100 populiariausios kriptovaliutos
Komanda

100 populiariausių kriptovaliutų: 5 projektai, kuriuos reikia žiūrėti

Matydami, kaip gerai sekasi kriptovaliutoms, labai tikėtina, kad apie jas iš kažkur girdėjote, nesvarbu, ar tai buvo socialinės žiniasklaidos platformos, įprastos žiniasklaidos priemonės, ar iš lūpų į lūpas. Anot NASDAQ, apie 14% Amerikos gyventojų yra investavę į kriptovaliutas46 milijonai Amerikos piliečių turi Bitcoins.

Dauguma gyventojų ir tūkstantmečio karta visame pasaulyje ieško kito saugaus prieglobsčio. Pandemijos metu pasaulio ekonomikos be perstojo spausdino pinigus ir devalvavo savo valiutą. Taigi, tradicinėms finansų institucijoms, centralizuotoms rinkoms ir vyriausybėms būdingos problemos, kriptovaliutos siekia išspręsti šias problemas pasitelkdamos technologijas, sutarimą ir idėją.

Solidūs projektai, patenkantys tarp 100 geriausių kriptovaliutų

Šiuo metu rinkoje yra daugiau nei 10,000 2 unikalių kriptovaliutų projektų. Rinka verta daugiau nei XNUMX trilijonus USD. Šis įvertinimas yra nepaprastai įspūdingas, nes kriptovaliutų rinka yra vos dešimtmečio senumo, palyginti su antikvarinio aukso rinka. Atsižvelgiant į didėjantį projektų skaičių rinkoje, rinkoje gausu išmaniųjų grandinių žetonų, stabilių monetų ir įvairių kitų projektų.

Įdomu tai, kad daugelis šių žetonų nėra saugūs. Jie nesugeba suteikti naudos, neturi potencialo ir neturi vizijos; tačiau daugelis žmonių gali greitai investuoti į šiuos žetonus, kad padidintų kainą ir pasinaudotų galimybe. Tiesą sakant, daugelis rinkoje esančių žetonų yra pertekliniai ir neturi konkretaus plano, kaip sėkmingai ar augti kriptovaliutų erdvėje; tačiau kai kurios kriptovaliutos, mūsų nuomone, yra vertos.

Šiame straipsnyje aptarsime 5 populiariausius projektus, tarp 100 geriausių kriptovaliutų, kuriuos turėtumėte žiūrėti.

Cardano

„Cardano“ šiuo metu yra vienas iš perspektyviausių projektų kriptovaliutų erdvėje. Vienas iš esminių veiksnių yra tai, kad Cardano kainos pakilo per pirmąjį 2021 m. ketvirtį. Artėjant šiems metams, Cardano vertė pirmojo ketvirčio pabaigoje pakilo nuo 0.182 USD iki 1.45 USD. Nuo to laiko, nepaisant pastarojo meto kriptovaliutų kainų kritimo, Cardano vertė išliko stabili ties 1.52 USD ir artėja prie antrojo metų ketvirčio.

Cardano diagrama

Didelė „Cardano“ sėkmė siejama su padidėjusiu turto panaudojimu po to, kai projektas leido vartotojams sudaryti sutartis projekto tinkle. Nors Cardano garsėja tuo, kad viskas vyksta palaipsniui, projektas bėgant metams nuolat augo. Galiausiai pastangos davė daug vaisių, nes Cardano patenka į dešimtuką geriausių kriptovaliutų pagal rinkos ribą.
„Cardano“ išmanioji sutartis leidžia kūrėjams kurti DApps, pristatyti naujus žetonus ir išplėsti DeFI erdvę. Todėl Cardano turėtų būti jūsų stebėjimo sąraše.

Ethereum

Ethereum neabejotinai turi neįveikiamą potencialą. Ji ne tik yra tarp 100 geriausių kriptovaliutų, bet ir yra vertingiausia blokų grandinė po Bitcoin. Tikimasi, kad Eth 2.0 visiškai veiks iki šių metų pabaigos, todėl labai tikėtina, kad Ethereum nuvers bitkoiną. Ethereum yra antras pagal dydį kriptovaliutų projektas, kurio rinkos riba viršija 270 mlrd. Be to, Ethereum buvo pirmasis projektas, leidžiantis kūrėjams kurti, kurti ir diegti savo DApps ir sistemas decentralizuotoje ekosistemoje.

Yra daugybė funkcijų, dėl kurių „Ethereum“ yra įdomi plėtra kriptovaliutų ekosistemoje. Visų pirma, tai yra esamų pasaulinės ekonomikos problemų sprendimas. Ethereum gimtosios kriptovaliutos yra idealus sprendimas už pinigus, kuriuos sugalvojo pasaulis.

Ethereum diagrama

Turėtumėte žiūrėti „Ethereum“, nes projektas yra į ateitį žiūrinti organizacija ir visada siekia priimti pokyčius bei ieškoti sprendimų, kaip išspręsti problemas, būdingas pasaulinėms ekonomikoms, o tai matyti iš daugybės platformos „Ethereum“ tobulinimo pasiūlymų. Matant, kaip gerai sekasi NFT ir Ethereum planus pereiti nuo netvaraus darbo įrodymo konsensuso protokolo prie „Proof of Stake“ konsensuso protokolo, tikimasi, kad Ethereum bus sąveikus ir plačiai keičiamas sprendimas.

Polkadot

Nors projektas buvo stebimas nuo tada, kai jis buvo išleistas prieš ketverius metus; Tačiau jis peržengė kriptovaliutų ekosistemą, kai 2020 m. oficialiai buvo išleistas pagrindinis tinklas. Įdomu tai, kad projektas sulaukė daug dėmesio dėl savo savybių. Projekto pradinis ženklas DOT pagal rinkos kapitalizaciją smarkiai pakilo į 10 geriausių kriptovaliutų.

Turint daugiau nei 21 milijardo dolerių rinkos ribą, Polkadot sunku nepastebėti. Iš pradžių bendruomenė gyrė projektą kaip Ethereum projekto įpėdinį ir varžovą. Ironiška, nes Ethereum taip pat buvo pristatytas kaip Bitcoin varžovas.

„Polkadot“ diagrama

Turėtumėte žiūrėti „Polkadot“, nes šiuo projektu siekiama sukurti decentralizuotą interneto ateitį per „Web3“. „Polkadot“ yra vienas iš perspektyviausių ir sudėtingiausių egzistuojančių projektų, nes pristatomas suderinamas sprendimas, suderinamas su kitomis blokų grandinėmis. Polkadot yra kriptovaliuta, kuri atitinka visus šiuo metu rinkai reikalingus reikalavimus. Ji turi puikią bendruomenę, tvirtą kūrėjų komandą, vizionierišką įkūrėją, įtakingas partnerystes, investicijas, didelę rinkos ribą, mastelio keitimą, atnaujinamumą, didelį operacijų greitį ir kt. Negalite suklysti, kai kalbama apie „Polka Dot“.

Litecoin

Litecoin yra vienas sėkmingiausių projektų kriptovaliutų ekosistemoje. Kadangi Bitcoin įsigyti tampa vis sunkiau, Litecoin buvo pristatytas siekiant pagerinti esamas Bitcoin problemas, susijusias su greitesniais sandoriais ir demokratiškesniu kasybos procesu, todėl projektas tapo labiau įtraukiantis nei išskirtinis.

„Litecoin“ diagrama

Šiandien Litecoin yra daugumos prekybininkų susidomėjimo priešakyje dėl greito operacijų atlikimo laiko ir santykinai pigesnių mokesčių. Turėdamas 12 milijardų dolerių rinkos ribą, Litecoin yra projektas, kurį būtina stebėti.

poligonas

Daugiakampis, anksčiau žinomas kaip Matic tinklas, yra nauja sistema, sukurta siekiant pagerinti Ethereum tinklo ir kitų suderinamų tinklų sąveiką. Tai naujas įrašas tarp 100 geriausių kriptovaliutų ir dabar yra vienas perspektyviausių tarp tūkstančių kitų monetų ir žetonų. Pastaruoju metu projektas smarkiai išaugo, nes nuo šių metų pradžios projekto vietinis žetonas šoktelėjo 26000 2%. Skirtingai nuo kitų sąrašo projektų, daugiakampis yra XNUMX sluoksnio tinklas. Taigi tai yra papildomas sluoksnis ant Ethereum, kad padidintų mastelį ir pagerintų blokų grandinių sąveiką.

Daugiakampio diagrama

Štai kodėl turėtumėte atidžiai stebėti daugiakampį:

  1. „Polygon“ yra tvirtas ir novatoriškas projektas, pagerinantis mastelį ir sąveikumą.
  2. Jis suderinamas su EVM, todėl naudingas DApp kūrėjams. „Polygon“ yra specialus projektas, galintis išplėsti kriptovaliutų ekosistemą.
  3. Kilus ažiotažui, susijusiam su NFT, „Polygon“ pastebimai išaugo dėl sąveikaus, keičiamo dydžio ir tvaraus sprendimo. 

Jei norite investuoti į vieną iš 100 geriausių kriptovaliutų, daugiau neieškokite. Coinrule yra meta prekybos platforma, leidžianti vartotojams nustatyti taisyklėmis pagrįstą kriptovaliutų prekybą keliose kriptovaliutų biržose. Automatizuokite procesą, apsaugokite savo lėšas ir gaukite kitą rinkos galimybę Coinrule

Atsakomybės apribojimas: niekas Svetainėje nėra profesionalus ar finansinis patarimas, taip pat jokia šiame straipsnyje pateikta informacija nėra išsamus ar išsamus aptartų dalykų aprašymas.