS?“ žemiau).
 • Norėdami apsaugoti mūsų Paslaugas. Mes galime apdoroti jūsų informaciją, siekdami užtikrinti mūsų Paslaugų saugumą, įskaitant sukčiavimo stebėjimą ir prevenciją.
 • Nustatyti naudojimo tendencijas. Galime apdoroti informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų paslaugomis, kad geriau suprastume, kaip jos naudojamos, kad galėtume jas patobulinti.
 • Norėdami nustatyti mūsų rinkodaros ir reklaminių kampanijų efektyvumą. Galime apdoroti jūsų informaciją, kad geriau suprastume, kaip teikti jums aktualiausias rinkodaros ir reklamines kampanijas.
 • Išsaugoti ar apsaugoti gyvybiškai svarbius asmens interesus. Galime apdoroti jūsų informaciją, kai to reikia, kad išsaugotume ar apsaugotume gyvybiškai svarbų asmens interesą, pavyzdžiui, kad išvengtume žalos.

3. KOKIU TEISINIU PAGRINDU RIAMESIME TVARKOME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Trumpai:Mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją tik tada, kai manome, kad tai būtina ir turime pagrįstą teisinę priežastį (ty teisinį pagrindą) tai daryti pagal galiojančius įstatymus, pavyzdžiui, gavę jūsų sutikimą, laikytis įstatymų, teikti jums paslaugas, kurių reikia arba įvykdyti savo sutartinius įsipareigojimus, siekiant apsaugoti jūsų teises arba įgyvendinti mūsų teisėtus verslo interesus.

Jei esate ES arba JK, šis skyrius taikomas jums.

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) ir JK GDPR reikalauja, kad paaiškintume galiojančius teisinius pagrindus, kuriais remiamės tvarkydami jūsų asmeninę informaciją. Apdorodami jūsų asmeninę informaciją galime remtis šiais teisiniais pagrindais:
 • Sutikimas.Mes galime tvarkyti jūsų informaciją, jei davėte mums leidimą (ty sutikimą) naudoti jūsų asmeninę informaciją konkrečiam tikslui. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Spustelėkitečianorėdami sužinoti daugiau.
 • Sutarties vykdymas. Galime tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, kai manome, kad būtina įvykdyti savo sutartinius įsipareigojimus jums, įskaitant paslaugų teikimą, arba jūsų prašymu prieš sudarant su jumis sutartį.
 • Teisėti interesai. Mes galime tvarkyti jūsų informaciją, kai manome, kad tai pagrįstai reikalinga mūsų teisėtiems verslo interesams pasiekti ir tie interesai nenusveria jūsų interesų ir pagrindinių teisių bei laisvių. Pavyzdžiui, galime tvarkyti jūsų asmeninę informaciją kai kuriais aprašytais tikslais, siekdami:
 • Siųsti vartotojams informaciją apie specialius pasiūlymus ir nuolaidas mūsų produktams ir paslaugoms
 • Išanalizuokite, kaip naudojamos mūsų paslaugos, kad galėtume jas patobulinti, kad įtrauktume ir išlaikytume vartotojus
 • Remti mūsų rinkodaros veiklą
 • Diagnozuokite problemas ir (arba) užkirskite kelią nesąžiningai veiklai
 • Supraskite, kaip vartotojai naudojasi mūsų produktais ir paslaugomis, kad galėtume pagerinti naudotojų patirtį
 • Teisinės prievolės. Galime tvarkyti jūsų informaciją, kai manome, kad tai būtina siekiant laikytis mūsų teisinių įsipareigojimų, pavyzdžiui, bendradarbiauti su teisėsaugos institucija ar reguliavimo agentūra, įgyvendinti ar ginti savo teisines teises arba atskleisti jūsų informaciją kaip įrodymą bylinėjimosi metu, kuriame esame dalyvauja.
 • Gyvybiški interesai. Galime tvarkyti jūsų informaciją, kai manome, kad tai būtina siekiant apsaugoti jūsų gyvybinius interesus arba gyvybiškai svarbius trečiosios šalies interesus, pavyzdžiui, situacijose, susijusiose su galima grėsme bet kurio asmens saugumui.
Teisiniu požiūriu pagal Europos duomenų apsaugos įstatymus mes paprastai esame šiame privatumo pranešime aprašytos asmens informacijos „duomenų valdytojas“, nes mes nustatome atliekamo duomenų tvarkymo priemones ir (arba) tikslus. Šis privatumo pranešimas netaikomas asmeninei informacijai, kurią tvarkome kaip „duomenų tvarkytojai“ savo klientų vardu. Tokiais atvejais klientas, kuriam teikiame paslaugas ir su kuriuo esame sudarę duomenų tvarkymo sutartį, yra „duomenų valdytojas“, atsakingas už jūsų asmeninę informaciją, o mes tik tvarkome jūsų informaciją jo vardu pagal jūsų nurodymus. Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų klientų privatumo praktiką, turėtumėte perskaityti jų privatumo politiką ir kreiptis į juos visus iškilusius klausimus.

Jei esate Kanadoje, šis skyrius taikomas jums.

Galime tvarkyti jūsų informaciją, jei davėte mums konkretų leidimą (ty aiškų sutikimą) naudoti jūsų asmeninę informaciją konkrečiam tikslui arba situacijose, kai galima numanyti jūsų leidimą (ty numanomas sutikimas). Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Spustelėkitečianorėdami sužinoti daugiau.

Kai kuriais išskirtiniais atvejais pagal galiojančius įstatymus mums gali būti leista tvarkyti jūsų informaciją be jūsų sutikimo, įskaitant, pavyzdžiui:
 • Jei rinkimas aiškiai atitinka asmens interesus ir sutikimo negalima gauti laiku
 • Tyrimams ir sukčiavimo nustatymui bei prevencijai
 • Verslo sandoriams, jei tenkinamos tam tikros sąlygos
 • Jei tai yra liudytojo pareiškime ir rinkimas yra būtinas norint įvertinti, apdoroti arba išspręsti draudimo išmoką
 • Sužeistųjų, sergančių ar mirusių asmenų atpažinimui ir bendravimui su artimaisiais
 • Jei turime pagrįstą pagrindą manyti, kad asmuo buvo, yra arba gali būti finansinio piktnaudžiavimo auka
 • Jei pagrįstai galima tikėtis, kad rinkimas ir naudojimas su sutikimu pakenktų informacijos prieinamumui arba tikslumui, o rinkimas yra pagrįstas tikslams, susijusiems su sutarties pažeidimo arba Kanados ar provincijos įstatymų pažeidimo tyrimu.
 • Jei reikia atskleisti informaciją, kad būtų laikomasi teismo šaukimo, orderio, teismo įsakymo arba teismo taisyklių, susijusių su įrašų rengimu
 • Jei ją sukūrė asmuo, vykdydamas savo darbą, verslą ar profesiją, ir rinkimas atitinka tikslus, dėl kurių informacija buvo parengta
 • Jei kolekcija skirta tik žurnalistiniams, meniniams ar literatūriniams tikslams
 • Jei informacija yra viešai prieinama ir nurodyta nuostatuose

4. KADA IR SU KUO DALYJAME JŪSŲ ASMENINE INFORMACIJA?

Trumpai:Mes galime dalytis informacija konkrečiomis situacijomis, aprašytomis šiame skyriuje ir (arba) su toliau nurodytais dalykais kategorijos trečiosios šalys.

Pardavėjai, konsultantai ir kiti trečiųjų šalių paslaugų teikėjai. Mes galime dalytis jūsų duomenimis su trečiųjų šalių pardavėjais, paslaugų teikėjais, rangovais ar agentais (“trečiosios šalys“), kurie teikia paslaugas mums arba mūsų vardu ir reikalauja prieigos prie tokios informacijos, kad galėtų atlikti tą darbą. Esame sudarę sutartis su trečiosiomis šalimis, kurios yra skirtos padėti apsaugoti jūsų asmeninę informaciją. Tai reiškia, kad jie negali nieko daryti su jūsų asmenine informacija, nebent mes jiems nurodėme tai padaryti. Jie taip pat nesidalins jūsų asmenine informacija su jokia organizacija, išskyrus mus. Jie taip pat įsipareigoja saugoti mūsų vardu saugomus duomenis ir saugoti juos mūsų nurodytą laikotarpį. Šios kategorijos trečiosios šalys, su kuriomis galime dalytis asmenine informacija, yra šios:
 • Skelbimų tinklai
 • Partnerių rinkodaros programos
 • Bendravimo ir bendradarbiavimo įrankiai
 • Duomenų analizės paslaugos
 • Duomenų saugojimo paslaugų teikėjai
 • Mokėjimo procesoriai
 • Veiklos stebėjimo įrankiai
 • Pakartotinio taikymo platformos
 • Pardavimo ir rinkodaros įrankiai
 • Debesų kompiuterijos paslaugos
 • Finansai ir apskaitos įrankiai
 • Socialiniai tinklai
 • testavimo įrankiai
 • Vartotojo paskyros registravimo ir autentifikavimo paslaugos
 • Svetainių prieglobos paslaugų teikėjai
 • Produktų inžinerijos ir projektavimo įrankiai
We taip pat gali prireikti bendrinti savo asmeninę informaciją šiais atvejais:
 • Verslo perdavimas. Mes galime dalytis arba perduoti jūsų informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, įmonės turto pardavimu, finansavimu arba viso ar dalies mūsų verslo įsigijimu, arba derybų metu kitai bendrovei.
 • Filialai.Galime dalytis jūsų informacija su savo filialais, tokiu atveju pareikalausime, kad šios susijusios įmonės laikytųsi šio privatumo pranešimo. Filialai apima mūsų patronuojančią įmonę ir visas dukterines įmones, bendrų įmonių partnerius ar kitas įmones, kurias mes kontroliuojame arba kurios yra bendrai su mumis kontroliuojamos.
 • Verslo partneriai. Galime pasidalinti jūsų informacija su savo verslo partneriais, kad pasiūlytume jums tam tikrus produktus, paslaugas ar reklamas.
 • Siūlo siena.Mūsų programoje (-ose) gali būti rodoma trečiosios šalies priglobta „pasiūlymo siena“. Tokia pasiūlymų siena leidžia trečiųjų šalių reklamuotojams pasiūlyti virtualią valiutą, dovanas ar kitus daiktus vartotojams mainais už reklamos pasiūlymo priėmimą ir užbaigimą. Tokia pasiūlymų siena gali būti rodoma mūsų programoje (-ose) ir jums bus rodoma remiantis tam tikrais duomenimis, pvz., jūsų geografine vietove arba demografine informacija. Kai paspausite ant pasiūlymo sienos, būsite nukreipti į išorinę kitiems asmenims priklausančią svetainę ir paliksite mūsų programą (-as). Unikalus identifikatorius, pvz., jūsų vartotojo ID, bus bendrinamas su pasiūlymo sienos teikėju, kad būtų išvengta sukčiavimo ir tinkamai įskaitytumėte atitinkamą atlygį į jūsų paskyrą.

5. KOKIA MŪSŲ NUSTATYMAS TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINĖSE?

Trumpai:Mes nesame atsakingi už jokios informacijos, kuria dalijatės su trečiosiomis šalimis, kurias galime susieti arba kurios reklamuojasi mūsų Paslaugose, tačiau nesate su jomis susijusios, saugumą.

Paslaugos , įskaitant mūsų pasiūlymo sieną, gali pateikti nuorodas į trečiųjų šalių svetaines, internetines paslaugas ar programas mobiliesiems ir (arba) juose gali būti su mumis nesusijusių trečiųjų šalių skelbimų, kurie gali susieti su kitomis svetainėmis, paslaugomis ar programomis. Atitinkamai, mes nesuteikiame jokių garantijų dėl tokių trečiųjų šalių ir nesame atsakingi už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokių trečiųjų šalių svetainių, paslaugų ar programų naudojimo. Nuorodos į trečiosios šalies svetainę, paslaugą ar programą įtraukimas nereiškia, kad mes pritariame. Mes negalime garantuoti duomenų, kuriuos pateikiate trečiosioms šalims, saugumo ir privatumo. Jokiems trečiųjų šalių surinktiems duomenims šis privatumo pranešimas netaikomas. Mes nesame atsakingi už bet kokių trečiųjų šalių turinį arba privatumo ir saugumo praktiką bei politiką, įskaitant kitas svetaines, paslaugas ar programas, kurios gali būti susietos su Paslaugomis arba iš jų. Turėtumėte peržiūrėti tokių trečiųjų šalių politiką ir susisiekti su jomis tiesiogiai, kad atsakytumėte į jūsų klausimus.

6. AR NAUDOJAME SLAPUKUS IR KITAS STEKIMO TECHNOLOGIJAS?

Trumpai:Jūsų informacijai rinkti ir saugoti galime naudoti slapukus ir kitas sekimo technologijas.

Galime naudoti slapukus ir panašias sekimo technologijas (pvz., žiniatinklio signalus ir pikselius), kad pasiektume arba saugotume informaciją. Konkreti informacija apie tai, kaip naudojame tokias technologijas ir kaip galite atsisakyti tam tikrų slapukų, yra pateikta mūsų pranešime apie slapukus : https://coinrule.com/cookies.html .

7. KAIP tvarkome JŪSŲ SOCIALINIUS PRISIJUNGIMUS?

Trumpai:Jei nuspręsite registruotis arba prisijungti prie mūsų paslaugų naudodami socialinės žiniasklaidos paskyrą, galime turėti prieigą prie tam tikros informacijos apie jus.

Mūsų paslaugos suteikia jums galimybę registruotis ir prisijungti naudojant trečiosios šalies socialinės žiniasklaidos paskyros duomenis (pvz., „Facebook“ ar „Twitter“ prisijungimus). Kai pasirinksite tai padaryti, iš jūsų socialinės žiniasklaidos teikėjo gausime tam tikrą profilio informaciją apie jus. Gaunama profilio informacija gali skirtis priklausomai nuo atitinkamo socialinės žiniasklaidos teikėjo, bet dažnai apima jūsų vardą, el. pašto adresą, draugų sąrašą ir profilio nuotrauką, taip pat kitą informaciją, kurią pasirenkate viešai skelbti tokioje socialinės žiniasklaidos platformoje.

Gautą informaciją naudosime tik tais tikslais, kurie aprašyti šiame privatumo pranešime arba kurie yra kitaip jums aiškiai nurodyti atitinkamose paslaugose. Atminkite, kad mes nekontroliuojame ir nesame atsakingi už kitokį jūsų asmeninės informacijos naudojimą, kurį atlieka jūsų trečiosios šalies socialinės žiniasklaidos teikėjas. Rekomenduojame peržiūrėti jų privatumo pranešimą, kad suprastumėte, kaip jie renka, naudoja ir bendrina jūsų asmeninę informaciją ir kaip galite nustatyti privatumo nuostatas jų svetainėse ir programose.

8. KIEK ILGAI SAUGOME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Trumpai:Mes saugome jūsų informaciją tiek, kiek reikia, kad įvykdytume šiame privatumo pranešime nurodytus tikslus, nebent įstatymai reikalauja kitaip.

Jūsų asmeninę informaciją saugosime tik tiek, kiek tai būtina šiame pranešime apie privatumą nustatytiems tikslams pasiekti, nebent įstatymais (pvz., mokesčių, apskaitos ar kitais teisiniais reikalavimais) būtų reikalaujama arba leidžiama ilgesnį saugojimo laikotarpį. Jokiais šio pranešimo tikslais nereikės saugoti jūsų asmeninės informacijos ilgiau nei laikotarpis, per kurį vartotojai turi paskyrą pas mus .

Kai neturime nuolatinio teisėto verslo poreikio tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, tokią informaciją ištrinsime arba anoniminėsime arba, jei tai neįmanoma (pavyzdžiui, nes jūsų asmeninė informacija buvo saugoma atsarginių kopijų archyvuose), saugiai saugoti savo asmeninę informaciją ir izoliuoti ją nuo bet kokio tolesnio apdorojimo, kol bus galima ištrinti.

9. KAIP IŠSAUGOME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Trumpai:Mes siekiame apsaugoti jūsų asmeninę informaciją organizacinių ir techninių saugumo priemonių sistema.

Įdiegėme tinkamas ir pagrįstas technines ir organizacines saugumo priemones, skirtas apsaugoti bet kokios mūsų tvarkomos asmeninės informacijos saugumą. Tačiau, nepaisant mūsų apsaugos priemonių ir pastangų apsaugoti jūsų informaciją, joks elektroninis perdavimas internetu ar informacijos saugojimo technologija negali būti garantuotas, kad bus 100% saugus, todėl negalime pažadėti ar garantuoti, kad įsilaužėliai, kibernetiniai nusikaltėliai ar kitos neteisėtos trečiosios šalys nebus apsaugotos. galintis pažeisti mūsų saugumą ir netinkamai rinkti, pasiekti, pavogti ar keisti jūsų informaciją. Nors mes padarysime viską, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją, asmeninės informacijos perdavimas į mūsų Paslaugas ir iš jų yra jūsų pačių rizika. Paslaugas turėtumėte pasiekti tik saugioje aplinkoje.

10. AR MES RENKAME INFORMACIJĄ IŠ NEpilnamečių?

Trumpai:Sąmoningai nerenkame duomenų iš vaikų iki 18 metų ir neparduodame jiems.

Mes sąmoningai neprašome duomenų iš vaikų iki 18 metų ir neparduodame jiems. Naudodamiesi Paslaugomis patvirtinate, kad esate ne jaunesni nei 18 metų arba kad esate tokio nepilnamečio tėvai arba globėjai ir sutinkate, kad toks nepilnametis išlaikytinis naudotųsi Paslaugomis. Jei sužinosime, kad buvo surinkta asmeninė informacija iš jaunesnių nei 18 metų vartotojų, išjungsime paskyrą ir imsimės pagrįstų priemonių, kad tokie duomenys būtų nedelsiant ištrinti iš savo įrašų. Jei sužinosite apie kokius nors duomenis, kuriuos galėjome surinkti iš jaunesnių nei 18 metų vaikų, susisiekite su mumis el [apsaugotas el. paštu] .

11. KOKIOS JŪSŲ PRIVATUMO TEISĖS?

Trumpai: Kai kuriuose regionuose, pvz Europos ekonominė erdvė (EEE), Jungtinė Karalystė (JK) ir Kanada, jūs turite teises, kurios suteikia jums daugiau galimybių pasiekti savo asmeninę informaciją ir ją valdyti. Galite bet kada peržiūrėti, pakeisti arba nutraukti savo paskyrą.

Kai kuriuose regionuose (pvz EEE, JK ir Kanadoje), turite tam tikrų teisių pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus. Tai gali apimti teisę (i) prašyti prieigos ir gauti savo asmeninės informacijos kopiją, (ii) reikalauti ištaisyti arba ištrinti; (iii) apriboti jūsų asmeninės informacijos tvarkymą; ir iv) jei taikoma, duomenų perkeliamumui. Tam tikromis aplinkybėmis taip pat galite turėti teisę nesutikti, kad būtų tvarkoma jūsų asmeninė informacija. Tokį prašymą galite pateikti susisiekę su mumis skiltyje „KAIP GALITE SUSISIEKTI SU MUMIS DĖL ŠIO PRANEŠIMO?“Žemiau.

Mes apsvarstysime ir imsimės veiksmų pagal taikomus duomenų apsaugos įstatymus.
Jei esate EEE arba JK ir manote, kad neteisėtai tvarkome jūsų asmeninę informaciją, taip pat turite teisę pateikti skundą vietos duomenų apsaugos priežiūros institucijai. Jų kontaktinius duomenis rasite čia: https://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm.

Jei esate Šveicarijoje, duomenų apsaugos institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: https://www.edoeb.admin.ch/edoeb/en/home.html.

Sutikimo atšaukimas: Jei pasitikime jūsų sutikimu tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, kuris gali būti aiškus ir (arba) numanomas sutikimas, atsižvelgiant į taikomą teisę, jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti susisiekę su mumis skiltyje "KAIP GALITE SUSISIEKTI SU MUMIS DĖL ŠIO PRANEŠIMO?“ žemiau arba atnaujinti savo nuostatas .

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai neturės įtakos duomenų tvarkymo teisėtumui iki jo atšaukimo kai leidžia taikytini įstatymai, ar tai turės įtakos jūsų asmeninės informacijos tvarkymui, vykdomam remiantis teisėtais tvarkymo pagrindais, išskyrus sutikimą.

Rinkodaros ir reklaminių pranešimų atsisakymas:Galite bet kada atsisakyti mūsų rinkodaros ir reklaminių pranešimų prenumeratos iki spustelėję prenumeratos atsisakymo nuorodą mūsų siunčiamuose el. laiškuose, arba susisiekę su mumis skiltyje " KAIP GALITE SU MUMIS SUSISIEKTI DĖL ŠIO PRANEŠIMO?" toliau. Tada būsite pašalinti iš rinkodaros sąrašų. Tačiau mes vis tiek galime su jumis susisiekti, pavyzdžiui, siųsti su paslauga susijusius pranešimus, būtinus administruojant ir naudojant paskyrą, atsakyti į paslaugų užklausas, ar kitais ne rinkodaros tikslais.

Paskyros informacija

Jei norite bet kuriuo metu peržiūrėti ar pakeisti savo paskyros informaciją arba nutraukti paskyrą, galite:
 • Susisiekite su mumis naudodami nurodytą kontaktinę informaciją.
 • Prisijunkite prie paskyros nustatymų ir atnaujinkite vartotojo paskyrą.
Gavus prašymą nutraukti paskyrą, išjungsime arba ištrinsime paskyrą ir informaciją iš savo aktyvių duomenų bazių. Tačiau galime išsaugoti tam tikrą informaciją savo failuose, kad išvengtume sukčiavimo, pašalintume triktis, padėtume atlikti bet kokius tyrimus, įgyvendintume teisines sąlygas ir (arba) laikydamiesi taikomų teisinių reikalavimų.

Slapukai ir panašios technologijos: Pagal numatytuosius nustatymus dauguma interneto naršyklių yra nustatytos priimti slapukus. Jei pageidaujate, paprastai galite nustatyti, kad naršyklė pašalintų slapukus ir atmestų slapukus. Jei nuspręsite pašalinti slapukus arba atmesti slapukus, tai gali turėti įtakos tam tikroms mūsų Paslaugų funkcijoms ar paslaugoms. Norėdami atsisakyti reklamuotojų reklamos pagal pomėgius mūsų Paslaugose apsilankykite http://www.aboutads.info/choices/. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. įspėjimą apie slapukus: https://coinrule.com/cookies.html .

Jei turite klausimų ar komentarų apie savo privatumo teises, galite rašyti mums el [apsaugotas el. paštu] .

12. NESEKIMO FUNKCIJŲ VALDYMAS

Daugumoje žiniatinklio naršyklių ir kai kurių mobiliųjų operacinių sistemų bei programų mobiliesiems yra funkcija „Dont-Track“ (DNT) arba nustatymas, kurį galite suaktyvinti, kad praneštumėte apie privatumo nuostatas, kad nebūtų stebimi ir renkami duomenys apie jūsų naršymo internete veiklą. Šiame etape nėra parengtas joks vienodas DNT signalų atpažinimo ir įgyvendinimo technologijos standartas. Todėl šiuo metu nereaguojame į DNT naršyklės signalus ar bet kokį kitą mechanizmą, kuris automatiškai praneša apie jūsų pasirinkimą nebūti sekamam internete. Jei bus priimtas internetinio stebėjimo standartas, kuriuo turėsime vadovautis ateityje, apie šią praktiką informuosime pataisytoje šio privatumo pranešimo versijoje.

13. AR KALIFORNIJOS GYVENTOJAI TURI KONKRETŲ PRIVATUMO TEISĖS?

Trumpai:Taip, jei esate Kalifornijos gyventojas, jums suteikiamos konkrečios teisės, susijusios su prieiga prie jūsų asmeninės informacijos.

Kalifornijos civilinio kodekso 1798.83 skirsnis, dar žinomas kaip „Šviesos švytėjimo“ įstatymas, leidžia Kalifornijos gyventojams kartą per metus prašyti ir nemokamai gauti iš mūsų informacijos apie asmeninės informacijos kategorijas (jei yra). atskleidė trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais ir visų trečiųjų šalių, su kuriomis dalijomės asmenine informacija per praėjusius kalendorinius metus, pavadinimus ir adresus. Jei esate Kalifornijos gyventojas ir norėtumėte pateikti tokį prašymą, pateikite užklausą mums raštu naudodami toliau pateiktą kontaktinę informaciją.

Jei esate jaunesnis nei 18 metų, gyvenate Kalifornijoje ir turite registruotą paskyrą Paslaugose, turite teisę prašyti pašalinti nepageidaujamus duomenis, kuriuos viešai skelbiate Paslaugose. Norėdami prašyti pašalinti tokius duomenis, susisiekite su mumis naudodami toliau pateiktą kontaktinę informaciją ir įtraukite su paskyra susietą el. pašto adresą bei pareiškimą, kad gyvenate Kalifornijoje. Pasirūpinsime, kad duomenys nebūtų viešai rodomi Paslaugose, tačiau atminkite, kad duomenys gali būti ne visiškai ar visapusiškai pašalinti iš visų mūsų sistemų (pvz., atsarginių kopijų ir pan.).

CCPA privatumo pranešimas

Kalifornijos taisyklių kodeksas apibrėžia „gyventoją“ kaip:

(1) kiekvienas asmuo, esantis Kalifornijos valstijoje ne dėl laikino ar laikinojo tikslo, ir
(2) kiekvienas asmuo, kurio nuolatinė gyvenamoji vieta yra Kalifornijos valstijoje, kuris laikinai ar laikinai yra už Kalifornijos valstijos ribų.

Visi kiti asmenys apibrėžiami kaip „nerezidentai“.

Jei jums tinka šis „gyventojo“ apibrėžimas, mes privalome laikytis tam tikrų teisių ir pareigų, susijusių su jūsų asmenine informacija.

Kokių kategorijų asmeninę informaciją renkame?

Per pastaruosius dvylika (12) mėnesių rinkome šių kategorijų asmeninę informaciją:

Kategorija Pavyzdžiai Surinkta
A. Identifikatoriai
Kontaktinė informacija, pvz., tikrasis vardas, slapyvardis, pašto adresas, telefono arba mobiliojo telefono numeris, unikalus asmens identifikatorius, internetinis identifikatorius, interneto protokolo adresas, el. pašto adresas ir paskyros pavadinimas

TAIP

B. Kalifornijos klientų įrašų įstatuose nurodytos asmeninės informacijos kategorijos
Vardas, pavardė, kontaktinė informacija, išsilavinimas, užimtumas, darbo istorija ir finansinė informacija

TAIP

C. Saugomos klasifikavimo charakteristikos pagal Kalifornijos arba federalinius įstatymus
Lytis ir gimimo data

NE

D. Komercinė informacija
Operacijų informacija, pirkimo istorija, finansinė informacija ir mokėjimo informacija

TAIP

E. Biometrinė informacija
Pirštų ir balso atspaudai

NE

F. Internetas ar kita panaši tinklo veikla
Naršymo istorija, paieškos istorija, elgsena internete, pomėgių duomenys ir sąveika su mūsų ir kitomis svetainėmis, programomis, sistemomis ir skelbimais

NE

G. Geolokacijos duomenys
Įrenginio vieta

TAIP

H. Garso, elektroninė, vaizdinė, šiluminė, uoslės ar panaši informacija
Vaizdai ir garso, vaizdo ar skambučių įrašai, sukurti susiję su mūsų verslo veikla

NE

I. Profesinė arba su darbu susijusi informacija
Įmonės kontaktiniai duomenys, kad galėtume teikti jums mūsų paslaugas verslo lygiu arba pareigų pavadinimu, darbo istorija ir profesinė kvalifikacija, jei kreipiatės dėl darbo pas mus

NE

J. Švietimo informacija
Studentų įrašai ir žinyno informacija

NE

K. Iš kitos asmeninės informacijos padarytos išvados
Išvados, padarytos iš bet kurios anksčiau išvardytos surinktos asmeninės informacijos, kuriant profilį arba santrauką apie, pavyzdžiui, asmens pageidavimus ir savybes

NE


Taip pat galime rinkti kitą asmeninę informaciją, nepriklausančią šioms kategorijoms, tais atvejais, kai bendraujate su mumis asmeniškai, internetu, telefonu ar paštu šiais atvejais:
 • Pagalbos gavimas mūsų klientų aptarnavimo kanalais;
 • Dalyvavimas klientų apklausose ar konkursuose; ir
 • Mūsų Paslaugų teikimo ir atsakymo į jūsų užklausas palengvinimas.
Kaip mes naudojame ir dalinamės jūsų asmenine informacija?

Coinrule Inc " renka ir dalijasi jūsų asmenine informacija per:
 • Tiksliniai slapukai / rinkodaros slapukai
 • Socialinės žiniasklaidos slapukai
 • Švyturiai / pikseliai / žymos
Daugiau informacijos apie mūsų duomenų rinkimo ir dalijimosi praktiką rasite šiame privatumo pranešime ir mūsų įspėjimas apie slapukus: https://coinrule.com/cookies.html .

Galite susisiekti su mumis paštu el [apsaugotas el. paštu], arba šio dokumento apačioje nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Jei naudojatės įgaliotuoju atstovu, kad pasinaudotumėte savo teise atsisakyti, mes galime atmesti užklausą, jei įgaliotasis atstovas nepateiks įrodymų, kad jis buvo tinkamai įgaliotas veikti jūsų vardu.

Ar jūsų informacija bus dalijamasi su kuo nors kitu?

Mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją su mūsų paslaugų teikėjais pagal rašytinę sutartį tarp mūsų ir kiekvieno paslaugų teikėjo. Kiekvienas paslaugų teikėjas yra pelno siekiantis subjektas, kuris apdoroja informaciją mūsų vardu.

Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją savo verslo tikslais, pavyzdžiui, atlikti vidinius technologijų plėtros ir demonstravimo tyrimus. Tai nelaikoma jūsų asmeninės informacijos „pardavimu“.

Coinrule Inc " per pastaruosius dvylika (12) mėnesių nepardavė jokios asmeninės informacijos trečiosioms šalims verslo ar komerciniais tikslais. Coinrule Inc " per pastaruosius dvylika (12) mėnesių verslo ar komerciniais tikslais trečiosioms šalims atskleidė šių kategorijų asmeninę informaciją:

 • A kategorija. Identifikatoriai, pvz., kontaktinė informacija, pvz., tikrasis vardas, pseudonimas, pašto adresas, telefono arba mobiliojo telefono numeris, unikalus asmens identifikatorius, internetinis identifikatorius, interneto protokolo adresas, el. pašto adresas ir paskyros pavadinimas.

 • B kategorija. Asmeninė informacija, kaip apibrėžta Kalifornijos klientų įrašų įstatyme, pvz., jūsų vardas, kontaktinė informacija, išsilavinimas, užimtumas, darbo istorija ir finansinė informacija.

 • D kategorija. Komercinė informacija, pvz., operacijų informacija, pirkinių istorija, finansinė informacija ir mokėjimo informacija.

Trečiųjų šalių, kurioms verslo ar komerciniais tikslais atskleidėme asmeninę informaciją, kategorijas galite rasti "KADA IR SU KUO DALINJAME JŪSŲ ASMENINE INFORMACIJA?".

Jūsų teisės, susijusios su jūsų asmens duomenimis

Teisė reikalauti ištrinti duomenis – Prašymas ištrinti

Galite prašyti ištrinti savo asmeninę informaciją. Jei paprašysite mūsų ištrinti jūsų asmeninę informaciją, atsižvelgsime į jūsų prašymą ir ištrinsime jūsų asmeninę informaciją, atsižvelgdami į tam tikras įstatymų numatytas išimtis, pvz., (bet tuo neapsiribojant) kito vartotojo pasinaudojimą savo teise į žodžio laisvę. , mūsų atitikties reikalavimus, kylančius dėl teisinės prievolės, arba bet kokio apdorojimo, kurio gali prireikti siekiant apsisaugoti nuo neteisėtos veiklos.

Teisė būti informuotam – prašymas žinoti

Atsižvelgiant į aplinkybes, jūs turite teisę žinoti:
 • ar mes renkame ir naudojame jūsų asmeninę informaciją;
 • asmeninės informacijos, kurią renkame, kategorijas;
 • kokiais tikslais naudojama surinkta asmeninė informacija;
 • ar mes parduodame jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims;
 • asmeninės informacijos, kurią pardavėme arba atskleidėme verslo tikslais, kategorijas;
 • trečiųjų šalių, kurioms asmeninė informacija buvo parduota arba atskleista verslo tikslais, kategorijos; ir
 • verslo ar komerciniu tikslu rinkti ar parduoti asmeninę informaciją.
Vadovaujantis galiojančiais teisės aktais, nesame įpareigoti pateikti ar ištrinti vartotojo informaciją, kurios tapatybė buvo panaikinta atsakant į vartotojo prašymą, arba iš naujo identifikuoti asmeninius duomenis, kad patikrintume vartotojo užklausą.

Teisė į nediskriminavimą įgyvendinant vartotojo privatumo teises

Nediskriminuosime jūsų, jei pasinaudosite savo teisėmis į privatumą.

Patvirtinimo procesas

Gavę jūsų užklausą turėsime patvirtinti jūsų tapatybę, kad nustatytume, kad esate tas pats asmuo, apie kurį turime informaciją savo sistemoje. Dėl šių patikrinimų turime paprašyti jūsų pateikti informaciją, kad galėtume ją suderinti su informacija, kurią mums pateikėte anksčiau. Pavyzdžiui, atsižvelgdami į jūsų pateiktos užklausos tipą, galime paprašyti jūsų pateikti tam tikrą informaciją, kad galėtume suderinti jūsų pateiktą informaciją su jau turima informacija, arba galime susisiekti su jumis ryšio būdu (pvz., telefonu arba el. paštu), kurį mums anksčiau pateikėte. Taip pat galime naudoti kitus patikrinimo metodus, atsižvelgiant į aplinkybes.

Jūsų užklausoje pateiktą asmeninę informaciją naudosime tik jūsų tapatybei ar įgaliojimui pateikti užklausą patvirtinti. Kiek įmanoma, vengsime prašyti iš jūsų papildomos informacijos, kad galėtume patikrinti. Tačiau jei negalime patvirtinti jūsų tapatybės pagal jau turimą informaciją, galime paprašyti jūsų pateikti papildomos informacijos, kad būtų galima patikrinti jūsų tapatybę ir saugumo ar sukčiavimo prevencijos tikslais. Tokią papildomai pateiktą informaciją ištrinsime, kai tik baigsime jūsų patvirtinimą.

Kitos privatumo teisės
 • Galite nesutikti, kad būtų tvarkoma jūsų asmeninė informacija.
 • Galite reikalauti ištaisyti savo asmens duomenis, jei jie yra neteisingi arba nebeaktualūs, arba prašyti apriboti informacijos tvarkymą.
 • Galite paskirti įgaliotąjį atstovą, kuris jūsų vardu pateiktų užklausą pagal CCPA. Galime atmesti užklausą iš įgalioto atstovo, kuris nepateikia įrodymų, kad jis buvo tinkamai įgaliotas veikti jūsų vardu pagal CCPA.
 • Galite prašyti atsisakyti ateityje parduoti savo asmeninę informaciją trečiosioms šalims. Gavę atsisakymo prašymą, imsimės veiksmų kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per penkiolika (15) dienų nuo prašymo pateikimo dienos.
Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, galite susisiekti su mumis paštu el [apsaugotas el. paštu] , arba šio dokumento apačioje nurodytais kontaktiniais duomenimis. Jei turite nusiskundimų dėl to, kaip tvarkome jūsų duomenis, norėtume išgirsti jūsų nuomonę.

14. AR ATNAUJINAME ŠĮ PRANEŠIMĄ?

Trumpai:Taip, prireikus atnaujinsime šį pranešimą, kad atitiktume atitinkamus įstatymus.

Retkarčiais galime atnaujinti šį privatumo pranešimą. Atnaujinta versija bus nurodyta atnaujinta „Peržiūrėta“ data, o atnaujinta versija įsigalios, kai tik bus pasiekiama. Jei atliksime esminius šio privatumo pranešimo pakeitimus, galime apie tai jus informuoti aiškiai paskelbdami pranešimą apie tokius pakeitimus arba tiesiogiai atsiųsdami jums pranešimą. Rekomenduojame dažnai peržiūrėti šį privatumo pranešimą, kad būtumėte informuoti apie tai, kaip saugome jūsų informaciją.

15. KAIP GALITE SU MUMIS SUSISIEKTI DĖL ŠIO PRANEŠIMO?

Jei turite klausimų ar komentarų apie šį pranešimą, galite susisiekite su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu (DAP) , Zdenekas Hofleris , paštu adresu [apsaugotas el. paštu] , arba paštu adresu:

Coinrule Inc "
Zdenekas Hofleris
251 Little Falls Dr, Wilmington, DE 19808, JAV
1 Coldbath aikštė
Wilmington , DE 19808
JAV

Jei esate Europos ekonominės erdvės gyventojas, jūsų asmeninės informacijos „duomenų valdytojas“ yra Coinrule Inc ". Coinrule Inc " paskyrė Zdenekas Hofleris būti jos atstovu EEE. Galite tiesiogiai su jais susisiekti dėl jūsų informacijos tvarkymo Coinrule Inc " , paštu el [apsaugotas el. paštu], arba paštu:

Office One, 1 Coldbath Square
Londonas EC1R 5HL
Didžioji Britanija

Jei esate Jungtinės Karalystės gyventojas, jūsų asmeninės informacijos „duomenų valdytojas“ yra Coinrule Inc ". Coinrule Inc " paskyrė Zdenekas Hofleris būti jos atstovu JK. Galite tiesiogiai su jais susisiekti dėl jūsų informacijos tvarkymo Coinrule Inc " , paštu el [apsaugotas el. paštu], arba paštu:

„Office One“
1 Coldbath aikštė
Londonas EC1R 5HL
Anglija

16. KAIP GALITE PERŽIŪRĖTI, ATNAUJINTI AR IŠTRINTI IŠ JŪSŲ renkamus duomenis?

Remdamiesi galiojančiais jūsų šalies įstatymais, galite turėti teisę prašyti prieigos prie asmeninės informacijos, kurią renkame iš jūsų, pakeisti tą informaciją arba tam tikromis aplinkybėmis ją ištrinti. Jei norite pateikti prašymą peržiūrėti, atnaujinti arba ištrinti savo asmeninę informaciją, prašome pateikite užklausos formą spustelėdamičia .

Kasdien gaukite naujų strategijų

Gaukite nemokamus prekybos signalus, kurkite taisykles ir valdykite savo portfelį 30 dienas nemokamai
Rinkodara pagal
Coinrule Webinaras su Rubenu
Investuoti į žmones, Coinrule yra sutelktinis finansavimas!
sužinok daugiau
 
Investuoti į žmones, Coinrule yra sutelktinis finansavimas!

Skirtingai nuo kitų kriptovaliutų įmonių, 2017 metais mes neįkūrėme ICO, o lėšas rinkome iš MKB banko ir angelų. Šiandien vėl renkame lėšas ir
Galite būti šios kelionės dalimi.

sužinok daugiau
Coinrule Webinaras su Rubenu
Sužinokite, kaip prekiauti Coinrule
Prisijunkite prie nemokamo internetinio seminaro
 
Prisijunkite prie nemokamo internetinio seminaro

Išmokite mokymo pagrindus tik 30 minutės!

Rubenas, prekybos vadovas at Coinrule parodys geriausias strategijas ir atsakys į visus jūsų klausimus.

Prisijunkite prie internetinio seminaro
Webinaras su Rubenu