Populiariausios kriptovaliutos, kurias galima įsigyti 2021 m
Rinkos analizė Komanda

10 populiariausių kriptovaliutų, kurias galima įsigyti 2021 m

Sveiki atvykę į 2021 m. kriptovaliutų rinką. Ar ieškote kitos galimybės? Nepraleiskite šių 10 geriausių kriptovaliutų pirkti.

Rinka juda šviesos greičiu, ir neįmanoma sekti kiekvieno kainų pokyčio. Geros naujienos yra tai, kad galite naudoti Coinrule valdyti savo portfelį 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę be streso. Į šiame straipsnyje apžvelgėme geriausias prekybos strategijas, kurios gali gerai veikti 2021 m. kriptovaliutų rinkoje.

Jūs galite kaupti geriausias kriptovaliutas, pasiimkite pelną arba perbalansuokite savo portfelį pagal dienos rinkos nepastovumą.

Dabar, kai žinote, kokios yra geriausios strategijos, ar jums ne įdomu, kokias 10 populiariausių kriptovaliutų galima įsigyti 2021 m.?

2017 m. ICO įsiutimas buvo pagrindinis kriptovaliutų rinkos katalizatorius. DeFi ekosistemos plėtra sušildė Altcoin rinką 2020 m. vasarą. Trumpuoju laikotarpiu rinka gali atrodyti neracionali, o eksponentiškai kylančios kainos kelia abejonių, kad tai gali būti naujas burbulas. Tačiau pažvelgę ​​į rinkos ciklus iš platesnės perspektyvos, galite nustatyti naujas kylančias jėgas ir tendencijas, lemiančias kainas. 

Kai įniršis praeis, investuotojai perskirstys savo lėšas solidžiausioms monetoms, palaikydami jų kainą. Rinkos tendencijų nustatymas padės atrasti geriausias monetas, kurias galite įtraukti į savo portfelį. 

Šios 10 populiariausių kriptovaliutų, kurias galima įsigyti, suteiks jums reikšmingą pranašumą ateityje. 

defi

Neabejotina, kad decentralizuoti finansai šiandien yra viena didžiausių kriptovaliutų tendencijų. Šiuo metu decentralizuotose finansų programose yra užrakinta daugiau nei 40 milijardų dolerių – ryškiausia dalis decentralizuotose biržose ir skolinimo platformose. 

Išjungti (UNI)

„Uniswap“ yra visiškai decentralizuotas grandinės protokolas, skirtas žetonų mainams, sukurtas „Ethereum“. Jis naudoja likvidumo fondus, o ne pavedimų knygas. Naudodamas Uniswap, kiekvienas gali greitai apsikeisti tarp ETH arba bet kurio ERC-20 prieigos rakto. Be to, vartotojai gali uždirbti mokesčių teikdami likvidumą. Investuotojai gali pateikti bet kokią sumą. „Uniswap“ platformoje turi daugiau nei 4 milijardus USD žetonų – tai didžiausia suma bet kurioje decentralizuotoje biržoje. 

Kodėl karšta

Iki Uniswap pagrindinė problema, turėjusi įtakos decentralizuotoms biržoms, buvo likvidumo trūkumas. Pristatydami novatorišką mechanizmą, pagrįstą likvidumo fondais, likvidumo teikėjai dabar turi paskatą užrakinti savo monetas, kad uždirbtų pasyvias pajamas. Verslo modelis pasirodė esąs tvirtas. Dabar, kai daugiau biržų taiko griežtesnius reguliavimo procesus, susijusius su KYC ir geografiniais prekybos veiklos apribojimais, decentralizuotos biržos pasiūlys patrauklią alternatyvą kriptovaliutų investuotojams. 

Fermentas (MLN)

Turto valdymas yra trilijonų dolerių pramonė. Enzyme sukūrė protokolą, skirtą perkelti turto valdymo pramonę į Blockchain technologiją. „Enzyme“ pristato tradicinį finansų pasaulį į „DeFi“ su grandininiu turto valdymu, kuris leidžia vartotojams išlaikyti savo turto saugojimą investuojant su portfelio valdytojais. 

Kodėl karšta

Tradiciniams finansams pereinant prie DeFi, tai pakeis žmonių investavimo būdus. Fermentas žymiai sumažina turto valdymo pramonės patekimo į rinką kliūtis, padidina skaidrumą ir demokratizuoja visą procesą. Juodųjų dėžių ir fiksuotos grąžos laikas jau už nugaros.

Enzyme nusipelno vietos tarp 10 geriausių perkamų kriptovaliutų, nes tai unikalus projektas su minimalia konkurencija.

Balansuotojas (BAL)

Balancer yra automatizuotas rinkos formuotojas. Tai sumažina išlaidas ir slydimą tarp įvairių kriptovaliutų sandorių. Tai decentralizuotas tradicinio rinkos formuotojo – trečiosios šalies subjekto, užtikrinančio prekybos turtui likvidumą, pakaitalas. Balansuotojas naudoja telkinius, kurie yra vartotojų suteiktų lėšų rinkiniai, naudojami sandorių ir sandorių likvidumui įrodyti. Likvidumo kasimas tapo populiaria tema DeFi pasaulyje, o BAL tai daro itin gerai, tapdama pagrindine pokalbių tema. 

Balansuotojo likvidumo fondas
Balanserio likvidumo fondas

Kodėl karšta

„Balancer“ perkelia likvidumo fondų koncepciją į kitą lygį, leisdama likvidumo tiekėjams prie fondo pridėti iki 8 skirtingų aktyvų. „Balancer“ naudoja pažangius algoritmus, siekdama užtikrinti, kad kiekvienas fondas išlaikytų teisingą turto balansą, net jei fonduose esančių monetų kainos gali skirtis.

Žetonai ir stabilios monetos

Vienas didžiausių „Blockchain“ technologijos pažadų yra praktiškai bet kokio turto ženklinimas visame pasaulyje. Ką daryti, jei galėtumėte nusipirkti arba parduoti dalį nekilnojamojo turto, akcijų, kreditų ar intelektinės nuosavybės?

Kriptovaliutų kainos yra labai nepastovios, o tai atbaido eilinį investuotoją. Nesibaigiančios diskusijos, ar kriptovaliutos yra gera vertės kaupimo priemonė, gali būti greitai išspręstos įspūdingai plėtojant ir išleidžiant naujas stabilias monetas. Projektai, žadantys pasaulinio turto tokenizavimą, turi būti įtraukti į 10 geriausių kriptovaliutų sąrašą.

„Synthetix“ (SNX)

Naudodami Synthetix investuotojai gali sukurti savo sintetinis turtas, vadinamas Synths. Tai blokų grandinės turtas, susietas su realaus pasaulio turtu, pavyzdžiui, fiat valiutomis, kriptovaliutomis ir biržos prekėmis. Jų kaina stebima realiu laiku naudojant „Oracle“ duomenų santraukas, todėl investuotojai gali pirkti, parduoti ir prekiauti šiuo turtu kaip tikruoju, tik be centrinės įstaigos. Protokolas įgalina neribotus tokenizuoto turto tipus. Pavyzdžiui, sintezatoriai, tokie kaip sAAPL, suteikia investuotojams galimybę pamatyti „Apple“ akcijų kainą. Jei investuotojas mano, kad kaina yra pervertinta, jis gali nusipirkti „Inverse Synths“, kuris pabrangsta, kai „Apple“ kaina krenta. 

Kodėl karšta

Kriptovaliutos iki šiol buvo nedidelė niša pasaulio finansų rinkose. Tokenizuotas turtas pritrauks naujų investuotojų į erdvę, pritrauks naujo kapitalo ir bus stiprus ateities plėtros katalizatorius.

„Terra“ (LUNA)

Tai skaitmeninė valiuta, kurios pagrindinis tikslas yra apsaugoti vartotojus nuo papildomų paslėptų mokesčių mokėjimo elektroninės prekybos pasaulyje, įtraukiant blockchain technologiją pasauliniu mastu. „Terra“ yra stabili moneta be užstato, kuria siekiama sukurti įvairią kriptovaliutų ekosistemą, kurios turtas būtų susietas su JAV doleriais, Kinijos juaniais, eurais ir kitomis fiat valiutomis. Viena iš pagrindinių „Terra“ ypatybių yra jos suderinamumas įvairiose „Blockchain“, tokiose kaip „Ethereum“, „Solana“ ir „Cosmos“. 

Kodėl karšta

TerraUSD yra palūkanas nešantis turtas. Pasaulyje, kuriame nulinės palūkanų normos yra nauja norma, investuotojų galimybė turėti USD susietą turtą ir gauti palūkanų atrodo labai patraukli. Pirmaujantys kriptovaliutų rizikos kapitalo fondai remia projektą, pvz., Galaxy Digital, Coinbase Ventures ir Pantera Capital.

Orakulai ir duomenys

Išmaniosios sutartys įgalino tikrąjį „Blockchain“ technologijos potencialą. Tačiau orakulai išplėtė ribas, ką galima sukurti naudojant išmaniąją sutartį. Prieiga prie duomenų skiriasi bet kuriame versle, o su kriptovaliuta susiję projektai nėra išimtis. 

Kuo lengvesnė prieiga prie realiojo laiko ir tikslių duomenų sklaidos kanalų, tuo didesnė tikimybė, kad išmanioji sutartis veiks nepriekaištingai. 

Chainlink buvo tarp 10 populiariausių kriptovaliutų, kurias galima įsigyti 2019 m, tačiau šiais laikais atsiranda naujų projektų.

Juostos protokolas (BAND)

Juostos protokolas pagerina išmaniosios sutarties prieigos duomenis už konkrečios blokų grandinės ribų. Jų kryžminės grandinės duomenų orakulai gali rinkti ne grandininius duomenis, juos apibendrinti ir pateikti bet kokiam skaičiui decentralizuotų programų ir išmaniųjų sutarčių blokų grandinės agnostiniu būdu. Suvestiniai duomenys gali būti santykinai be schemų, o tai yra juostos protokolo galios dalis. „DeFi“ ir žaidimų programų informacija gali apimti asmens sveikatos priežiūros duomenis, nekilnojamojo turto dokumentus ir net kelionių žurnalus, išmaniąsias sutartis prijungus prie išorinių duomenų šaltinių. 

Kodėl karšta

Vėlgi, „Band“ sėkmės raktinis žodis yra sąveikumas. Protokolas sukurtas „Cosmos“ pagrindu ir yra suderinamas su visomis pagrindinėmis „Blockchain“ grandinėmis. Be to, juosta leidžia padidinti sąnaudų efektyvumą ir greitesnį atsako laiką. „Band“ duomenų tiekimo mechanizmas užtikrina, kad duomenys yra patikimi ir saugūs.

Grafikas (GRT)

Lygiai taip pat, kaip „Google“ suformavo interneto paiešką indeksuodama, „Blockchain“ ir „Web 3.0“ turi panašų poreikį, kaip ir internetui iki „Google“. Pagrindinę informaciją, pvz., suprasti žetonų operacijas arba pasiekti vartotojo duomenis, sunku gauti, todėl reikia indeksuoti ir užklausti informaciją apie pagrindines blokų grandinės operacijas.

Grafikas patenkino šį poreikį. Prieš „Google“ visame žiniatinklyje buvo išsibarstę milijonai tinklalapių. Duomenų apie bet kurią temą paieška buvo labai daug laiko ir sudėtinga. Duomenų gavimas iš „blockchain“ platformų buvo viena ryškiausių „blockchain“ kūrimo tendencijų.

Kaip veikia grafikas
Kaip veikia grafikas

Kodėl karšta

Grafas leidžia indeksuoti duomenis „Blockchain“, todėl „Blockchain“ organizacinis modelis tampa efektyvesnis, o „blockchain“ duomenų prieiga yra efektyvesnė. „The Graph“ yra viena iš dažniausiai naudojamų „blockchain“ programų. Šiais laikais kiekvienai programai reikia API jungčių, kad veiktų, ir panašiai, „The Graph“ ateityje įgalins daugybę naujų „dApps“.

Kolekcionieriams

2017 m. vienas ryškiausių kriptovaliutų ekosistemoje augančio burbulo ženklų buvo stulbinantis skaitmeninių kačiukų vertinimas. Žmonės jiems mokėjo tūkstančius dolerių vertės eterio. Atidžiau pažvelgus, tai buvo naujos kartos, priskiriančios a tikroji skaitmeninių dalykų vertė.

NFT tikrai yra kitas didelis dalykas kriptovaliutos ir yra būtini bet kuriame geriausių sąraše

NFT Art ruošiniai
NFT Art ruošiniai

Rarbelis (RARI)

Rarible yra NFT (nepakeičiamo žetono) platforma, skirta apsaugoti skaitmeninius kolekcionuojamus daiktus, apsaugotus naudojant blokų grandinės technologiją. Rarible yra skaitmeninė NTF platforma, ypatingą dėmesį skiriant meno turtui. Konkrečiai, Rarible apima prekyvietę, kuri leidžia vartotojams prekiauti įvairiais skaitmeniniais kolekcionuojamais daiktais arba NFT. 

Vartotojai taip pat gali sukurti šį turtą, kuris paprastai vadinamas „kaldinimo“ NFT. Įvairūs turinio kūrėjai gali tai naudoti norėdami parduoti savo kūrinius, pvz., knygas, muzikos albumus ar filmus kaip NFT.

Kodėl karšta

Meno vertinimai jau daugelį metų auga. NFT augimas yra tik natūraliausia tos pačios tendencijos raida. NFT investuotojai gali lengvai įsigyti nematerialųjį turtą, pvz., intelektinę nuosavybę. Kita vertus, menininkai dabar gali patekti į pasaulinę rinką su nereikšmingomis patekimo kliūtimis.

Sandbox (SAND)

Sandbox yra virtualus pasaulis, veikiantis Ethereum. Tai leidžia žmonėms kurti, turėti ir užsidirbti pinigų iš visos žaidimų patirties. Tai galima padaryti turint žemės sklypą žaidime arba sukuriant naujus skaitmeninius išteklius, pvz., NFT smėlio dėžėje. SAND turėtojai gali dalyvauti platformos valdyme decentralizuotu būdu, naudodami decentralizuotą autonominę organizaciją. 

Kodėl karšta

„Sandbox“ sukaupė keletą svarbių partnerysčių, tokių kaip „Atari“ ir „Crypto“ kačiukai. Žaidimai yra kelių milijardų pasaulinė pramonė, todėl kiekvienas projektas, skirtas tokiai didelei auditorijai, nusipelno dėmesio.

Decentraland ir (MANNA)

Decentraland yra visiškai decentralizuotas 3D virtualus pasaulis, kuriame žmonės gali turėti ir plėtoti savo virtualią žemę. Arba vartotojai gali vaikščioti ir bendrauti su tuo, ką kiti vartotojai sukūrė ir susisiekti su kitais žmonėmis, tuo pačiu metu tyrinėjančiais Decentralandą. Projekto peizažas gali apimti daugybę elementų – nuo ​​statinių 3D peizažų iki interaktyvių objektų. Kiekvienas tokenizuotas žemės sklypas yra ERC721 žetonas ir yra nepakeičiamas, o jame yra nurodytos žemės sklypo koordinatės. MANA yra vietinis ženklas, skatinantis Decentralando ekosistemos ekonomiką. Tai ERC-20 ženklas.

Kodėl karšta

„Mana“ buvo pirmasis decentralizuotas virtualus pasaulis, todėl jis turi pirmenybę prieš konkurentus. Pagalvokite apie „Decentaland“ kaip „Second Like 2.0“. Atsižvelgiant į sėkmę, kurią „Second Life“ pasiekė per daugelį metų, „Decentraland“ ateitis gali būti labai šviesi.

Diversifikuoti savo portfelį reiškia pridėti daug skirtingų monetų, kad sumažintumėte bendrą riziką. Tiesą sakant, kriptovaliutos turi didelę koreliaciją, todėl net ir dešimtys skirtingų monetų gali žymiai sumažinti riziką.

Šių 10 populiariausių kriptovaliutų pirkimas parodo geriausias 2021 m. kriptovaliutų tendencijas ir gali suteikti jūsų portfeliui reikšmingos vertės. 

ATSISAKYMAS

Nesu analitikas ar investicijų patarėjas. Viskas, ką pateikiu šioje svetainėje, yra tik orientavimo, informacinio ir švietimo tikslais. Visa mano įraše esanti informacija turėtų būti patikrinta ir patvirtinta nepriklausomai. Negaliu būti laikomas atsakingu už jokius nuostolius ar žalą, padarytą remiantis tokia informacija. Atkreipkite dėmesį į riziką, susijusią su prekyba kriptovaliutomis.