Komanda

Laikydami liniją

Meškų turgūs paprastai yra laikas, kai prekiautojai per daug reaguoja į bet kokią blogą naujieną. Įvykiai, kurie vos sukeltų blyksnį pakilusioje rinkoje, gali smarkiai nusmukti rinkas.

Todėl šiek tiek netikėta stebėti kriptovaliutų kainų atsparumą pastarosiomis dienomis. Nepaisant vykstančio karo, patvirtintų Federalinių rezervų banko palūkanų normų kėlimo šmėkla ir didėjančio reguliavimo spaudimo iš JAV ir kitų šalių, BTC, ETH ir net geriausių DeFi projektų pastarosiomis dienomis augo.

Ar tai gali būti tik palengvėjimo mitingas po reikšmingo kritimo nuo metų pabaigos aukštumų? Žvelgiant į 2018 m., tų metų vasarį BTC pagalbos ralyje BTC kaina nukrito nuo <8 tūkst. USD iki 11.5 tūkst. Tačiau nuo tada jis vėl pradėjo kristi, nukritęs 70%, kur galiausiai pasiekė dugną.

Prekyba yra tikimybių žaidimas, o istorija yra tik vienas duomenų taškas bet kuriame scenarijuje, nors ir svarbiame. 2018 m. BTC sudužo, beveik neprilygstamai makrokomandos neapibrėžtumo, kuris egzistuoja šiandien. 2022 m. veikia pagrindinės pagrindinės jėgos, tačiau rinkos išlieka.

Dabar egzistuoja kriptovaliutų produktų ekosistema, kuri tiesiogiai veikia visą rinką. Neseniai skelbimas kad Terra USD, viena iš populiariausių stabilių monetų erdvėje, dabar taip pat būtų paremta BTC, yra pavyzdys. Turint daug daugiau kapitalo, kurį galima panaudoti „Crypto“, ciklai gali pasisukti daug greičiau, nes pinigų srautai ieško galimybių. Tie pinigai ne šiaip išeina iš rinkos, jie lieka viduje ir laukia, kol bus panaudoti. Todėl „Crypto Winter“ trukmė gali mažėti.

Be to, „Crypto“ tapo pasaulinio pokalbio dalimi tokiais būdais, kurie anksčiau buvo neįsivaizduojami. Ukrainos vyriausybė renka kriptovaliutų aukas, spėliojama, ar Rusija pasinaudos kriptovaliuta sankcijoms apeiti, ir net Citadelės generalinis direktorius, anksčiau buvęs didelis kriptovaliutų skeptikas, paskelbė kad Citadelė įeis į rinką.

Kol kas linija galioja ir gali būti, kad bus imtasi papildomų priemonių.