Prekybos patarimai

Prekyba kriptovaliuta: pagrindai

Galvos odos prekyba taip pat žinoma kaip „skalpingas“ ir tai yra kriptovaliutų prekybos metodas, leidžiantis pakartotinai uždirbti pelno per trumpą laiką.

Prekyba galvos oda, dar žinoma kaip skalpavimas, yra populiari prekybos kriptovaliutomis strategija. Jis išnaudoja kriptovaliutų rinkos nepastovumą, kad gautų reguliarų trumpalaikį pelną. Galvos odos prekeiviai taip pat žinomi kaip skalpieriai. Jie siekia pasipelnyti iš nedidelių kainų svyravimų. Pagrindinis strategijos tikslas – gauti trumpalaikį vidutinį pelną ir per trumpą laiką sugriežtinti stop nuostolius.

Kas yra skalpavimas kriptovaliutų prekyboje?

Prekyba plaukais leidžia kriptovaliutų prekiautojams užsidirbti pinigų pasinaudojant nedideliais savo kriptovaliutų turto kainų pokyčiais. Tai galima padaryti per kelias minutes ar sekundes.

Skalperius domina turtas, pasižymintis dideliu nepastovumu ir didelėmis prekybos apimtimis. Tai novatoriškas būdas užsidirbti pelno vietoje su maža rizika iš nepastovaus turto.

Skalpavimas tinka ne visiems. Skalpavimas reikalauja tikslumo, pažangaus cryptocurrency žinių, rinkos patirties ir patirties su nepastoviu turtu.

Kaip skalperiai generuoja pelną?

Techninė analizė (TA) leidžia skalperiams sukurti savo pritaikytą strategiją, analizuojant rinką realiuoju laiku.

Visi prekybininkai vis tiek galės pasinaudoti kai kuriais pagrindiniais skalpavimo principais.

Techninė analizė yra būdas prekybininkams ištirti ir sužinoti apie rinkos elgesį. Tai taip pat leidžia jiems suprasti ankstesnius turto kainų pokyčius ir daryti prognozes. Vidutinis skalperis visam procesui praleidžia 5-10 minučių.

5 minučių laikotarpis tapo populiari strategija, nes leidžia atlikti aiškią analizę ir padidina nuspėjamumą skalpinant.

Du pagrindiniai kriptovaliutų prekybos būdai yra šie:

Rankinė kriptovaliutų prekyba

Rankinis skalpavimas yra rankinės prekybos forma, kai prekybininkai atidžiai stebi rinką ir turto kainų pokyčius. Norėdami padidinti pelną, prekybininkai turi sekti rinkos judėjimą ir nedelsiant priimti sprendimus dėl pozicijų atidarymo ir uždarymo.

Automatizuota kriptovaliutų prekyba

Automatizuota prekyba yra automatizuotos prekybos forma, kai prekiautojai parašo programą, skirtą rizikai analizuoti, o tada vykdo prekybą už juos.

Skalpavimas yra įgūdis, reikalaujantis tiek rankinės, tiek automatinės prekybos. Tai taip pat reikalauja intuityvių žinių ir išsamaus kriptovaliutų rinkos supratimo.

Koks yra geriausias laikas šifruoti galvos odą?

„Prekybos apimtis“ arba bendras įvykdytų sandorių skaičius yra tai, ką reiškia skalavimo laikotarpis. Kripto skalpavimo strategija taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Skalperiai teikia pirmenybę 5–30 minučių ilgio diagramoms.

Skalpingo profesionalai

 • Labai pelningas, ypač patyrusiems prekybininkams.
 • Laikui bėgant nedidelis pelnas gali sudaryti didelę sumą.
 • Mažą laiką dirbantys ir pradedantys prekiautojai gali prekiauti su mažesne rizika.
 • Rinkos svyravimai gali generuoti pelną, rinkai nereikia judėti kokia nors konkrečia kryptimi.

Skalavimo trūkumai

 • Norint gauti didelį pelną, reikia atlikti minimalius sandorius.
 • Bendra sandorių kaina didėja, nes prekiautojai privalo mokėti kelis komisinius.
 • Tai užima daug laiko ir reikalauja didelės koncentracijos bei tikslumo.

Kripto skalpavimo indikatoriai

Judantis vidurkis (MA)

Šios MA parodo turto kainos judėjimą per nurodytą laikotarpį. SMA (paprastas slenkamasis vidurkis), EMA (Eksponentinis Moving Average), ir kiti rodikliai suteikia naudingos informacijos apie naujausius kainų pokyčius.

Parama ir pasipriešinimas

Tai lygiai gali padėti greitai įvykdyti prekybą.

„Paramos lygis“ – tai etapas, kai kaina nustoja judėti žemyn ir pradėjo kilti aukštyn. Nors „atsparumo lygis“ yra taškas, kuriame kaina nustoja kilti ir pradeda kristi.

Santykinis stiprumo indeksas

Santykinis stiprumo indeksas RSI naudojamas geriausiems įėjimo ir išėjimo taškams nustatyti. Tai geras būdas nustatyti bendrą turto našumą ir kainos tendenciją.

Kripto skalavimo patarimai

 1. Išmok prekiauti - Pradėkite nuo a Demo sąskaitą. Rekomenduojama atidaryti demonstracinę prekybos sąskaitą, ypač naujiems prekiautojams.
 2. Rinkti informaciją - Išmokite įvairių skalpavimo technikų, kriptovaliutų biržos mokesčiai, turto reputacija rinkoje, kainų pokyčiai, rinkos elgsena ir kt. Taip pat galite prisijungti prie mūsų kriptovaliutų prekybos bendruomenė arba išklausykite kursą, kad išmoktumėte pagrindų.
 3. Susipažinkite su prekybos įrankiais. Tyrimai techniniai rodikliai, ir kitos programos, tokios kaip Prekybos robotai, diagramos ir Coinrule GPT kurie gali padėti vykdyti sandorius.

Pradedančiųjų kriptografinio skalpavimo vadovas

Štai keli žingsniai, padėsiantys pradėti prekybą kriptovaliutų skalavimu.

 • Pasirinkite tinkamą prekybos porą. Prieš pasirinkdami prekybos porą, prekybininkai turi suprasti turto prekybos apimties likvidumą, kainų nepastovumą ir prekybos istoriją.
 • Pasirinkite biržą, suderinamą su turtu – Pasirinkite platformą juos palaikyti. Taip pat svarbu atsižvelgti į kriptovaliutų biržos reputaciją ir prekybos išlaidas.
 • Pasirinkite prekybos įrankius. Rankinė prekyba gali užtrukti daug laiko ir pareikalauti daug kriptovaliutos prekybos žinių, o tai yra neįtikėtina pradedantiesiems. Prekybos įrankiai, tokie kaip robotai procesui automatizuoti prekybos ir gali padėti prekybininkams priimti geresnius sprendimus.
 • Pasirinkite prekybos strategiją. Rinka siūlo daug įvairių prekybos strategijas. Pasirinkite prekybos strategiją, kuri atitinka jūsų tikslus.

Kripto skalpavimo strategijos

Yra keletas skalpingo prekybos strategijų tipų.

Prekyba „Range“

Prekybininkas turi identifikuoti kainų diapazonas per kurį jis pirks ir (arba) parduos turtą. Idėja yra įsigyti turtą už mažą kainą ir parduoti jį pelnui, kai jo vertė padidės.

Skalperiai turi žinoti, kada parduoti ir kokia kaina.

Arbitražas

Skalperiai gali užsidirbti pinigų arbitražas kainų skirtumas tarp to paties turto pirkimo ir pardavimo skirtingose ​​kriptovaliutų rinkose. Kripto arbitražo prekyba gali būti suskirstyta į dvi kategorijas:

Erdvinis arbitražas: Siekdamas sumažinti riziką, prekiautojas vienu metu atidaro trumpąsias ir ilgas pozicijas skirtingose ​​kriptovaliutų biržose.

Poravimo arbitražas: Tai atliekama vienoje platformoje, o ne skirtinguose mainuose. Prekiautojai bando trumpinti pagrindinį prekybos poros turtą.

Kaina veiksmų

Kainų veiksmų strategijos apima kriptovaliutų kainų stebėjimą, kainų pasipriešinimo analizę ir terminų tikrinimą.

Maržinė prekyba naudojant svertą

Maržinė prekyba arba sverto prekyba leidžia prekybininkams padidinti savo pelną pasinaudojant rinkos kainų svyravimais. Svertas yra sumos, reikalingos pozicijai atidaryti, ir sumos, kuria prekiautojas gali prekiauti, santykis.

Išvada

Kripto skalpavimas yra paprasta prekybos strategija, kuri yra nerizikinga ir leidžia prekiautojams uždirbti nedidelį pelną kiekvieną dieną. Tai puikus būdas užsidirbti ir mokytis prekiaujant kriptovaliutomis.