Komanda

Bulių areštai

Naujienos kad JAV teisėsauga konfiskavo 94,000 3.5 Bitcoin vertės 2016 mlrd. USD, kurie buvo pavogti per „Bitfinex“ įsilaužimą dar XNUMX m., galėjo lengvai išgąsdinti rinkas.

Tai ne tik dar kartą iškelia kriptovaliutas į dėmesio centrą, susijusį su įsilaužimais ir sukčiavimu, bet ir tikimasi, kad JAV valdžia konfiskuotą Bitcoin parduos aukcione tiesiai į rinką. Tačiau pastarosiomis dienomis rinkos ir toliau augo.

Taigi, ar mes vėl visiškai nusiteikę?

Čia vyksta keli dalykai. Rinkos atšoko nuo sausio mėnesio nuostolių, o nesant svarbių naujienų apie Federalinių rezervų banko palūkanų normų mažinimą, karą Rytų Europoje ar grįžusį COVID blokavimą, apėmė atsargus optimizmas.

Dar svarbiau yra tai, kad net ir esant 94 XNUMX papildomų Bitcoin, kaip rodo aukščiau pateikta diagrama, vis didėjantis Bitcoin kiekis tiesiog nėra aktyvus, o yra šaltoje saugykloje.

Įstaigos ar didesni pirkėjai, kaupiantys BTC, ieško ne greito apsivertimo, o kelių metų laikymosi. „Ethereum“ aktyvus tiekimas išliko palyginti nepakitęs, atsižvelgiant į tai, kad ETH reikalingas mokesčiams už dujas, NFT pirkimams ir „DeFi“ programoms.

Tačiau visa Ethereum pasiūla dabar mažėja po to, kai buvo įdiegta EIP-1559. Jau sudeginta daugiau nei 1.8 milijono ETH.

„Ethereum 2.0“ sujungimas dar labiau paskatins pasakojimą apie ETH kaip pelną generuojantį turtą. Netgi BTC supakuota versija gali būti naudojama norint uždirbti DeFi programose. Atsižvelgiant į tai, kad BTC ir ETH yra produktyvus, pajamas generuojantis turtas, rinkos dalyviai gali sužinoti, kad tai nėra įprastas jūsų akcijų paketas.

Rezultatas yra tai, kad kainų kritimai greitai išperkami. Tai nereiškia, kad per ateinančius mėnesius nematysime neramių rinkų ar net pakartotinio BTC žemiausių kainų 20–30 XNUMX USD diapazone.

Tačiau jei tokios naujienos kaip Bitfinex įtariami areštai gali pasirodyti be didelio poveikio rinkai, gali būti tinkamas laikas prisiminti, koks stiprus mūsų pramonės vaizdas.