Komanda

Dienos prekybos kripto

Vienas tikras būdas užsidirbti pinigų iš skaitmeninių valiutų yra dalyvauti dienos prekyboje kriptovaliuta. Jei dar neinate prisijungti, dar ne vėlu. Čia yra viskas, ką reikia žinoti apie šią kriptovaliutų prekybos formą.

Remiantis 2020 m. atliktu tyrimu, kriptovaliutų rinkos dydis buvo įvertintas 1.49 milijardo JAV dolerių, o iki 4.94 metų tikimasi pasiekti 2030 milijardo dolerių. Eksponentinį 12.8 augimo tempą nuo 2021 m. iki 2030 m. lems padidėjęs esamų kriptovaliutų naudojimas ir naujų kūrimas.

Kas yra dienos prekyba?

Dienos prekyba yra trumpalaikė strategija, kuri apima kriptovaliutų pirkimą ir pardavimą tą pačią dieną. Tai laikoma labai rizikinga dėl didelio nepastovumo rinkoje. 

Norint sėkmingai prekiauti kriptovaliutų dieną, reikia turėti daug žinių apie pasaulinę kriptovaliutų rinką ir „blockchain“ technologiją. Ši informacija padės priimti pagrįstus sprendimus. Pagrindinis skirtumas tarp dienos prekybos kriptovaliutos ir tradicinės prekybos yra tas, kad pastaroji priklauso nuo ilgalaikės pasirinktos kriptovaliutos veiklos.

Kita vertus, dienos kriptovaliutų prekiautojai išnaudoja tiesioginio pelno gavimo galimybes. Nelengva žinoti, kada pirkti ar parduoti kriptovaliutų turtą, nes reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. 

Laimei, internete yra daug įrankių ir išteklių, kuriuos galite naudoti norėdami padidinti sėkmės rodiklius, pvz., tikrintuvai ir prekybos simuliatoriaus programinė įranga. 

Dienos prekyba vs sūpynės prekyba

Dienos prekybos kriptovaliuta apima išsamią techninę analizę ir diagramų sudarymo sistemas, skirtas trumpalaikiams sandoriams sudaryti. Norint sumažinti pinigų praradimo riziką, rekomenduojama skirti laiko diagramų sistemų veikimo tyrimams. 

Swing prekyba yra dar viena populiari strategija, kai prekiautojai naudojasi kainų pokyčiais per trumpą ir vidutinį laikotarpį. Tikslas yra nustatyti ir gauti naudos iš kriptovaliutų kainų svyravimų. Atkreipkite dėmesį, kad tokie svyravimai gali trukti dienas, savaites ir net mėnesius. 

Yra du pagrindiniai sūpynės tipai, būtent:

  • Swing Highs – Tai yra tada, kai kriptovaliutų rinka pasiekia aukščiausią tašką prieš smukimą atgal. Tai puiki galimybė trumpalaikei prekybai.
  • Swing Lows – tai yra tada, kai rinka smunka, tada grįžta atgal. Galite naudoti šį pasikeitimą rinkoje, kad sudarytumėte ilgalaikę prekybą.

Ekspertų teigimu, geriausias kriptovaliutų turtas swing sandoriams yra Binance Coin, Ethereum ir Bitcoin. Šis vertinimas pagrįstas tuo, kad šios trys turi didžiausią rinkos kapitalizaciją, palyginti su kitomis skaitmeninėmis valiutomis. Vadinasi, jie yra patys likvidiausi kriptovaliutos rinkoje.

Perjunkite pavarą ir aptarkime geriausias kriptovaliutų prekybos strategijas. 

Geriausios kriptovaliutų prekybos strategijos

  1. Stebėkite kainų svyravimus

Šios sūpynės strategijos tikslas – nustatyti arba „pagauti“ kainų pokytį besivystančioje kriptovaliutų rinkoje. Jūs įeinate į prekybą po atsitraukimo. Take-profit taškas turėtų būti nustatytas prieš pat rinkos svyravimo piką, o stop-loss turėtų būti žemiau žemos žvakės padėties. 

  1. Slenkamasis vidurkis Grandiklis

Pagrindinis šios strategijos tikslas – užsidirbti pinigų iš nedidelio pelno ir sumažinti neigiamo poveikio riziką. Tai galite padaryti dažnai atidarydami ir uždarydami sandorius. Siekiant sumažinti riziką, sandoriai uždaromi per vieną dieną; taigi, rinkos sąlygos nedaro didelės įtakos bendram prekybos sistemos veikimui. 

Trumpai tariant, prekybininkai siekia nustatyti kriptovaliutų aktyvų mažėjimo tendenciją, tačiau prognozuojama, kad jis augs. Tikslas yra ne gauti maksimalų pelną, o minimalų pelną ir pereiti prie kitos galimos galimybės.

  1. Multi Time Frame RSI skalpavimas

Daugeliui, kasdien prekiaujančių kriptovaliutomis, nežinoma, kad visi kritimai nėra vienodi, todėl jie neturėtų būti interpretuojami vienodai. Daugialaikis RSI skalavimas reiškia, kad perkamas krintantis kriptovaliutų turtas, kuris kelias dienas gali likti nuostolingoje pozicijoje, nerodydamas silpnumo požymių. Pelno marža paprastai yra didelė, jei turtas atsigauna po kritimo ir kyla į viršų.

  1. Prekyba tinklu 

Paprasčiau tariant, tai yra strategija, kuri apima kriptovaliutų turto pirkimą ir pardavimą tam tikrais kainų intervalais. Įeinant į prekybą, šie intervalai yra nustatomi, ir jūs galite pasipelnyti iš kainų svyravimų šoninėse rinkose.

Paprastai pirkimo pavedimai strategiškai nustatomi žemiau pasirinktos kriptovaliutos dabartinės kainos. Kita vertus, pardavimo pavedimai yra aukščiau už dabartinę kainą. 

Kaip valdyti riziką prekiaujant kriptovaliutomis

Įvertinkite praradimo galimybę

Prieš įvesdami dienos prekybos kriptovaliutą, nuspręskite pinigų sumą, kurią galite sau leisti prarasti, jei prekyba prieštaraus jūsų prognozei. Pradedantiesiems rizikos procentas turėtų būti 1% arba mažesnis, kai jie mokosi lynų. Mažos procentinės dalies išlaikymas taip pat padeda maksimaliai padidinti turimą kapitalą ir sumažinti lėšų išmokėjimą.

Paįvairinkite savo portfelį

Be rinkos analizės, portfelio diversifikavimas suteiks daugiau galimybių ir sumažins riziką. Kadangi kriptovaliutų rinka yra dinamiška, diversifikuota prekybos strategija padės sumažinti nuostolius, patirtus dėl vieno kriptovaliutų turto, pelnu, gautu iš kitos prekybos turtu.

Vadinasi, diversifikavimas sukuria subalansuotą rizikos profilį, kuris ilgainiui padės gauti maksimalų pelną. 

Išstudijuokite rinkos būklę

Viena klaida, kurią daro pradedantieji kriptovaliutų prekiautojai, yra tai, kad jie pradeda prekybą naudodamiesi tikrais pinigais (ir per daug jų) prieš išstudijavę rinkos sąlygas ir sužinoję, kaip veikia prekybos platforma. Būkite kitokie – skirkite laiko nuodugniai tyrinėti norimą rinką prieš įsitraukdami į ją, kad sumažintumėte nuostolių riziką.

Pavyzdžiui, prasto našumo kriptovaliutų turtas, kuriuo plačiai prekiaujama, gali atsigauti, kai to mažiausiai tikimasi. Investavimas į tokį turtą, kai kaina yra žema, gali žymiai padidinti jūsų bankrotą, jei jis atsigaus.

Svarbu tai, kad prieš pradėdami prekybą turėtumėte išsamiai ištirti rinką. Tikėkitės geriausio ir turėkite planą, kaip atsigauti, jei rinka neveiks taip, kaip tikėjotės.

Baigiamosios mintys

Dienos prekybos kriptovaliuta yra unikalus būdas pasipelnyti iš besiplečiančios ir pelningos kriptovaliutų rinkos. Nustatykite įrankius, kuriuos galite naudoti tirdami rinką prieš pradėdami prekybą, kad sumažintumėte nuostolių riziką. Dar svarbiau, kad biudžetas būtų atitinkamas, kad neišleistumėte daugiau, nei galite sau leisti prarasti.