Komanda

Murklyno diena?

Jei esate įpratę prie sparčiai besikeičiančių kriptovaliutų rinkų, 2022-ieji jums turėtų atrodyti kaip nesibaigianti žemutinė diena. Po reikšmingų pokyčių iki 69 30 USD ir 2021 m. grįžo iki 36 48 USD, nuo 2022 m. pradžios „Bitcoin“ prekiauja gana nuobodžiame intervale nuo XNUMX XNUMX USD iki XNUMX XNUMX USD.

Šią asortimento prekybą buvo galima pastebėti ir 2021 m. vasarą, kai rinkos išgyveno gana nuobodų laikotarpį. Po to sekė didelis žingsnis į viršų.

Tokie santykinės ramybės periodai gali būti puikus metas kaupti. Kai 2020 m. BTC išėjo iš savo intervalo prekybos laikotarpio, vėlesnis augimas sumažino visus anksčiau įvykusius kainų pokyčius. Kiekvienas, kuris ilgiau lanko kriptovaliutų rinkas, taip pat žino, kad tokie žingsniai paprastai derinami su Bitcoin Halving įvykiais. Kitas numatytas 2024 m.

Tačiau tai mažai paguodžia daugelį prekiautojų, kurie įsitraukė į kriptovaliutą, nes jie trokšta greitai kintančios, labai nepastovios rinkos „veiksmo“. Jiems toks laikotarpis tikrai yra „maksimalaus skausmo“ scenarijus. Jokios aiškios tendencijos nesimato, jaučiai ir lokiai ginčijasi ir skelbia per ankstyvą pergalę, o realybė ją išmuša, kai kitas rinkos judėjimas pakryps priešinga kryptimi.

Be jokios abejonės, malūno diena anksčiau ar vėliau baigsis. Pasaulinis makroklimatas vis dar atrodo sudėtingas ir gresia recesija, rizika išlieka neigiama. Vis dėlto, jei atitolinate, Bitcoin iki šiol niekada mūsų nenuvylė vidutiniu ir ilgalaikiu laikotarpiu.

Galbūt pamoka čia tokia pati, kaip ir iš tikrojo filmo „Groundhog Day“: nesibaigiantis tos pačios dienos kartojimas baigėsi tik tada, kai pagrindinis veikėjas Billas Murray tapo tikrai geresniu žmogumi. Argi tai nėra puikus įkvėpimas mums visiems tapti geresniais prekybininkais?