Automatinės prekybos programinė įranga „Binance“ ir pirk / parduokite DASH

Pralenkti rinkos judėjimą, automatinės prekybos programinę įrangą „Binance“ ir prekiauti DASH kaip guru. Koduoti nereikia.

Coinrule Kripto informacijos suvestinė
Teminiai
Veikia su 10 geriausių
garsiausios biržos
karinio lygio
Sauga ir šifravimas
Vartotojų atsiliepimai apie Coinrule Automatinis prekybos įrankis
„Geriausias dalykas, kuris įvyko kriptovaliutų srityje per pastaruosius vienerius metus“
Lk

Sukurkite automatines šifravimo taisykles

Coinrule yra išskirtinė priemonė daugeliui skirtingų lygių investuotojų ir prekiautojų. Mūsų platformoje yra daugybė galimybių. Galite išbandyti ir įgyvendinti savo automatines strategijas, kad sukurtumėte savo prekybos sistemą ir pirktumėte/parduokite DASH. Bus labai lengvai valdoma kaupti DASH, apsaugoti savo portfelį, pagauti bet kokį pompą nepraleisdama staigaus kritimo.

Sukurkite taisyklę

Istorinių duomenų bandymo taisyklės našumas

PRADINĖ SUMA
INVESTICIJOS TRUKMĖ
$1750 . 00

Išbandykite savo strategiją

Saugiai valdykite „Binance“.

Coinrule turi vieną pagrindinį tikslą, norime, kad jūsų prekybos veiksmai būtų veiksmingesni ir greiti. Kriptovaliutų rinkos veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, tik automatinis kriptovaliutų robotas gali visiškai pagauti bet kokią galimą galimybę, kuri atsiras rinkoje. Kaip sukurti automatinę prekybos taisyklę su Coinrule? Apibrėžkite savo automatizuotas strategijas naudodami „Jei-tai-tada-taip“ praktiką, nereikia jokių kodavimo įgūdžių!

Sukurkite taisyklę

Sukurkite savo prekybos mašiną ir kaupkiteDASH

At Coinrule intensyviai dirbame, kad kiekvieną dieną pateiktume naujų taškų ir patobulinimų mūsų išmaniajame įrankyje. Tiesą sakant, mes bendradarbiaujame su geriausiais savo klientais ir geriausiais mainais, kad gautume atsiliepimus ir nuomones.

Sukurkite taisyklę

Sukurkite automatines strategijas, pagrįstas dažniausiai naudojamais rodikliais

Prekybai reikia kontrolės, požiūrio ir metodo. Dėl ko prekyba tokia griežta? Žmogaus prigimtis ir emocijos gali neigiamai paveikti jūsų prekybos pajamas. Automatinės prekybos taisyklės naudojimas leidžia įveikti nerimo, euforijos ir godumo padarinius, kuriuos gali patirti bet kuris klientas. Taip pat mėgėjas gali prekiauti kaip profesionalas Coinrule!

Suaktyvinkite robotus, kai pasikeičia prekybos aikštelės Remiantis perspektyviausiais rodikliais
Jokio kodo nėra Taip paprasta kaip IFTTT
Valdykite investicijų dinamiką Maksimaliai padidinkite pelną

Pradėkite kurti prekybos sistemas dabar

Gaukite nemokamus prekybos signalus, nustatykite automatinius sandorius ir valdykite savo paskirstymą 30 dienų nemokamai.

Palaikomi mainai

Binansas Coinbase Kraken „Okex“ Bitpanda