Komanda

Bitcoin Halloween Dip – triukas ar gydymas?

Helovinas yra tas metų laikotarpis, kai gatvėse pilna vaiduoklių ir pabaisų. Atidžiau pažiūrėjus, tai tik vaikai, prašantys saldainių. Jei atidžiai pažvelgsite į naujausią Bitcoin Halloween kritimą, taip pat rasite daug „bulish“ elementų.

Kaip ir tikėtasi, rinka ieškojo pakartotinio pirmosios paramos srities išbandymo. Pakartotinio bandymo metu kainos poslinkio dydis yra svarbus! Šią savaitę Bitcoin nukrito žemiau psichologinio 60,000 XNUMX USD lygio vien tam, kad rastų kitą palaikymą, viršijantį ankstesnę konsolidavimo sritį.

Bitcoin Helovino kritimas

Tada kaina vėl pakilo virš lūžio lygio. Toks kainų veiksmas reiškia didelį pirkėjų skaičių ir paklausą. Kita vertus, pardavėjai galėjo būti nepatenkinti tokiu menku kritimu nuo visų laikų rekordo. Jei jiems pavyktų numušti kainą iki naujos žemiausios žemumos, tai atvertų duris smarkesniam nuosmukiui, kuris leistų juos atpirkti patogesnėmis kainomis. Kova vyksta, ir tai gali lemti laikotarpį nuo 57,000 64,000 iki XNUMX XNUMX USD.

O kaip Altsas? Jie neabejotinai gaus didžiausią naudą iš šio scenarijaus. Altcoinų ralis BTC kainomis prasidėjo būtent naujausio Bitcoin bėgimo viršuje. Kai tendencija pradėjo silpnėti, investuotojai ir prekybininkai grąžino savo paskirstymą į Alts.

Kiek ilgai truks šis alternatyvus vakarėlis? Laikas pasakys. Tuo tarpu verta ir toliau stebėti „Bitcoin Dominance“ diagramą, palyginti su „Bitcoin“ kaina. Tai vienintelis geriausias rodiklis, leidžiantis optimizuoti jūsų portfelio paskirstymą ir padidinti grąžą mažesnio nepastovumo metu.

Premijų diagrama

Su kriptovaliuta viskas vyksta greitai, todėl visada turėtumėte būti pasirengę pasinaudoti galimybe.

Žvelgiant į „Bitcoin“ augimą spalio mėnesį, iš apačios į viršų, kaina padidėjo maždaug 26,000 XNUMX USD.

Bitcoin mitingas spalio mėn

Atidžiai pažvelgus į duomenis, kaina iš tikrųjų dažniausiai svyravo į šoną. Maždaug 60% šio bėgimo buvo pastatyta tik šešiose 4 valandų žvakėse, o tai prilygsta 24 valandoms.