bitkoinas manekenams
Komanda

Bitcoin for Dummies – viskas, ką reikia žinoti apie Bitcoin kaip pradedantiesiems

„Aš čia dėl technologijų! Taip tvirtina daugelis kriptovaliutų investuotojų. O kaip tu? Ar prisijungėte prie kriptovaliutų erdvės tik dėl viliojančių pelno galimybių? O gal norite dalyvauti naujoje skaitmeninėje revoliucijoje? Kartais gerai viską pažvelgti į perspektyvą. Atsitraukite nuo kasdienio kainų nepastovumo. Čia yra trumpas „Bitcoin“, skirtas manekenams, vadovas. Tai yra pagrindinės sąvokos, kurias turite žinoti apie vertingiausią kriptovaliutą rinkoje.

Kaip veikia Bitcoin

Pradėkime šį Bitcoin manekenams vadovą nuo pagrindo. Bitcoin gimė kaip alternatyvi mokėjimo sistema, taip pat laikoma pirmąja kriptovaliuta. Satoshi Nakamoto sukūrė Bitcoin kaip decentralizuotą alternatyvą tradicinei finansų infrastruktūrai. Būtina perskaityti „Bitcoin“ knygą, išleistą 2008 m visiems, kurie tikrai nori suprasti, ką bitkoinas reiškia šiais laikais.

Bitcoin baltas popierius iš Satoshi Nagamoto

Jei esate pradedantysis, jums nereikia suprasti „Bitcoin“ techninių savybių, kad galėtumėte juo naudotis. Tai du svarbiausi aspektai, kuriuos reikia nepamiršti.

 • Tinklas yra visiškai decentralizuotas. Tai reiškia, kad visi sandoriai yra viešai prieinami ir nėra jokios centrinės institucijos, kuri patvirtintų ar tvarkytų patvirtinimus. Daugiau apie Bitcoin konsensuso algoritmą galite perskaityti čia.
 • Bitcoin pasiūla yra fiksuota. Rinkoje visada bus tik 21 milijonas monetų, o tai suteiks trūkumo elementą, kuris tinklui suteiks didelės vertės.

Kodėl sandoriai yra saugūs

Nepaisant žiniasklaidoje sklindančios informacijos apie kriptovaliutų nepastovumą, Bitcoin yra saugesnis, palyginti su kai kuriomis finansinėmis sistemomis. Pagrindinė technologija, žinoma kaip „blockchain“, yra vieša ir decentralizuota knyga, apsaugota kriptografija. Bet kas gali pateikti arba patvirtinti sandorį be cenzūros, jei tik dalyviai laikosi tinklo taisyklių.

Kai kalnakasys patvirtina bloką, visų įtrauktų operacijų beveik neįmanoma atšaukti. Kuo daugiau blokų po pirminio patvirtinimo, tuo sunkiau manipuliuoti tomis operacijomis.

Bitcoin tinklas skirtas blokams patvirtinti kas dešimt minučių. Tai vidutinis tikslas. Siunčiant operaciją tinklas prašo nurodyti maksimalų mokestį, kurį norite mokėti, kad operacija būtų patvirtinta. Kadangi kalnakasiai turi paskatų iškasti blokus, kad surinktų operacijų mokesčius, kuo didesnį mokestį įsipareigojate sumokėti, tuo greičiau bus patvirtinti.

Bitcoinų pervedimas

Decentralizacija ir tarpininko, valdančio sandorius, nebuvimas reiškia, kad jūs esate visiškai atsakingas už kiekvieną pervedimą. 

Svarbiausias dalykas pervedant Bitcoin yra gavėjo adresas. Paprastai naudojant „Bitcoin“ manekenams, reikia vengti kai kurių dažniausiai pasitaikančių spąstų, kad užtikrintumėte saugų sandorį ir neprarastumėte lėšų.

 • Visada dar kartą patikrinkite naudojamą tinklą, kad įsitikintumėte, jog paskirties piniginė yra toje pačioje grandinėje. Siunčiant lėšas netinkamu tinklu, pvz., siųsdami Bitcoins Etheruem pagrindu, prarasite savo monetas.
 • Visada patikrinkite siunčiamą sumą. Įdėjus monetų perteklių galite prarasti negrįžtamus rezultatus. Jei nepažįstate gavėjo, galbūt niekada neatgausite papildomų atsiųstų monetų.
 • Visada atkreipkite dėmesį į paskirties adresą. Nustačius neteisingą adresą, lėšos bus prarastos. Be to, saugokitės sukčiai ar įsilaužėliai, kurie gali bandyti pakeisti paskirties adresą, kad pavogtų jūsų lėšas.

Norėdami išvengti šių klaidų ir apsaugoti savo lėšas, būtinai atlikite veiksmus, kad apsaugotumėte operaciją.

 • 1. Nukopijuokite ir įklijuokite adresą – taip išvengsite klaidų rašant adresą.
 • 2. Patikrinkite, ar nukopijuotas adresas yra – apsilankykite a blockchain Explorer, įklijuokite adresą į paieškos juostą ir pamatysite, ar adresas yra, ar ne.
 • Tris kartus patikrinkite adresą – įsitikinkite, kad pirmasis ir paskutinis adreso simboliai sutampa su originalia pinigine, į kurią siunčiate monetas.
Bitcoin sandoriai blokų grandinėje
Kaip operacijos atsiranda „blockchain“. Nuoroda

Bitcoins saugojimas

Yra įvairių būdų, kaip saugoti Bitcoin. Dauguma pradedančiųjų savo lėšas saugoti naudojasi biržomis, tačiau saugumas priklauso nuo biržos saugumo infrastruktūros. Biržai dažnai nulaužiami, o jūsų lėšoms apsaugoti retai taikomas saugos draudimas. Dėl šios priežasties apsvarstykite galimybę laikyti monetas tik didelėse, tvirtą reputaciją turinčiose biržose. Be to, jei esate ilgalaikis investuotojas, monetų laikymas biržoje turėtų būti laikomas laikinu pasirinkimu, ypač jei sandorių nedarote dažnai.

Jei nežinai nuo ko pradėti, Binance yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems.

Laikydami monetas biržoje, jūs techniškai jų neturite. Jūsų atžvilgiu birža yra įsipareigojusi leisti jums gauti lėšas jūsų prašymu. Kita vertus, galite apsvarstyti galimybę perkelti savo monetas į nelaisvės piniginę, kuri leis jums visiškai kontroliuoti savo lėšas. 

seifas siūlo aparatines pinigines

Geriausi Bitcoin saugojimo būdai

Saugiausias bitkoinų saugojimo būdas turėtų būti Bitcoin piniginėje. Įvairių tipų piniginės apima:

 • Popierinės piniginės – ant popieriaus atsispausdinate privatų raktą arba jį atitinkantį QR kodą ir saugote jį nuo šnipinėjimo akių.
 • Karštos piniginės – jos yra įdiegtos jūsų išmaniajame telefone arba kompiuteryje ir yra prijungtos prie interneto, taigi ir pavadinimas. Guarda yra viena iš geriausių Bitcoin saugojimo galimybių ir dešimtys kitų kriptovaliutų.
 • Aparatinės įrangos / šaltos piniginės – šios piniginės nėra prijungtos prie interneto, todėl įsilaužėliui yra mažesnė rizika pavogti jūsų lėšas. Ledger yra viena iš labiausiai žinomų aparatinės įrangos piniginių rinkoje.
 • Kelių ženklų piniginės – norint atlikti operacijas reikia daugiau nei vieno asmens. Pagalvokite apie tai kaip apie bendrą sąskaitą, kurioje reikalaujama kelių parašų norint pervesti ar gauti Bitcoin.
 • Hierarchinės deterministinės (HD) piniginės yra labiau techninės ir turi aukšto saugumo kredencialus, todėl norint jas pasiekti reikia šablono arba slaptažodžio. Jie generuoja įvairius privačius raktus ir užmaskuoja juos taip, kad jie atrodytų kaip įprasti raktai.

Piniginės tipas, kurį pasirinksite saugoti savo bitkoinus, priklausys nuo jūsų techninių žinių ir tvarkomų operacijų tipo. Kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų, tačiau karštos ir techninės piniginės paprastai patenkina pradedančiųjų investuotojų poreikius.

„Bitcoin“ ateitis manekenams

Bitcoin išgyveno kainų svyravimus ir šiuo metu yra pati vertingiausia kriptovaliuta. Nors kainos kritimas jus demotyvuos, Bitcoin visada randa būdą, kaip susigrąžinti prarastą vertę ir pranokti, kad pasiektų naujus kainų intervalus. 

Satoshi svajonė buvo sukurti valiutą, kurioje nebūtų manipuliuojama, tačiau panašu, kad naujovė blėsta.

Šiais laikais „Bitcoin“ labai pasikeitė nuo pradinės idėjos. Kiekvienais metais atsiranda vis daugiau naudojimo atvejų. Viso pasaulio vyriausybės naudojasi šia nauja technologija, o Salvadoras pripažįsta ją oficialia teisėta mokėjimo priemone. 

„Bitcoin“ siekia visuotinio pripažinimo tarp mažmeninių investuotojų. Tuo pačiu metu, institucijos taip pat pripažįsta Bitcoin, kaip naujos besiformuojančios investuojamo turto klasės, svarbą.

išvada

Bitcoin įsisavinimas paskatino technologinę pažangą. Kasyba tampa efektyvi, ir tai sukels kitą finansinę revoliuciją. Šio vadovo „Bitcoin“, skirto manekenams, tikslas – atskleisti tikrąją „Bitcoin“ prigimtį, išskiriant trumpalaikius su kainomis susijusius aspektus. 

Renkantis pinigines ir keityklas, būtinai atlikite reikiamą patikrinimą. Žinios kriptovaliutų erdvėje yra pats vertingiausias turtas. Atsargiai ir žinant, Bitcoin bus naudingas.

Juk tu čia dėl technologijų ar kaip?