Coinrule partnerystė su Bitmex
Komanda

Coinrule Praneša apie naują partnerystę su BitMEX

Coinrule džiaugiasi galėdamas pranešti apie naują strateginę partnerystę su "BitMEX"! Pridėjus kriptovaliutų išvestinių finansinių priemonių pradininką prie galimų biržų sąrašo, mūsų platforma dabar suteikia pažangiems prekiautojams puikią galimybę patobulinti savo prekybos strategijas. 

Aukščiausios klasės kriptovaliutų birža

Dabar „BitMEX“ prekiautojai kasdien perveda daugiau nei 2 milijardus USD. Jūs girdėjote teisingai – 2 mlrd. USD kiekvieną dieną. „BitMEX“ buvo kriptovaliutų mainų priešakyje nuo 2016 m., kai pradėjo savo XBTUSD amžinąjį apsikeitimą. Pasukite į priekį iki šiol, o šis nuolatinis apsikeitimas išlieka labiausiai parduodamu visų laikų kriptovaliutų produktu. 

BitMEX pakeitė pramonę ir dabar žengia nuolatinių naujovių proveržio keliu. Viena vertus, Bendrovė yra įsipareigojusi laikytis taisyklių visame pasaulyje, kad taptų viena didžiausių pasaulyje reguliuojamų kriptovaliutų biržų. Tuo pačiu metu jie laikosi savo pagrindinio tikslo – būti finansinių paslaugų pramonės pokyčių katalizatoriumi. Neseniai atnaujinta mokesčių struktūra ir naujoji USDT nuolatinė sutartis yra tik naujausios įdomios versijos.

CoinrulePartnerystė su BitMEX prekybininkams bus naudinga mažiausiai trimis skirtingais lygiais.

Išnaudotos galimybės

Pagrindinis sverto naudojimo pranašumas yra tas, kad prekiautojas gali padidinti kapitalo grąžą. Tai leidžia pasinaudoti mažesniais ir dažnais kasdieniais kainų pokyčiais. Žinoma, didėjant aukštyn, didėja ir minusas. Todėl sverto automatizuotos prekybos strategijos vykdymas naudojant prekybos robotą leidžia prekybininkui taikyti griežtą rizikos valdymo metodą, esminis pelningos ilgalaikės strategijos elementas.

Prekyba visomis rinkos sąlygomis

Didžiausias prekybos kriptovaliutų neatidėliotinų prekių rinkose arba monetų portfelio turėjimo trūkumas yra būdingas ilgas tokių strategijų šališkumas. Prekybininkai gali parduoti tik jau turimas monetas neatidėliotinos rinkose, o tai reiškia, kad galima rinktis ilgai ir nieko nedaryti.

Tačiau su išvestiniais produktais, tokiais kaip neterminuotos BitMEX sutartys, taip pat galite apsipirkti, pasinaudodami neigiamais rinkos ciklais. Tai reiškia, kad jums nereikia turėti monetos prieš parduodant atitinkamą jos ateitį. Tai suteikia žaidimui daug daugiau lankstumo ir padeda sumažinti portfelio riziką.

Kitas trumpalaikio sandorio privalumas yra galimybė sukurti rinkos atžvilgiu neutralias strategijas. Pavyzdžiui, jei tikitės, kad Solana ilgainiui viršys Ethereum našumą, dabar galite pasirinkti ilgą SOL ir trumpą ETH. Tai apsaugo nuo jo rinkos rizikos kriptovaliutų rinkai apskritai, o strategijos pelnas tiksliai seka SOL ir ETH rezultatus.

Derliaus medžioklė naudojant „Carry trade“?

Vienas iš geriausių tradicinio finansų pasaulio sandorių su rizika pakoreguotu yra pervežimas. Tai apima valiutos skolinimąsi žemomis palūkanomis ir kitos skolinimą už didesnę palūkanų normą, todėl gaunamas pelnas tarp uždirbtų ir sumokėtų palūkanų. 

BitMEX skirtinguose ateities sandoriuose yra skirtingos finansavimo normos, todėl prekiautojai gali pasinaudoti šiomis galimybėmis. 

Taigi ko tu lauki? Prijunkite savo BitMEX paskyrą ir pradėkite prekybą šiandien.

Prekiaukite saugiai!