Komanda

Kalėdų norų sąrašas

Ar užpildėte savo kriptovaliutų Kalėdų pageidavimų sąrašą? Kalėdų senelis gali mielai įdėtipigiai„Bitcoin po tavo medžiu šiais metais, nesvarbu, ar buvai geras, ar išdykęs.

Po daugybės pakilimų ir nuosmukių „Bitcoin“ artėja prie metų pabaigos, daugiausia atitinkanti vidutinę visų metų kainą. Ko tikėtis toliau?

Bitcoin kainų diapazonas 2021 m

Išanalizuokime tris galimus scenarijus.

Bitcoin prekiauja į šoną.

Tokio scenarijaus dauguma prekybininkų norėtų vengti. Neapibrėžtumas lemia nuobodžius kainų veiksmus ir mažesnę grąžą. Geros naujienos yra tai, kad galite pasinaudoti tokiomis situacijomis, vykdydami tinklo strategijas, kurios naudojasi mažu nepastovumu.

Bitcoin gali patekti į užsitęsusį lokių rinką.

Nors šiuo metu tai yra mažiau tikėtinas scenarijus, visada turėtumėte tikėtis netikėtumo. Istoriškai kiekvienas kriptovaliutų bulių ciklas pasibaigė stulbinančia viršūne, kurią kurstė plačiai paplitusi euforija. To dar neįvyko, todėl tai vis dar gali būti kortelėse. Kita vertus, makro vaizdas darosi niūrus. Vyriausybės vėl kalba apie galimybę įvesti naujus blokavimus, kad būtų sustabdytas didėjantis Covid atvejų skaičius visame pasaulyje.

Bitcoin gali pakilti aukščiau.

Naujas žingsnis padidėtų iki naujos visų laikų rekordinės vertės, viršijančios psichologinę tikslinę 100,000 XNUMX USD kainą.

Kad tai įvyktų, reikės daug kapitalo ir „koordinuoto“ pirkėjų atsparumo daugiausia dėmesio skirti Bitcoin, o ne kitoms monetoms.

Šiandienos rinkos struktūra smarkiai pasikeitė. Kasdien atsiranda naujų monetų su naujais produktais ir naudojimo atvejais. Net institucijos dabar turi daug daugiau galimybių investuoti. Jie ne tik skirstomi į BTC ir ETH.

Tačiau „Ethereum“ išlieka pagrindiniu konkurentu, galinčiu padidinti likvidumą, palyginti su „Bitcoin“. Štai kodėl verta ištirti rinkos sąlygas santykiniu požiūriu. Tiksliau, tai būtų darbas stebint Bitcoin ir prekybos poros ETH/BTC kainų veiksmą.

Paaiškėjo, kad tai yra įdomus pagrindinis Bitcoin kainos veiksmo rodiklis. Kai Bitcoin pažymi naują aukščiausią tašką (diagrama aukščiau), o tuo pačiu metu jo kaina silpsta, palyginti su Ethereum, tai gali reikšti, kad kilimo tendencija praranda tempą.

Bitcoin santykinis stiprumas prieš Ethereum

Būtent taip atsitiko visų trijų pagrindinių „Bitcoin“ viršūnių atveju.

Kita vertus, kai Bitcoin atsigauna po konsolidacijos laikotarpio, kilimo tendencija tęsiasi. Bitcoin mitingas yra mano kriptovaliutų Kalėdų pageidavimų sąrašo viršuje, nes tai žymiai atgaivintų rinkos nuotaiką.

Nors Ethereum apvertimas vis tiek gali įvykti tam tikru momentu ateityje, Bitcoin turi žengti kitą žingsnį dabar.

Kalėdų mitingas, kurio visi laukė, šiemet gali neįvykti, tačiau atminkite, kad Bitcoin neturi kalendoriaus ir švenčių. Staigmenos gali ateiti bet kada!

Linksmų Kalėdų! 🎄

Prekiaukite saugiai