Komanda

Sėkmingas EOS „Bullish Triangle“ – nuo ​​prekybos idėjų iki tiesioginio bėgimo

Yra šimtai kriptovaliutų, kuriomis prekiaujama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, keli laiko tarpai, kuriuos galima panaudoti joms analizuoti, be to, yra begalė techninės analizės rodiklių ir modelių, kuriuos kiekvienas prekiautojas gali naudoti priimdamas savo sprendimus.

Kadangi yra tiek daug kintamųjų, kiekvieną dieną yra begalės galimybių, kuriomis gali pasinaudoti bet kuris prekiautojas. Coinrule padeda valdyti visus šiuos kintamuosius, leidžiančius apibrėžti sąlygas, kurių reikia norint atlikti konkretų savo prekybos veiklos veiksmą.

Jei pažvelgsite į diagramą, būsite linkę numatyti „kas bus toliau“, vietoj to, kriptovaliutų prekybos robotas gali tiksliai ištirti rinką, ieškodamas konkrečios sąlygos.

Jokios emocijos reiškia didesnį jūsų prekybos efektyvumą. 

Pavyzdžiui, žiūrėdami į EOS diagramą ir įsivaizduodami, kad esate prieš oranžinę vertikalią liniją, neturėtumėte pakankamai informacijos, kad galėtumėte pasakyti, kur juda kaina.

Automatinė prekybos strategija. Kaip kriptovaliutų robotas gali pagerinti jūsų prekybos sistemą

Galimi keturi scenarijai:

  • Kaina gali viršyti ankstesnio „aukštumo“, sulaužydama trikampį
    aukštyn
  • Kaina gali laikinai atsekti pirmą kartą palaikius, o po to per trumpą laiką atsigauti ir smarkiai pasikeisti. Tokiu atveju pirkėjai, esantys „likvidumo zonoje“, pažymėtoje horizontalia atrama, papildomai paskatins judėjimą aukštyn.
  • Kaina čia taip pat gali sustoti, svyruodama virš horizontalios atramos, nesuteikdama jokios įdomios prekybos galimybės
  • Kaina gali nukristi žemiau palaikymo, pardavėjai yra „stipresni“ už pirkėjus, todėl šiuo metu mes nesame suinteresuoti pirkti, priešingai, turėtume parduoti, jei savo piniginėje turime EOS.

Atsižvelgdami į mūsų prielaidą, kaip rinka galėtų vystytis, galime teigti, kad jei norite įsigyti EOS, pirmieji du scenarijai yra idealūs norint pradėti naują poziciją (arba papildyti jau turimą) su puikiu rizikos ir naudos profiliu.

Turėdami omenyje aiškų prekybos planą, galite naudoti Coinrule Norėdami nustatyti automatinės prekybos strategiją. Tai labai dažna situacija, kai prekybos robotas labai palengvins jūsų gyvenimą.

Lauke Taisyklių puslapis, strategiją galite sukurti per kelias minutes. Pirmiausia pasirinkite biržą, kurioje norite prekiauti, tada užpildykite laukus pagal savo požiūrį.

prekiauti eos binance automatiškai
automatizuota kriptovaliutų prekyba eos

Pavyzdžiui, jei norite įsigyti EOS tik tada, kai kaina viršija tam tikrą kainų lygį arba per trumpą laiką įvyksta reikšmingas kainos pasikeitimas, „IF“ skyrių, tereikia nustatyti

„jei EOS kaina didesnė nei 0.0011 BTC“.

Ir derinkite tai su papildoma sąlyga atvejis

„ARBA EOS kaina per vieną valandą padidėja 5 proc.“

"TUOMET“ pasirinkite sumą ir turtą, kuriuo prekiaujate, ir piniginę, kurią norite naudoti

„PIRKTI 50 USD EOS iš BTC piniginės“

Galiausiai nuspręskite, kiek kartų norite, kad ši taisyklė būtų vykdoma, pavadinkite sukurtą taisyklę, ją pataisykite ir būsite pasirengę paleisti savo strategiją gyvai rinkoje.

Dabar galite pamatyti, kaip lengva suplanuoti prekybos strategiją, ją sukurti ir paleisti per kelias minutes Coinrule!

Sekite mus Twitter ir Telegram kasdieniams atnaujinimams ir naujoms prekybos idėjoms!

SAUGI PREKYBA!