Komanda

Leisk muzikai groti

Tai buvo tikrai laukinis pasivažinėjimas. Pradedant nuo apačios 2020 m. kovo mėn., bendra rinkos kapitalizacija išaugo daugiau nei 20 kartų. Ko dabar laukti?

„Kai muzika nutrūks, likvidumo prasme viskas bus sudėtinga. Bet kol groja muzika, turite keltis ir šokti. Mes vis dar šokame“.

Chuckas Prince'as, „Citigroup“ generalinis direktorius – 9 m. liepos 2007 d

Ši liūdnai pagarsėjusi citata gali atrodyti puikiai, atsižvelgiant į dabartines rinkos sąlygas.

Nepaisant didesnio nepastovumo 2021 m., kriptovaliutų rinkos kapitalizacijos tendencija nuolat auga nuo 2020 m. Vertinimas didžiąją laiko dalį buvo parduodamas žaliajame kanale. 2021 m. pradžioje turėdamas trumpą nukrypimą į pakilimą. Tai buvo ženklas, kad rinka buvo perkaitusi, ir galiausiai tai paskatino platesnę korekciją.

leiskite muzikos planą kriptovaliutų

Prognozuojant, kad Fibonnaci lygiai pakils nuo 2020 m. iki 2021 m. pradžios, korekcija rado tvirtą palaikymą ties 0.5, o vėliau prie 0.23 lygio. To ir galima tikėtis iš sveikos tendencijos, kuri atkuria pagreitį. Šiandien rinka svyruoja aplink ankstesnius visų laikų aukščiausius lygius. Jei tai laikysis, tikėtina, kad bus nauja stipri koja.

Rinka vis dar yra bulių cikle, todėl reikia nepamiršti dviejų pagrindinių elementų.

Pirma, kuo daugiau kriptovaliutų kainų konsoliduojasi kanale, tuo didesnė tikimybė, kad rinka patirs naują staigų judėjimą. Laikui bėgant šio judėjimo mastas gali būti didesnis. Kanalo viršūnėms kylant vis aukštyn, investuotojai ir prekybininkai atitinkamai nustatys savo tikslus.

Apytiksliais skaičiavimais, per vieną mėnesį tikslas bus apie 150 proc., o per tris mėnesius – 250 proc.

Kita vertus, niekada nepamirškite, kad kuo aukštesnis kilimas, tuo sunkesnis kritimas. Tikėtina, kad esame brandžiame bulių rinkos etape, o tai reiškia, kad net jei 200 % padidėjimas atrodo patraukliai, tai susiję su 70–80 % nuosmukio rizika. Šiuo atžvilgiu RSI skirtumai iškyla kaip tamsus grėsmingas debesis virš rinkos.

Vis svarbiau tampa nustatyti savo tikslus ir griežtai laikytis savo plano. Laipsniškai paversdami dalį savo portfelio į aukštesnės kokybės monetas ir stabilias monetas, jūsų kapitalas bus apsaugotas, kai rinką pasieks griežtesnė korekcija.

"Leisk muzikai groti“ – tai nauja mantra. Primename, kad muzika nutrūko praėjus trims mėnesiams po Prince'o citatos, kai sprogo būsto rinkos burbulas. Istorija gali nesikartoti, bet dažnai rimuojasi.

Premijų diagrama: stabilios monetos yra dramblys kambaryje. Investuotojai nekreipia pakankamai dėmesio į stabilių monetų augimo mastą per pastaruosius porą metų. Vien USDT ir USDC vertė viršija 110 mlrd. USD, neįskaitant kitų panašių su USD susietų monetų, tokių kaip BUSD, USDT ir DAI.

stabilus monetų vertinimo augimas

Visas šis likvidumas yra nuošalyje ir gali reikšti naujas naujas kapitalo įplaukas kriptovaliutoms. Kita vertus, rinkos struktūrai vis labiau pasikliaujant stabiliomis monetomis, jos tampa galimu vieninteliu sistemos gedimo tašku. Tuo tarpu atrodo, kad didžioji dalis likvidumo siekia mažos rizikos palūkanų iš DeFi protokolų, o ne bando vaikytis spekuliacinių galimybių.