3 kableliai vs Coinrule

Įvadas

Jei ieškote lengvo ir patogaus būdo padidinti savo turtą per automatizuotą prekybą, yra keletas variantų. Dvi populiariausios paslaugos yra 3Commas ir Coinrule. Abu turi savo stipriąsias puses, bet kuri iš jų jums geriausia?

Leisk man paaiškinti. 3Commas yra puiki paslauga su įvairiomis funkcijomis, leidžiančiomis prekybininkams gana lengvai nustatyti automatizuotas strategijas. Jis taip pat siūlo atgalinį patikrinimą tiems, kurie nori pažaisti su istoriniais duomenimis prieš pasinerdami. Tačiau Coinrule siūlo dar daugiau funkcijų, kurios patinka patyrusiems ir pradedantiesiems prekybininkams.

Coinrule turi lengvai naudojamą produkto dizaino vartotojo patirtį su labai intuityviomis funkcijomis, tokiomis kaip pažangūs indikatoriai, „TradingView“ integracija, demonstracinė piniginė, nemokamas planas, galiojantys pavedimai, ateities sandorių prekyba ir „viena prieš vieną“ prekybos sesijos. Ji taip pat turi žaidimo tipo platformą, kuri leidžia prekiautojams patobulinti savo įgūdžius imituotuose scenarijuose prieš įeinant į realų prekybos pasaulį. Taigi, jei rimtai ketinate pakelti savo prekybos žaidimą į kitą lygį, čia yra keletas naudojimo pranašumų Coinrule daugiau nei 3 Kableliai, kuriuos turėtumėte atsiminti.

Kas yra automatizuota prekyba?

Ar norite sužinoti, kas yra automatizuota prekyba? Jei ieškote būdo užsidirbti pinigų iš rinkų visą dieną neprisirišę prie kompiuterio, tai tikrai turėtumėte pasidomėti. Automatizuota prekyba yra ta vieta, kur kompiuterinis algoritmas sudaro sandorius už jus pagal jūsų iš anksto nustatytus kriterijus. Tai reiškia, kad automatizuoto prekybos roboto pagalba galite nustatyti parametrus, pvz., kada pirkti ir parduoti tam tikras akcijas ar valiutas ir kiek į kiekvieną iš jų investuoti.

Du populiariausi automatinės prekybos robotai yra 3Commas ir Coinrule. „3Commas“ yra paprasta, bet galinga platforma, leidžianti vartotojams kurti savo automatizuotas strategijas su grįžtamuoju testavimu, prekyba popieriumi ir dar daugiau. Coinrule yra į žaidimą panaši platforma, padedanti investuotojams padidinti pelną, nes lengviau sudaryti sudėtingus taisyklėmis pagrįstus sandorius.
Coinrule turi keletą pranašumų, palyginti su 3Commas. Pavyzdžiui, jo gaminio dizainas ir bendra naudotojų patirtis yra modernesni, o dėl jo funkcijų, tokių kaip „Any Coin Scanner“, „Advanced Indicators“ ir „Demo Wallet“, pelningų prekybos strategijų kūrimo procesas tampa paprastesnis ir efektyvesnis.

Be to, CoinruleNemokamas planas leidžia vartotojams pradėti iš anksto neišleidžiant jokių pinigų, o jo galimų pavedimų funkcija padeda apsaugoti pelną nuo staigių rinkos nuosmukių ar svyravimų. Galiausiai, turėdamas ateities sandorių prekybos parinktį ir „vienas prieš vieną“ prekybos sesijas su patyrusiais profesionalais, Coinrule suteikia dar išsamesnį būdą greitai ir saugiai užsidirbti pinigų iš rinkų.

Lyginant 3Commas ir Coinrule Savybės

Kalbant apie automatizuotą prekybos programinę įrangą, žaidime yra du dideli žaidėjai: 3Commas ir Coinrule. Nors abu yra galingi įrankiai, kiekvienas turi skirtingas funkcijas ir programas. 3Commas siūlo kai kurias funkcijas Coinrule ne – kaip 4 robotai rinkos formavimui, kurie suteikia galimybę prekybininkams gauti pelno iš rinkos nepastovumo pirkdami ir parduodant pakartotinai – tačiau bendras jų dizainas yra labiau pasenęs. Jis taip pat gali būti brangesnis nei Coinrule, priklausomai nuo pasirinkto plano.

Tačiau kalbant apie vartotojo patirtį ir gaminio dizainą, to negalima paneigti Coinrule yra nugalėtojas. Dėl aptakios sąsajos ir žaidimo jausmo juo lengva naudotis net pirmą kartą prekiaujantiems. Jame taip pat yra daug pažangių funkcijų, tokių kaip „Any Coin Scanner“ (kuris randa pelningiausias rinkas), demonstracinės piniginės (kad galėtumėte išbandyti strategijas be jokios finansinės rizikos) ir individualios prekybos sesijos su ekspertais, kurie padės jums vadovauti teisinga kryptis.

Be to, Coinrule siūlo nemokamą planą, kad galėtumėte nemokamai išbandyti jų automatizuotą prekybos programinę įrangą prieš užsisakydami prenumeratą.

Vyšna ant torto? Coinrule prie jų platformos pridėtos galimų pavedimų ir ateities sandorių prekybos galimybės, todėl ji yra dar geresnė nei anksčiau!

Kaip yra Coinrule Geriau nei 3 kableliai?

Jums gali kilti klausimas, kaip Coinrule skiriasi nuo 3Commas ir kodėl turėtumėte perjungti. Pažvelkime į kai kurias funkcijas, kurios sukuria Coinrule išsiskirti iš minios.

Produkto dizainas ir vartotojo patirtis: Coinrule siūlo lengvai naudojamą į žaidimą panašią platformą su draugiška ir kviečiančia sąsaja. Nereikia būti patyrusiu prekybininku, kad tai suprastum –Coinrule yra sukurtas taip, kad kiekvienas galėtų greitai ir lengvai pasinerti į prekybą.

Bet koks monetų skaitytuvas: Coinrule's Any Coin Scanner leidžia stebėti daugiau nei 2,000 monetų kainas, todėl niekada nepraleisite geros investavimo galimybės. Be to, jį maitina „Trading View“, todėl žinote, kad gaunate naujausią naujausią informaciją. Išplėstiniai indikatoriai ir „TradingView“ integracija: Coinrule leidžia pažengusiems prekiautojams pasiekti galingus įrankius, tokius kaip MACD ir stochastinius osciliatorius, kurie leidžia giliau pasinerti į sandorių skaičių. Be to, dėl sklandaus integravimo su „TradingView“ greitas sandorių sudarymas ir išėjimas yra lengvas!

Demonstracinė piniginė ir nemokamas planas: tiems, kurie tik pradeda prekiauti, Coinrule siūlo demonstracinę piniginę, kuri leidžia išbandyti savo strategijas nerizikuojant tikrais pinigais. Ir dar geriau – yra nemokamas planas, suteikiantis prekybininkams visas pagrindines funkcijas, kurių jiems reikia norint pradėti kurti gerovę!

Kokie yra naudojimo privalumai Coinrule?

Coinrule turi daug puikių funkcijų, kurias gali pasiūlyti savo vartotojams. Jo gaminio dizainas yra lengvai naršomas, todėl jį lengva suprasti ir naudoti. Net jei esate pradedantysis automatizuotoje prekyboje, jums nereikia jaudintis –Coinrulevartotojo patirtis skirta tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems prekybininkams.

Viena iš unikalių funkcijų yra bet koks monetų skaitytuvas. Jis greitai ieško kriptovaliutų tendencijų, nesvarbu, ar tai būtų prekybos įspėjimai, ar išsami informacija apie konkrečią monetą, ir realiuoju laiku suteikia jums reikiamų įžvalgų. Tai tikrai puiki priemonė prekybininkams, norintiems gauti naujausią informaciją apie rinkos sąlygas.

Coinrule taip pat siūlo išplėstinius rodiklius, kurie gali padėti prekybininkams tiksliau prognozuoti kainų pokyčius ir kitas rinkos tendencijas. Pavyzdžiui, šie rodikliai gali būti naudojami kuriant diagramas naudojant techninės analizės priemones, tokias kaip slankusieji vidurkiai ir MACD.

Kas yra daugiau Coinrule siūlo „Trailing Stop Loss“ funkciją – tai leidžia vartotojams nustatyti baigiamuosius pavedimus, kurie bus vykdomi, kai bus įvykdytos iš anksto nustatytos sąlygos – taip sumažinant nuostolius ir užtikrinant apsaugą nuo nepastovumo kriptovaliutų rinkoje. Naudodami šią funkciją vartotojai gali drąsiai prekiauti net ir esant rinkos neapibrėžtumui ar nepastovumui.

Galiausiai, CoinruleFutures Trading funkcija leidžia prekiautojams pasinaudoti kainų svyravimais iš anksto neperkant jokių monetų – taigi, jie gali gauti potencialų pelną, neturėdami jokio turto! Tai palengvina prekybininkams, kurie tik pradeda verslą, nes jiems nereikia jaudintis dėl didelių investicijų valdymo iš karto.

Coinrule vs 3commas apžvalga: kainodara, strategija ir programos

3 kableliai
Coinrule
Bet koks monetų skaitytuvas
X
Tikrinti
Išplėstiniai rodikliai
Tikrinti
Tikrinti
„TradingView“ integracija
Tikrinti
Tikrinti
Leasing
X
Tikrinti
Demonstracinė piniginė
Tikrinti
Tikrinti
Laisvas planas
Tikrinti
Tikrinti
Vėlesni užsakymai
Tikrinti
Tikrinti
Ateities sandoriai
Tikrinti
Tikrinti
Vienas prieš vieną prekybos sesijos
X
Tikrinti
Coinrule Webinaras su Rubenu
Investuoti į žmones, Coinrule yra sutelktinis finansavimas!
sužinok daugiau
 
Investuoti į žmones, Coinrule yra sutelktinis finansavimas!

Skirtingai nuo kitų kriptovaliutų įmonių, 2017 metais mes neįkūrėme ICO, o lėšas rinkome iš MKB banko ir angelų. Šiandien vėl renkame lėšas ir
Galite būti šios kelionės dalimi.

sužinok daugiau
Coinrule Webinaras su Rubenu
Sužinokite, kaip pradėti automatizuotus sandorius Coinrule
Prisijunkite prie nemokamo internetinio seminaro
 
Prisijunkite prie nemokamo internetinio seminaro

Išmokite mokymo pagrindus tik 30 minutės!

Rubenas, prekybos vadovas at Coinrule parodys geriausias strategijas ir atsakys į visus jūsų klausimus.

Prisijunkite prie internetinio seminaro
Webinaras su Rubenu