Komanda

Coinbase Advanced tiesioginė transliacija Coinrule

Džiaugiamės galėdami pranešti apie novatorišką plėtrą kriptovaliutų prekybos pasaulyje – Monetų bazė neseniai paleistas Išplėstinė prekyba platforma Coinrule

Integracija yra dalis a pirmoji tokio tipo integracija tarp Coinbase ir automatizuotos prekybos platformos. Norėdami švęsti integracijos pradžią, Coinbase ir Coinrule paskelbė a 2 savaičių trukmės kampanija iki 11:59 (UTC) rugpjūčio 31 d.

Jei norite pasinaudoti premijomis, patikrinkite Coinbase kampanijos puslapis.

Norėdami sujungti Coinbase su Coinrule, Atlikite šis vadovas.

Coinrule x Monetų bazė

Kaip viena iš pirmaujančių kriptovaliutų keityklų, Coinbase turi reputaciją dėl patogios vartotojo sąsajos ir įsipareigojimo užtikrinti saugumą. Panašiai, Coinrule įsitvirtino kaip aukščiausios klasės prekybos robotų platforma, aptarnaujanti tiek pradedančiųjų, tiek patyrusių prekybininkų poreikius. Kartu šie pramonės lyderiai suvienijo jėgas, kad pakeistų kriptovaliutų entuziastų prekybą skaitmeniniu turtu.

Kas yra Coinbase Advanced Trade?

„Coinbase Advanced Trade“ yra reikšmingas atnaujinimas, palyginti su standartinėmis prekybos galimybėmis, kurias galima rasti įprastoje „Coinbase“ biržoje. Naudodami išplėstinę prekybą, prekybininkai gauna prieigą prie daugybės įrankių ir parametrų, o tai leidžia įgyti galingesnę prekybos patirtį. Nesvarbu, ar norite įgyvendinti sudėtingas prekybos strategijas, ar tiesiog norite labiau kontroliuoti savo sandorius, „Coinbase Advanced Trade“ jums padės.

Pagrindinės Coinbase Advanced Trade savybės Coinrule

1. Sąlyginiai pavedimai: integruokite išplėstinius sąlyginius pavedimus, pvz., „Trailing Stops“ ir „Wait Blocks“, kad optimizuotumėte sandorio vykdymą ir sumažintumėte riziką.

2. Techniniai rodikliai: naudokite platų techninių rodiklių spektrą, kad galėtumėte analizuoti rinkos tendencijas, priimti pagrįstus sprendimus ir maksimaliai padidinti pelno potencialą taikydami savo prekybos strategijas.

3. Pritaikomos strategijos: pritaikykite savo prekybos strategijas pagal įvairius veiksnius, pvz., rinkos sąlygas, turto kainų pokyčius ir laikotarpius.

4. Diversifikuotas portfelio valdymas: vienu metu lengvai ir efektyviai valdykite kelias kriptovaliutas.

5. Saugumas: kaip didžiausia viešai parduodama kriptovaliutų birža, Coinbase savo klientams turi turtą, naudodama pramonėje pirmaujantį šifravimą ir saugumą. Žinokite, kad jūsų turtas laikomas santykiu 1:1 ir niekada neskolinamas be sutikimo. Kaip visada, Coinrule neturi prieigos prie jūsų lėšų Coinbase

Kodėl verta rinktis Coinbase Advanced Trade Coinrule?

1. Paprastumas ir sudėtingumas: net jei prekiaujate naujokas, dabar galite pasiekti pažangius įrankius be sudėtingumo, dažnai siejamo su prekyba rankiniu būdu.

2. Rizikos valdymas: nustatykite sąlyginius pavedimus, kad apsaugotumėte savo investicijas ir apsisaugotumėte nuo greitų rinkos svyravimų.

3. Laiko efektyvumas: skirkite mažiau laiko stebėdami rinkas automatizuodami savo sandorius, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į kitus esminius savo gyvenimo aspektus.

4. Prekyba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę: pasinaudokite prekyba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, net kai miegate ar esate toli nuo kompiuterio.

„Coinbase Advanced Trade“ integracija Coinrule žymi įdomų lūžio tašką kriptovaliutų prekybos pasaulyje. Tuo pačiu metu galingas Coinbase rinkoje pirmaujančių mainų galimybių derinys ir CoinrulePatogi vartotojui automatizavimo platforma suteikia prekybininkams galimybę prekiauti protingiau, greičiau ir efektyviau nei bet kada anksčiau.

Apibendrinant, nesvarbu, ar esate patyręs prekybininkas, ar tiesiog pasineriate į kriptovaliutų rinką, „Coinbase Advanced Trade“ Coinrule turi ką pasiūlyti kiekvienam. Pasinaudokite šia galimybe patobulinti savo prekybos žaidimą ir atskleisti visą savo prekybos potencialą jau šiandien!

Tikimės, kad jums patiks Coinbase Advanced Trade pristatymas Coinrule.

Laimingas prekybos!