Nuo banko santaupų iki pelningų kriptovaliutų investicijų naudojant automatizuotą strategiją
Komanda

Nuo banko santaupų iki pelningų kriptovaliutų investicijų naudojant automatizuotą strategiją

Nors bankai yra labiausiai prieinama taupymo priemonė paprastam investuotojui, jie kelia potencialią riziką alternatyviųjų sąnaudų požiūriu. Prarasite galimybę užsiauginti pinigų, nes bankai siūlo labai mažas palūkanas. Laimei, kriptovaliutų investicijos taikant automatizuotą strategiją padės pakeisti savo prekybos patirtį ir išmokti nustatyti laimėjusias tendencijas ir galimybes. 

Vidutinės palūkanos už indėlius nuo 1984 m. Šaltinis: bankratas

Blockchain technologijos pažanga užtikrino, kad galite pereiti nuo tradicinių bankų santaupų prie pelningų kriptovaliutų investicijų. Tai daro crypto yra tikras ilgalaikis senosios bankininkystės sistemos konkurentas. Vienas geriausių būdų tai padaryti – naudoti automatizuotą kriptovaliutų prekybos strategiją. 

Kas yra automatizuota prekybos platforma? 

Prekyba kriptovaliutomis nėra lengvas užsiėmimas, tačiau, laimei, nuolatinio prekybos platformų stebėjimo laikai jau praėjo. Vietoj to, automatizuota prekyba remiasi kruopščiai sukurtais algoritmais, kad tam tikru laiku perka ir parduoda kriptovaliutą. 

Skirtingos automatizuotos prekybos platformos turi skirtingus sandorių vykdymo būdus. Vis dėlto jie priklauso nuo techninių rodiklių, turto kainos arba perbalansavimo, o tai yra jūsų portfelio vertės dalis. 

Šiandien yra keletas automatizuotų prekybos platformų, ir viskas, ko jums reikia, yra suprasti įvairias funkcijas ir prekybos strategijas, kurios geriausiai veikia kiekvienoje platformoje. Coinrule tikriausiai yra patogiausias būdas pradėti automatizuotą prekybą.

Kripto prekybos socialinė įtaka 

Nors pandemijos metu prekyba kriptovaliutomis augo, pažadas gauti didelę grąžą naujokams nėra realus. Tai apsunkina rizika, kurią kelia didelis nepastovumas ir nesugebėjimas sekti ir suprasti prekybos modelius.  

Stebėdami profesionalius prekybininkus ir ekspertus, sužinosite, kaip veikia rinkos ir kokie veiksniai sukelia nepastovumą. Nesvarbu, ar esate naujokas, ar patyręs prekiautojas, galite įgyti daug žinių imituodami sėkmingų kriptovaliutų prekiautojų prekybos strategijas.  

Šis metodas naudoja veidrodinės prekybos arba kopijavimo prekybos strategijas, užtikrinančias, kad pasieksite panašių rezultatų kaip profesionalai. Veidrodinė prekyba reiškia automatizuotą algoritmų prekybos strategiją, kurioje išmokstama prekiauti „atspindint“ kvalifikuoto prekiautojo prekybos veiklą.  

Kita vertus, Copy Trading yra prekybos strategija, kai kopijuojate patyrusio prekiautojo pozicijas. Geras socialinės įtakos prekybai kriptovaliutomis pavyzdys yra Elono Musko tviterio žinutės. Kiekvienas vadovaujasi jo nuomone, ir dėl to Bitcoin kaina svyravo pagal jo tviterius.  

Kriptovaliutų rinka vis dar labai priklauso nuo naujienų ir nuo bendros investuotojų nuotaikos. „Twitter“ žinutės ar įtakingų asmenų nuomonės gali sukelti labai stiprų kainų pokytį.

Automatizuotos kriptovaliutų prekybos strategijos 

Vienintelis būdas pereiti nuo banko santaupų prie pelningos kriptovaliutos investicijos reikalauja nuolatinio kriptovaliutų arbitražo. Nors galite rinktis iš kelių automatizuotų kriptovaliutų prekybos strategijų, kai kurios yra paprastesnės, saugesnės ir pelningesnės nei kitos. 

Visų šių automatizuotų strategijų esmė yra prekybos robotai, kurie yra daug geresni nei žmonės dėl šių priežasčių: 

  • Prekybos robotai gali nuskaityti kriptovaliutų prekybos platformas 24 valandas per parą be pertraukų
  • Jie priima sprendimus be emocijų sukelto šališkumo 
  • Tai gali pašalinti atsitiktines klaidas, todėl jūs griežtai laikotės iš anksto nustatyto plano

Be to, prekybos robotai gali akimirksniu ir tiksliai apskaičiuoti reikiamus parametrus ir priimti sprendimus. Todėl iš prigimties geriau naudoti prekybos robotą, ypač jei neturite laiko, temperamento ar įgūdžių tyrinėti tendencijas ir įgyvendinti savo kriptovaliutų prekybos strategijas. 

Tai yra keletas geriausių prekybos strategijų, kurias galite naudoti Coinrule.

Mašininis mokymasis ir dirbtiniu intelektu pagrįsti algoritmai 

Visa tai įmanoma mašininio mokymosi ir dirbtiniu intelektu pagrįstų algoritmų pagalba. Tai technologijos, kurios padarė perversmą ištisose pramonės šakose.  

Pavyzdžiui, mašininis mokymasis ir AI prekybos kriptovaliutomis platformose užtikrina, kad robotas gali numatyti rinkos pokyčius ir įgyvendinti tinkamiausią strategiją. Dėl to platformos, kuriose įdiegtos šios technologijos, gali pakartoti veikiančius prekybos sprendimus, pritaikyti savo prekybos elgesį ir sudaryti sandorius pagal naujausias ir pelningiausias strategijas. Dėl to tai bus geresnis pasirinkimas nei standartinės sistemos su iš anksto įdiegta „jei-tai-tai-tai“ logika. 

Šių standartinių sistemų pavojus yra tas, kad konkretūs įvykiai suaktyvina procesą, o rezultatai paprastai būna dvejetainiai. Tačiau tai pasirodė esanti neveiksminga. 

Prekyba naudojant automatizuotą strategiją nereiškia, kad sėdite ramiai ir laukite, kol robotai viską padarys. Turite laikytis šių automatizavimo taisyklių: 

  • Automatizavimas nereiškia 100% rankų atjungimo. Vis tiek turėsite atlikti keletą įvesčių, pvz., pasirinkti pageidaujamą kriptovaliutą, kad galėtumėte prekiauti, arba pakoreguoti kai kuriuos parametrus, kad jie atitiktų jūsų poreikius.
  • Automatizuokite tik pasikartojančias ir daug laiko reikalaujančias užduotis. 

Kripto investicijų tipai su automatizuota strategija 

Be technologijos, naudojamos platformoje, turėsite suprasti vertę, kurią norite pasisemti iš savo prekybos platformos, kai investuojate į kriptovaliutą naudodami automatizuotą strategiją.

Tai privers jus rasti tinkamą prekybos robotą. Štai įvairių tipų robotai, su kuriais susidursite ieškodami geriausios automatizuotos sistemos: 

  • Arbitražiniai robotai – Tai prekybos robotai, užkoduoti pagal arbitražo strategiją. Strategija siekiama rasti kainų skirtumus skirtinguose tos pačios monetos mainuose. Laikui bėgant jie visada yra mažiau pelningi, nes daugybė robotų jau bet kuriuo metu bando išnaudoti šias galimybes.
  • Rinkos formavimo robotai – šie robotai pateikia pirkimo ir pardavimo užsakymus, kad gautų greitą pelną. Pavyzdžiui, jei kriptovaliuta prekiaujama už 10 USD, robotas sukurs pirkimo užsakymą už 9 USD, o pardavimo pavedimą už 11 USD. Kai robotas įvykdys abu sandorius, gausite 2 USD pelną. 
  • Algoritminiai prekybos robotai yra kodu valdomos programos, galinčios generuoti ir vykdyti pirkimo ir pardavimo signalus kriptovaliutų rinkoje. Jie yra užkoduoti, kad būtų galima nustatyti, kada parduoti ar pirkti, taip pat kada uždaryti poziciją. Jie taip pat turi kodą, kuris nustato pavedimo dydį ir portfelio paskirstymą. 
  • Portfelio automatizavimo robotai – šie robotai padeda vartotojams sukurti, įsigyti ir išlaikyti norimą portfelį, o ne aktyviai prekiauti. Jis automatizuoja daugelį varginančių ir pasikartojančių užduočių. 
  • Techniniai prekybos robotai – šie robotai naudoja signalus ir indikatorius, kad prognozuotų būsimus kainų pokyčius, kad gautų pelną. Jie yra patys populiariausi, nes ilgainiui gali atnešti labai įdomios grąžos.

išvada 

Nuo COVID-19 pandemijos protrūkio finansų institucijos, tokios kaip bankai, patyrė didžiulių nuostolių. Centriniai bankai ir toliau švirkščia likvidumą į sistemą, siekdami sustabdyti pasaulinės pandemijos poveikį. Tai reiškia, kad gausite mažesnes palūkanas, nei gaudavote prieš krizę. Tačiau galite pasirinkti diversifikuoti savo portfelį investuodami į kriptovaliutą naudodami automatizuotą strategiją. 

Nors kai kurie iš jūsų jau perėjo prie kriptovaliutos, strategijų automatizavimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad išlaikysite pelningą kriptovaliutą.

Atsakomybės neigimas
Nesu analitikas ar investicijų patarėjas. Viskas, ką pateikiu šioje svetainėje, yra tik orientavimo, informacinio ir švietimo tikslais. Visa mano įraše esanti informacija turėtų būti patikrinta ir patvirtinta nepriklausomai. Negaliu būti laikomas atsakingu už jokius nuostolius ar žalą, padarytą remiantis tokia informacija. Atkreipkite dėmesį į riziką, susijusią su prekyba kriptovaliutomis.