Komanda

Geriausi automatizuoti prekybos kriptovaliutų robotai 2022 m

Yra dvi skirtingos kriptovaliutų rinkos ypatybės, kurias prekybininkai turi žinoti. Pirma, turgus veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per parą, 365 dienas per metus. Antra, rinka yra labai nepastovi. Kriptovaliutos turto kainos smarkiai svyruoja, didėja arba mažėja. Dėl šių dviejų funkcijų derinio prekybininkai visada turi būti budrūs ir stebėti rinkos pokyčius, kad galėtų veiksmingai prekiauti ir gauti pelno. Nebent prekiaujama pragyvenimui, tai yra labai sunki užduotis. Sparčiai besikeičiantis kriptovaliutų pasaulis sukėlė didelį nepastovumą, į kurį rankiniai prekybininkai negali reaguoti. Dar svarbiau, kad šie svyravimai vyksta visą parą, todėl neįmanoma veiksmingai stebėti rinkų.

Taigi, koks sprendimas yra prieinamas prekiautojams, turintiems pomėgius? 

AUTOMATUOTAS CRYPTO TRADING BOTS

Kriptovaliutos prekybos roboto idėja yra padėti kovoti su žmonių prekiautojų apribojimais. 

Kriptovaliutų prekybos robotai yra kompiuterių arba programinės įrangos programų rinkinys, užprogramuotas vykdyti tam tikras iš anksto nustatytas prekybos strategijas ar taisykles, taip padedant prekiautojams automatizuoti savo prekybos procesą. Crypto trading bots atlieka daugybę funkcijų, tokių kaip:

 • analizuoti ir interpretuoti rinkos duomenis, 
 • kriptovaliutų turto pirkimas, pardavimas ir laikymas 
 • rinkos tendencijų analizė
 • rinkos rizikos apskaičiavimas
 • reaguoti į rinką 24 valandas per parą. 

Svarbu pažymėti, kad šie robotai neveikia savo noru, jiems reikia iš anksto nustatytų taisyklių, kurias nurodo individualus prekiautojas. Šios nustatytos taisyklės nurodo, kaip robotas reaguoja į pokyčius rinkoje.

KAIP TIKRAI VEIKIA BOTAI

Prekybos robotai veikia dėl taisyklių, įterptų į jų kodą. Pavyzdžiui, galite išmokyti robotą atlikti rinkos analizę, kuri leidžia jam lyginti duomenis iš kelių šaltinių, juos interpretuoti ir priimti sprendimus, ar pirkti, parduoti ar laikyti kriptovaliutos turtą tam tikru metu. Be to, yra rinkos rizikos numatymo komponentas, leidžiantis robotui naudoti rinkos duomenis, kad nustatytų rizikos potencialą rinkoje ir nuspręstų, kiek būtų tikslinga prekiauti pagal esamą rizikos lygį. Taip pat turime vykdymo komponentą, kuris leidžia Botui prisijungti prie kriptovaliutų biržų per API ir strategiškai pirkti arba parduoti kriptovaliutų turtą tiesiogiai biržoje.

KODĖL NAUDINGA PREKYBĖTI SU AUTOMATIZUOTOMIS KRIPTOVĖS BOTAIS

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių prekyba kriptovaliutų robotais yra labai patraukli. Jie įtraukia:

 1. Jokios emocinės prekybos

Kaip žmonės, mes esame labai emocingos būtybės. Net geriausi prekiautojai yra linkę priimti emocinius sprendimus. Mes visi esame linkę reaguoti į tokias emocijas kaip nuostolių baimė, pelno godumas, jaudulys dėl pakilusios rinkos, visą parą besikeičiančios rinkos stresas ir t. t., o tai aptemdo mūsų nuomonę ir lemia neracionalius prekybos sprendimus. Naudojant crypto trading bots padeda užtikrinti, kad prekybos sprendimai būtų pagrįsti logika, o ne emocijomis.

 1. Efektyvumas

Prekybos robotų naudojimas yra daug efektyvesnis ir greitesnis nei prekyba rankiniu būdu. Rinka yra atvira 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, tik robotai gali greitai pagauti galimybes rinkoje ir atlikti tai greitai bei tiksliai. Nereikia jaudintis dėl vėlavimų ar žmogiškųjų klaidų. Tai labiau patikimas būdas pasinaudoti rinkos galimybėmis ir užsidirbti.

 1. Laiką taupantis

Kripto prekybos robotams nereikia daryti pertraukos ar miegoti. Jie stebi rinką prekybininkų vardu. Naudodami robotus, jums nereikia likti prisirišę prie ekranų, kai iš anksto nustatote savo taisykles, robotai veikia ir dirba už jus, kol jūs miegate.

 1. Demonstracinė prekyba/ Atgalinis patikrinimas/ Prekyba popieriumi

Papildomas naudojimo pranašumas crypto trading botTai suteikia prekiautojams galimybę užsiimti demonstracine prekyba, kuri leidžia jiems prekiauti tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir tiesioginiai sandoriai, taip padedant patikrinti, kaip veiktų jų prekybos taisyklės ar strategijos prieš paleidžiant juos į rinką. Naudodami popierinę prekybą arba atgalinį patikrinimą, prekybininkai gali naudoti istorinius duomenis, kad nustatytų, kaip konkreti prekybos taisyklė veiktų rinkoje.

NAUDOJIMO TRŪKUMAI CRYPTO TRADING BOTS

Nors kriptovaliutų robotų naudojimas turi daugybę privalumų, prekybininkai turėtų žinoti keletą trūkumų.

 1. statome Crypto Trading Bot nuo nulio yra sudėtingas

Taip yra todėl, kad kuriant robotą reikia pažangių programavimo žinių. Jei tai nebus padaryta tinkamai, robotas nevykdys taisyklių taip, kaip turėtų, dėl to prekybos nuostoliai. Gerai tai, kad yra nemažai startuolių, pvz Coinrule, kurie sukūrė robotus, kuriuos galima naudoti nežinant, kaip koduoti. 

 1. Reikalingas tam tikras stebėjimo lygis

Nepriklausomybei yra riba crypto trading bots. Botai ne tik veikia savarankiškai amžinai be jokios prekybininkų informacijos ar stebėjimo. Prekybininkai vis tiek turi reguliariai užsiregistruoti ir nustatyti prekybos taisykles ar strategijas, kuriomis vadovaujasi robotai. Taigi, reikia tam tikro supratimo apie prekybą kriptovaliutomis. Laimei, automatizuoti kriptovaliutų robotai, kuriuos sukūrė tokie pradedančiųjų verslai Coinrule padėti šiuo klausimu pateikdama daugiau nei 150 patikrintų prekybos taisyklių, kurias gali rinktis pradedantieji, turintys ribotų žinių.

 1. Saugumo problemos

Dauguma kriptovaliutų robotų padeda automatizuoti sandorius, prisijungdami prie vartotojų kriptovaliutų biržų per taikomųjų programų sąsajas (API) be tiesioginės prieigos. Tačiau kibernetiniai nusikaltėliai dažniausiai taikosi į kriptovaliutų biržas ir robotus. Šią riziką gali sumažinti prekybininkai labai saugodami savo API raktus ir išjungdami automatinį pinigų išėmimą.

 1. Saugokitės sukčių

Internete yra nemažai sukčių, kurie apsimeta, kad gali padėti jums sukurti automatizuotus prekybos robotus ir žada juokingą grąžą. Prekybininkams tenka pareiga atlikti išsamų patikrinimą ir patvirtinti, kad jie bendradarbiauja su patikimomis ir tinkamai įsteigtomis bei licencijuotomis įmonėmis. 

KRIPTOVALIUTŲ PREKYBOS BOTO TIPAI

Rinkoje yra įvairių kriptovaliutų robotų, pagrįstų naudojamomis prekybos strategijomis. Jie įtraukia:

 1. Arbitražo robotas: Šis robotas atsižvelgia į kainų skirtumus įvairiose biržose ir naudoja skirtumus, kad gautų pelną, pirkdamas mažesne kaina vienoje rinkoje ir iškart parduodant jį aukštesniu kursu kitoje rinkoje.
 1. Tendencijoms būdingas robotas: Šis robotas stebi ir analizuoja kriptovaliutų aktyvumo pagreitį ir vykdo pirkimo arba pardavimo pavedimą. Jei indikatorius numato kainos padidėjimą, Botas įeina į ilgąją poziciją (jį perka). Jei indikatorius numato kainos kritimą, Botas panašiai patenka į trumpąją poziciją (parduoda).
 1. Rinkos formavimo robotas: Šis robotas sukuria kelis pirkimo ir pardavimo pavedimus, kad gautų pelno kaip „rinkos formuotojas“, parduodantis abiem užsakymų knygos pusėms. Siekdamas pelno, rinką formuojantis robotas pateikia pirkimo pavedimą už šiek tiek mažesnę nei kriptovaliutų turto kainą, o pardavimo pavedimą už šiek tiek didesnę kainą. Jei abu užsakymai įvykdomi, uždirbama pelno.
 1. Monetų skolinimo robotai: Vienas iš būdų pasipelnyti – skolinti monetas maržos prekiautojams, kurie atsiperka su palūkanomis. Šis robotas padeda automatizuoti skolinimo procesą, pasinaudodamas geriausiomis palūkanomis ir galimu skolinimo galimybių padidėjimu.
 1. Portfelio automatizavimo robotai: Šis robotas padeda vartotojams kurti ir valdyti kriptovaliutų portfelį pagal jų investavimo pasirinkimą, o ne aktyviai jais prekiauti.

Pateiksime išsamią viršūnės apžvalgą Crypto trading botšiandien yra rinkoje. Šioje išsamioje apžvalgoje atsižvelgiame į visus svarbius šių prekybos robotų veiksnius ir komponentus. Tai apima sudėtingumo lygį, roboto ypatybes, prekybos roboto technologiją, saugos priemones, komandos reputaciją, teisinį pagrindą arba licenciją, kainodarą, prekybos palaikymą / bendruomenę, prijungtas biržas, naudojimo paprastumą, vartotojų atsiliepimus ir iki šiol pelningumą. .

 1. COINRULE
 1. Įvadas

Coinrule yra išmanusis asistentas, įgalinantis žmones, prekiaujančius kriptovaliutomis, kurti prekybos robotus, nereikalaujant programuoti nė vienos kodo eilutės. Tai debesies pagrindu sukurta platforma, leidžianti vartotojams visiškai automatizuoti savo prekybos procesą ir gauti pelno iš kriptovaliutų rinkos net miegant. Vartotojai gali kurti prekybos įrankius arba rinktis iš daugiau nei 150 jiems prieinamų išbandytų prekybos šablonų. Coinrule Galima apibūdinti kaip „Crypto Lego Toolbox“, kurioje vartotojai gali sukurti kelias prekybos strategijas, jas įgyvendinti ir sekti jų veiklą laikui bėgant.

 1. Sudėtingumo lygis

Coinrule turi labai paprastą naudoti sąsają, nes ji buvo sukurta atsižvelgiant į įprastus prekybininkus. Vartotojo sąsaja yra labai intuityvi, todėl pradedantieji gali lengvai suprasti, kaip naudoti platformą savo prekybai automatizuoti. Platforma naudoja labai paprastą principą: principą „Jei-tai-tada-tai“, pagal kurį vartotojai gali nurodyti savo prekybos strategijas pagal tam tikras iš anksto nustatytas sąlygas. Pavyzdžiui, „Jei Bitcoin kaina pakyla 3%, o kiekis padidės 5% per 3 valandas, nusipirkite BTC už 500 USD su mano USDC pinigine“. 

Sąlyginių teiginių naudojimas tikrai išsklaido prekybos taisyklių nustatymo sudėtingumą ir daro platformą patogią pradedantiesiems, nuolatiniams prekybininkams ir mėgėjams.

 1. Prekybos robotų technologija (ypatybės)
 • Jei-tai-tada-principą (sąlygos ir veiksmai): Platforma veikia IFTTT principu. Sistema, per kurią vartotojai gali nustatyti tam tikras sąlygas, kurias įvykdžius atlieka tam tikrą veiksmą. Vartotojas gali pasirinkti iš daugelio aktyviklių, tokių kaip laikas, įvykiai ir kt. Sąlygų dalyje vartotojas gali pasirinkti iš monetų, šiuo metu esančios vartotojo piniginėje biržoje, arba iš bet kurios monetos, atitinkančios konkrečius kriterijus. Tada vartotojas pasirenka iš daugybės pritaikomų parinkčių ir šablonų taisyklių. Kitame žingsnyje vartotojas gali pasirinkti kelis pirkimo ir pardavimo veiksmus, atsižvelgdamas į pageidavimus, pasirinkimą ir strategiją. 

Tokie operatoriai kaip „Ir tada“, „Arba“ ir kt. suteikia vartotojui papildomų valdiklių.

 • Prekybos strategijos: Yra daugiau nei 10,000 XNUMX strategijų, kurias vartotojai gali naudoti Coinrule pradedant nuo dolerio sąnaudų vidurkio iki tendencijų sekimo, kelių sustabdymo nuostolių, „pirkti kritimą“, „gauti pelną“, „auksinio kryžiaus“ prekyba, diapazono prekyba, skalpavimas ir pan. Coinrule taip pat suteikia daugiau nei 150 ir daugiau prekybos šablonų, kuriuos vartotojai gali pasirinkti. Šie iš anksto sukurti šablonai reitinguojami pagal jų sudėtingumą ir investicijų pasirinkimą, pvz., apsaugoti, padidinti, ilgalaikė, trumpalaikė, perbalansuoti ir kt.
 • Demonstracinis keitimas: Naudotojai turi galimybę išbandyti savo taisykles prieš paleidžiant jas tiesiogiai, kad nustatytų, kaip jos bus sėkmingos. Demonstracinėje biržoje naudojami realaus laiko duomenys tiesiai iš Binance. Visiems vartotojams iš esmės yra skirta 10 BTC ir 100 ETH ir jie gauna galimybę paleisti kai kurias taisykles demonstracinėje platformoje ir pamatyti, kaip susisteminti taisykles taip, kad būtų galima gauti pelno.
 1. Apsaugos priemonės

Coinrule imasi papildomų veiksmų, kad užtikrintų Vartotojų ir jų informacijos saugą ir saugumą. Įvairios priemonės, kurias įgyvendino Coinrule taip pat yra:

 • Coinrule neturi atšaukimo teisės iš vartotojų mainų sąskaitų. Jie neprašo naudotojų privačių raktų ar tiesioginės prieigos prie jų kriptovaliutų piniginių, kad galėtų naudotis platforma.
 • Coinrule naudoja API raktus, kad prisijungtų prie biržų. Coinrule saugo raktus šifruota forma (256 bitų AES šifravimas), užšifruotus specialiais privačiais raktais, kurie generuojami kiekvienam vartotojui atskirai. Šie privatūs raktai saugomi atskirtoje duomenų saugykloje, kuri taip pat yra užšifruota naudojant AES-256. 
 • Coinrule taip pat naudoja duomenų šifravimą perduodant, o tai reiškia, kad visas ryšys yra užšifruotas naudojant TLS 1.2 arba naujesnę versiją. Kaip dar vienas apsaugos nuo DDoS ir kitų atakų variantų sluoksnis, komanda naudoja „Cloudflare CDN“.
 • Iš mokėjimo pusės, Coinrule neapdoroja mokėjimų tiesiogiai, nes naudoja Checkout.com kaip mokėjimų apdorojimo partnerį. Visos operacijos yra pažymėtos kaip prekybininko inicijuotos operacijos (MIT), o tai reiškia, kad visa mokėjimo informacija ir klientų asmenį identifikuojanti informacija yra konfidenciali. 
 • Coinrule leidžia vartotojams įjungti dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA) kaip papildomą apsaugos nuo įsilaužėlių sluoksnį.
 1. Komandos reputacija

Coinrule buvo įkurta 2018 m. ir jai vadovauja Gabriele Musella, Olegas Gibersteinas ir Zdenekas Hofleris, turintys ilgametę profesinę patirtį bankininkystės, produktų, finansinių technologijų, naudotojų patirties projektavimo ir visų technologijų kūrimo srityse. Jie anksčiau kūrė įmones ir bėgant metams atrado prekybos skaitmeniniu turtu galimybes. Coinrule yra „Y Combinator“ remiamas startuolis, neseniai iškėlęs „Seed Round“, kuriame dalyvavo žymūs investuotojai, tokie kaip „Twitch“, „Kayak.com“, „Fitbit“ ir įvairių fondų įkūrėjai. 

 1. Teisinis palaikymas / licencija

Coinrule yra ribotos atsakomybės bendrovė, įkurta JK, kurios įmonės numeris 11265766. Coinrule taip pat yra registruotas JK Finansinio elgesio institucijoje.

 1. Kainos

Vartotojai gali rinktis iš keturių kainų lygių. 

Pradinis planas yra nemokamas, bet ribotas ir leidžia vartotojams prekiauti tik 3,000 USD per mėnesį. Vartotojai gauna ribotą skaičių rodiklių, pagal kuriuos gali kurti savo taisykles.

Kitas yra „Hobbyist“ planas, kuris kainuoja 29.99 USD per mėnesį, jei perkate kasmet. Vartotojai gali prekiauti iki 300,000 XNUMX USD per mėnesį ir naudoti daugiau techninių rodiklių su galimybe prie savo sąskaitų pridėti du mainus.

Toliau pateikiamas „Trader“ planas, kuris kainuoja 59.99 USD per mėnesį, o prekybos apimtis siekia iki 3 mln. USD per mėnesį. Vartotojai turi prieigą prie visų šablonų strategijų, gali sujungti tris mainus ir gauti vieną kartą per mėnesį mokymus.

Galutinis planas yra „Pro“ planas, kurio kaina yra 449.99 USD per mėnesį. Vartotojai gali prisijungti prie neriboto skaičiaus mainų ir vienu metu sukurti 50 taisyklių. Ypatingas šio plano akcentas yra dedikuotas serveris su itin greitu vykdymo greičiu, o tai gali turėti įtakos didesnės apimties prekiautojams, kurie nori sudaryti sandorius greičiau.

 1. Prekybos palaikymas/bendruomenė

Coinrule per pokalbių sąsają palaiko visą parą, 24 dienas per savaitę, teikia techninę pagalbą ir padeda naršyti platformoje. Be to, jie siūlo vartotojams asmeninį palaikymą ir periodiškai organizuoja skambučius su vartotojais, kad jie geriau suprastų platformą ir padėtų optimizuoti savo strategijas. Jie turi vidinius prekybos specialistus, kurie visada gali pasiūlyti strategijas pradedantiesiems ir padėti vartotojams, susidūrusiems su jų strategijų problemomis. Coinrule taip pat turi telegramų bendruomenę, kurioje profesionalūs prekybininkai ir pradedantieji bendrauja ir dalijasi strategijomis.

Yra žinių bazė su daugybe išteklių vartotojams ir tiems, kurie nori sužinoti daugiau ir pagerinti savo sandorius.

 1. Prisijungę biržos

Coinrule palaiko daugiau nei dešimt skirtingų mainų: Binance, Binance.US, Binance Futures, Coinbase Pro, Okex, HitBTC, Bitstamp, Bitpanda Pro, Kraken, Bitfinex, Liquid, Bitmex

2. BOTSFOLIO

 1. Įvadas

Botsfolio yra a Crypto trading bot kuri padeda prekiautojams efektyviai valdyti savo kriptovaliutų prekybos portfelį. „Botsfolio“ kriptovaliutų valdymui naudoja tą pačią techniką, kaip ir „Hhedfund“ valdytojas. Jie automatiškai sukuria prekybos portfelius vartotojams, atsižvelgdami į jų norą rizikuoti, siekdami apsaugoti jų investicijas nuo kriptovaliutų rinkos nepastovumo. Jie kuria trumpalaikes ir ilgalaikes prekybos strategijas, padedančias diversifikuoti. Šis prekybos robotas daugiausia skirtas pradedantiesiems, nerimaujantiems dėl rizikos valdymo.

 1. Sudėtingumo lygis

Botsfolio buvo sukurtas galvojant apie neprofesionalius prekybininkus. „Botsfolio“ naudotojams nereikia jaudintis dėl strategijų ar taisyklių nustatymo, nes platforma visiškai kontroliuoja vartotojų prekybą pagal jų investavimo tikslus ir rizikos apetitą. 

 1. Prekybos roboto technologija (ypatybės)

Robotai: „Botsfolio“ naudoja daugybę robotų, kad galėtų vykdyti skirtingus strategijų rinkinius, kai kurie iš jų apima

 1. „Scalper“ robotai: šis robotas padeda greitai gauti pelną, kai kaina šiek tiek svyruoja
 2. Ilgi robotai: šis robotas padeda vykdyti ilgalaikes kaupimo strategijas, reikalingas vartotojų portfeliams kurti
 3. Tendencijos robotai: šis robotas ieško aiškių kainų pokyčių. Tada jis sudaro sandorius, kai rinkoje yra aiški tendencija.

Prekybos strategijos: Kuriant paskyrą, „Botsfolio“ pateikia vartotojams klausimyną, pagal kurį jie nustato, kokios prekybos strategijos būtų idealios, atsižvelgiant į norimus rezultatus ir rizikos apetitą. Kai kurios iš šių prekybos strategijų apima:

 1. Vertės investavimo strategija: tai ilgalaikio investavimo ir vidutinės rizikos strategija. Čia 80 % investicijų skiriama didelio našumo turtui, o likusieji 20 % – augimo turtui. Botas perka turtą už mažesnę nei vidinė vertė.
 2. Ateities sandorių prekybos strategija: čia 100% turto yra paskirstyta ateities sandoriams. Tai didelės rizikos investicija, galinti gauti didelę grąžą.
 3. Investavimas fiksuotoms pajamoms: „Botsfolio“ suteikia vartotojams taupomąją sąskaitą, leidžiančią uždirbti 6–8% palūkanų, naudojant USDT kaip užstatą.
 1. Apsaugos priemonės

„Botsfolio“ naudoja šifruotas API, kad galėtų prisijungti prie vartotojų mainų paskyrų. Platforma neturi tiesioginės prieigos prie vartotojų kriptovaliutų turto, taip pat jie neturi teisės atsiimti ar perkelti turto. Vartotojai gali visiškai kontroliuoti savo turtą ir bet kada gali atsisakyti pasitraukti.

 1. Komandos reputacija

Jay Sharma, turėdamas savo patirtį kriptovaliutų erdvėje, įkūrė Botsfolio 2020 m.

 1. Teisinis pagrindas / licencija

Nėra informacijos apie registraciją ar finansinę licenciją.

 1. Kainos

Botfolio kainodara priklauso nuo vartotojų turimos prekybos vertės per laiką. Yra 4 pakopos su skirtingais prekybos verčių diapazonais. Be to, jie taiko fiksuotą 15% ketvirčio veiklos mokestį nuo pelno. 

1 pakopa: jei portfelio vertė yra 1,000 3,000–5 15 USD, vartotojai apmokestinami XNUMX USD per mėnesį + XNUMX % ketvirčio veiklos mokesčio nuo pelno

2 pakopa: jei portfelio vertė yra 3,000 10,000–10 15 USD, vartotojai apmokestinami XNUMX USD per mėnesį + XNUMX % ketvirčio veiklos mokesčio nuo pelno.

3 pakopa: jei portfelio vertė yra 10,000 50,000–15 15 USD, vartotojai apmokestinami XNUMX USD per mėnesį + XNUMX % ketvirčio veiklos mokesčio nuo pelno.

4 pakopa: jei portfelio vertė yra 50,000 100,000–20 15 USD, vartotojai apmokestinami XNUMX USD per mėnesį + XNUMX % ketvirčio veiklos mokesčio nuo pelno.

Platformoje priimtini mokėjimo būdai yra Ethereum, Bitcoin, Litecoin, BitcoinCash.

 1. Prekybos palaikymas/bendruomenė

Jei naudotojams kyla klausimų ar problemų naudojant platformą, „Botsfolio“ svetainėje nurodytu adresu gali būti išsiųstas el.

 1. Prisijungę biržos

Prekybos robotas palaiko tik vieną biržą: Binance

3. TRALITAS

 1. Įvadas

„Trality“ yra prekybos platforma, leidžianti prekiautojams kurti savo prekybos robotus nuo nulio arba naudoti jau egzistuojančias platformoje taisykles. „Trality“ skirta patyrusiems, pažengusiems prekiautojams ir taip pat atsitiktiniams prekiautojams, norintiems naudoti algoritminę prekybą, kad gautų pelną. „Trality“ turi „Python Bot“ kodo rengyklę, leidžiančią „python“ naudotojams kurti savo robotus. Mažiau pažengusiems vartotojams, kurie nemoka koduoti, jie turi taisyklių kūrimo priemonę.

 1. Sudėtingumo lygis

„Trality“ turi minimalistinę ir lengvai naudojamą vartotojo sąsają / UX. Kai kurios jo funkcijos geriausiai tinka pažengusiems prekybininkams, tačiau taisyklių kūrėją gali naudoti žmonės, mažiau išmanantys prekybą kriptovaliutomis.

 1. Prekybos robotų technologija (ypatybės)
 • Python kodo redaktorius

„Trality“ suteikia vartotojams įmontuotą „python“ kodo rengyklę, kurią galima naudoti kuriant robotus nuo nulio ir rašant savo strategijas. Tai naudinga pažengusiems prekybininkams, žinantiems programavimo kalbą. Kodo rengyklėje yra keletas populiarių bibliotekų, tokių kaip NumPy, Pandas, Tulip ir kt.

 • Taisyklių kūrėjas

Prekybininkams, kurie nemoka koduoti, „Trality“ pateikia taisyklių kūrimo priemonę, kuri yra sąsaja, leidžianti vartotojams kurti savo prekybos strategijas vilkdami ir numesdami techninius rodiklius. Ši taisyklių kūrimo priemonė leidžia kurti strategijas naudojant Būlio logiką.

 • Atgalinis testavimas 

„Trality“ turi atgalinio patikrinimo funkciją, leidžiančią vartotojams išbandyti skirtingas taisykles pagal istorinius duomenis, kad įsitikintų jų našumu prieš priimdami sprendimą dėl pateikimo į rinką.

 1. Apsaugos priemonės

„Trality“ naudoja API, kad prisijungtų prie vartotojų biržų. Jie neturi tiesioginės prieigos ar atšaukimo teisių prie vartotojų kriptovaliutų lėšų. Be to, vartotojų informacija yra užšifruota nuo galo iki galo, todėl niekas negali pasiekti jokios naudotojo asmenį identifikuojančios informacijos.

 1. Komandos reputacija

„Trality“ 2019 m. įkūrė Moritzas Putzhammeris ir Christopheris Helfas, kurie atitinkamai turi patirties finansų ir mašininio mokymosi srityse.

 1. Teisinis pagrindas / licencija

Nėra informacijos apie registracijas ar finansines licencijas.

 1. Kainos

„Trality“ turi keturių pakopų planą, kurį vartotojai gali pasirinkti

 1. POSTIKĖLIS: Tai nemokamas planas. Tai suteikia vartotojams maksimalią 5,000 1 eurų mėnesio prekybos apimtį, 1 tiesioginį robotą, 1 virtualų robotą ir žurnalo saugojimą XNUMX savaitę.
 2. Knight: Šis planas kainuoja 9.99 €/mėn. Vartotojai turi 25,000 2 eurų mėnesio prekybos apimtį, 2 tiesioginius robotus, 1 virtualius robotus ir žurnalo saugojimą XNUMX mėnesį.
 3. ROOKAS: Šis planas kainuoja 39.99 €. Tai suteikia vartotojams maksimalią 250,000 5 eurų mėnesinę prekybos apimtį, 5 tiesioginius robotus, 6 virtualius robotus ir XNUMX mėnesių žurnalo saugojimą.
 4. KARALIENĖ: Šis planas kainuoja 59.99 €. Tai suteikia vartotojams neribotą prekybos apimtį, 10 tiesioginių robotų, 10 virtualių robotų ir neribotą žurnalo saugojimą.
 1. Prekybos palaikymas/bendruomenė

„Trality“ turi aktyvų telegramų puslapį savo prekybininkų / investuotojų bendruomenei. Vartotojai gali pateikti užklausas ir gauti prekybos palaikymą iš „Trality“ telegramos palaikymo pokalbio.

 1. Prisijungę biržos

„Trality“ palaiko šias biržas: „Binance“, „Coinbase Pro“, „Bitpanda Pro“ ir „Kraken“.

4. MUDREX

 1. Įvadas

Mudrex yra automatizuota kriptovaliutų investavimo platforma, leidžianti vartotojams investuoti į prekiautojų sukurtas strategijas, naudoti iš anksto sukurtus šablonus arba kurti savo sistemą. Naudodami Mudrex galite naudoti jų indikatoriais pagrįstus robotus arba sukurti robotą nuo nulio, arba naudoti kitų prekybininkų sukurtus robotus.

 1. Sudėtingumo lygis

„Mudrex“ įdėjo pastangų, kad pradedantieji prekybininkai, neturintys jokių kodavimo žinių, galėtų sėkmingai naudoti savo robotą ir uždirbti pelno. Taisyklių kūrėjas yra pagrįstas vaizdine bloko logika, skirta sujungti skirtingas prekybos sistemos dalis. Kiekvienas blokas gali būti pritaikytas pagal vartotojo poreikius. 

 1. Botų technologija / funkcijos
 2. „Drag and Drop“ įrankis: vartotojai gali konfigūruoti savo prekybos strategijas naudodamiesi "Mudrex" siūlomu vilkimo ir nuleidimo įrankiu.
 1. Leasing: „Mudrex“ suteikia vartotojams galimybę patikrinti savo prekybos strategijas pagal istorinius duomenis, kad įsitikintų, koks jos efektyvumas ar neveiksmingumas būtų prieš paleidžiant tiesiogiai. Vilkimo funkcija tai palengvina.
 1. Šablonų strategijos: Mudrex turi 7 pagrindines prekybos strategijas, kurias vartotojai gali pasirinkti. Tai apima „Ichimoku“, „Simple MA Crossover“, „Directional Movement“ indikatorių, „Bear Hangingman“ strategiją, „Aaron Oscillator“ strategiją, „Bollinger Bands“ ir „Stable Coin Oscillator“.
 1. Veiklos balas: Siekdama padėti vartotojams pasirinkti gerą robotą, atitinkantį jų riziką ir atlygį, Mudrex pateikia našumo balą, kuris svyruoja nuo 0 iki 10. Kuo didesnis skaičius, tuo didesnė rizika ir strategijos atlygis. Balai, mažesni arba lygūs 4, laikomi prastais, 5–7 – vidutiniais, o 8 ir daugiau – gerai.
 1. Apsaugos priemonės

„Mudrex“ saugo visą svarbią informaciją naudodama banko lygio AES-256 šifravimą. Visas API srautas yra apsaugotas, eina per SSL ir naudoja TLS 1.2, kad trečiosios šalys negalėtų pasiklausyti jūsų ryšio.

 1. Komandos reputacija

Mudrex įkūrė Edulas Patelis, Alankar Saxena ir Prince Arora, kurie turi patirties kuriant ankstesnius startuolius ir dirbantys finansų sektoriuje. „Mudrex“ yra „Y CoCombinator“ palaikoma prekybos platforma.

 1. Teisinis pagrindas / licencija

Nėra informacijos apie registraciją ar finansinę licenciją.

 1. Kainos

„Mudrex“ naudoja nemokamą pagrindinį ir mokamą priemokų planą. Nemokamo plano naudotojas gali pradėti gyventi pagal taisykles, tačiau jo investicijų limitas yra 500 USD. Tačiau prisiregistravus prie mokamo priemokos plano, kuris yra 19 USD per mėnesį, nemokama nemokama riba pratęsiama iki 2,500 USD.

Pasiekę mokamo plano 2,500 USD ribą, vartotojai apmokestinami 0.5% investiciniu mokesčiu nuo sumos, kurią laikui bėgant investuoja į strategijas per „Mudrex“ platformą.

 1. Prekybos palaikymas/bendruomenė

Jie pasirenka, kuriuose planuose yra prieiga prie klientų aptarnavimo. Pavyzdžiui, pagal standartinį planą su klientų aptarnavimo tarnyba galima susisiekti tik el. paštu / „Discord“. Jie taip pat turi telegramų bendruomenę savo vartotojams. Tačiau jų palaikymo puslapyje yra išsamus atsakymų klausimų sąrašas, kuris naudingas vartotojams.

 1. Prisijungę biržos

Mudrex palaiko 6 mainus: Binance, Okex, Coinbase Pro, Bitmex, Bybit ir Deribit.

5. Shrimpy

 1. Įvadas

Krevetės yra a crypto trading bot platforma, kuri vartotojams teikia automatizuoto portfelio valdymo ir socialinės prekybos funkcijas. „Shrimpy“ leidžia vartotojams prisijungti prie savo biržų ir automatizuoti prekybą. Jie taip pat gali automatiškai kopijuoti kriptovaliutų prekybininkus Shrimpy platformoje. 

 1. Sudėtingumo lygis

Shrimpy turi paprastą naudoti sąsają, nes vartotojams, ypač pradedantiesiems, gana lengva naršyti ir naudotis žiniatinklio platforma.

 1. Botų technologija (ypatybės)
 • Portfelio valdymas: „Shrimpy“ leidžia savo vartotojams valdyti savo portfelius, pasinaudojant nusistovėjusiomis vartotojų strategijomis, kuriant kitas strategijas ir automatizuojant savo portfelius. Shrimpy padeda automatizuoti portfelio valdymą, įgalindamas tokius dalykus kaip portfelio perbalansavimas, nuostolių sustabdymas, dolerio sąnaudų vidurkis ir kt.
 • socialinė prekyba: Tai leidžia jų vartotojams stebėti ir sekti labiau įsitvirtinusių prekiautojų strategijas. Vartotojai turi galimybę naršyti ir ieškoti geriausių kriptovaliutų prekiautojų ir lyderių bei sekti jų prekybą. Šie lyderiai mainais gauna galimybę užsidirbti pinigų už nukopijuotus sandorius.
 • Leasing: Kad naudotojai galėtų pasinaudoti savo tinkintomis strategijomis, yra atgalinio patikrinimo funkcija, leidžianti pamatyti, kaip strategijos veiktų realiuoju laiku. Tai suteikia vartotojams galimybę kartoti tol, kol jie pasiekia tobulą portfelio paskirstymą.
 1. Apsaugos priemonės

Shrimpy užtikrina saugumą naudodama API raktus. Kiekvienas API raktas yra saugiai užšifruotas ir saugomas naudojant FIPS 140-2 patvirtintus aparatinės įrangos saugos modulius (HSM), siekiant apsaugoti jūsų mainų API raktų konfidencialumą ir vientisumą. „Shrimpy“ reikalauja tik galimybės skaityti duomenis ir sudaryti sandorius, todėl vartotojų lėšų negalima tiesiogiai pasiekti arba pašalinti iš biržos. Vartotojai taip pat raginami naudotis dviejų faktorių autentifikavimo (2FA) paslaugomis, kad dar labiau apsaugotų savo paskyras. 

 1. Komandos reputacija

„Shrimpy“ 2018 m. įkūrė Michaelas McCarty ir Matthew Wesley.

 1. Teisinis pagrindas / licencija

Nėra informacijos apie registraciją ar finansinę licenciją.

 1. Kainos

Shrimpy turi trijų pakopų kainų planą. Jie įtraukia:

 1. starteris: Tai kainuoja 15 USD per mėnesį ir yra skirta tiems, kurie pradeda investuoti. Vartotojai gali prijungti 5 mainų sąskaitas ir 3 portfelius vienai mainų paskyrai. 
 1. profesionalus: Tai kainuoja 63 USD per mėnesį ir yra skirta vartotojams, kuriems reikia nuodugniai kontroliuoti savo investicijas. Vartotojai gali prijungti 10 mainų sąskaitų ir 5 portfelius vienai mainų paskyrai.
 1. įmonė: Tai kainuoja 299 USD per mėnesį ir yra skirta įmonėms, ieškančioms įmonės lygio portfelio valdymo. Vartotojai gali prijungti 25 mainų sąskaitas ir 10 portfelių vienai mainų paskyrai.
 1. Prekybos palaikymas/bendruomenė

Shrimpy turi palaikymo el. pašto adresą, į kurį vartotojai gali susisiekti iškilus problemoms. Jis taip pat turi „Youtube“, „Reddit“ ir „Discord“ bendruomenės palaikymo kelią vartotojams.

 1. Prisijungę biržos

Shrimpy yra prijungtas prie šių biržų: Kucoin, Binance, Bittrex, Bittrex Global, Coinbase Pro, Binance.us, Kraken, Poloniex, Gemini, Bibox, Bitmart, Huobi Global, HitBTC, Okex, Bitstamp, Bitfinex