Komanda

Coinrule & OKX Atnaujinkite partnerystę, kad suteiktumėte rinkoje pirmaujančią prekybos patirtį

Kripto rinka niekada nemiega ir visada vystosi. Kaip ir mes. Kiekvieną dieną sunkiai dirbame, kad savo prekiautojams pateiktume galingiausias galimybes sukurti pelningas automatizuotas prekybos strategijas. Geriausių biržų pasirinkimas neabejotinai yra esminė bet kurios prekybos sistemos dalis.

Šiandien džiaugiamės galėdami pranešti apie naują strateginę partnerystę su OKX birža.

OKX plėtinys yra patikimas pasirinkimas kriptovaliutų prekiautojams ir yra puiki kriptovaliutų prekybos vieta. Coinrule ir OKX nauja prekybos partnerystė leis Coinrule prekybininkus įtraukti naujų monetų į savo automatizuotos prekybos strategijas. Laikui bėgant birža parodė didelius apimties etapus ir tapo viena iš labiausiai pasaulyje pripažintų biržų. 

Kodėl mums tai patinka

OKX, dar neseniai žinomas kaip „OKEx“, išvardija keletą karščiausių monetų, kurios pastaraisiais mėnesiais sulaukė didelio prekybininkų susidomėjimo. Kai ažiotažas pasiekia monetą, tarp prekybininkų užsidega spekuliacijos, kurios savo ruožtu virsta nepastovumu. Prekiautojams patinka nepastovumas ir jie gali išnaudoti visas galimybes taikydami automatizuotą prekybos strategiją Coinrule. 

Atsižvelgus į trumpalaikes galimybes, šios monetos turi tvirtą pagrindą ir potencialą pranokti ateityje.

„OKX Utility Token“ (OKB)

OKB yra vietinis OKX prekybos platformos ženklas. Ji siūlo puikią naudą visoje biržoje, pavyzdžiui, įdomų sandorio mokesčių sumažinimą turėtojams ir prieigą prie OKB Jumpstart, OKX žetonų pardavimo platformos. 

Žetono kaina nuolat kyla, o tai atspindi nuolatines naujoviškų funkcijų ir produktų, kuriuos skelbia OKX komanda, išleidimą. Vienas pagrindinių tolimesnio kainų kilimo katalizatorių galėtų būti OKX perėjimas prie didesnės decentralizacijos ateinančiais mėnesiais. OKX taip pat sukūrė decentralizuotų produktų rinkinį, kad padidintų savo buvimą Web 3. Būtent, OKX sukūrė MetaX – nelaisvės piniginę, suderinamą su daugybe blokų grandinių, NFT prekyvietę ir dar nepristatytą decentralizuotą biržą (DEX), pavadintą OEX.

Dėl to OKEx gali tapti svarbiu nauju žaidėju DeFi ekosistemoje. 

Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su tokia pažangia įmone. Ateityje tai gali atverti naujų automatizuoto investavimo per decentralizuotą platformą naudojimo atvejų, sukuriant naują vertę ir trikdančias galimybes mūsų prekybininkams.

Gabriele Musella, generalinis direktorius Coinrule

Daugiau ateiti

šiandien Coinrule ir OKX paskelbė apie naują prekybos partnerystę ir džiaugiamės galimais rezultatais, kurie ilgainiui atvers fantastiškas galimybes. Planuojame ištirti tolesnes bendradarbiavimo su OKX galimybes, kad suteiktume naujų privalumų abiem mūsų vartotojų bazėms. 

Mūsų misija išlieka ta pati. Norime leisti prekiautojams gauti prieigą prie galingų įrankių, skirtų pagerinti savo prekybos sistemų našumą, saugiai valdyti savo turtą visomis rinkos sąlygomis. 

Sekite naujienas, nes netrukus pateiksime daugiau informacijos apie šią partnerystę… 

Sukurkite savo pirmąją automatizuotą strategiją OKX dabar!