kriptovaliutos yra finansų ateitis
Komanda

Ar kriptovaliutos yra ateitis? Čia yra ilgalaikis vaizdas

Eidami į 2021 m., tikriausiai girdėjote apie kriptovaliutas tam tikru būdu ar forma. Atsižvelgiant į didėjantį dėmesį ir viešumą, supantį kriptovaliutų sferą, prekybininkai ir investuotojai veržiasi į priekį, siekdami priimti naują finansų ateitį. Tyrimai rodo, kad beveik 15% amerikiečių turi kriptovaliutų kaip Bitcoin, Ethereum ir Dogecoin. Taip, memų moneta.

Įdomu tai, kad nemaža dalis šių investuotojų per pastaruosius dvejus metus investavo į šį turtą. Taigi, nepaisant to, ką visi galvoja, yra didelė tikimybė, kad kriptovaliutos gali turėti įtakos jums, verslo sandorių ateičiai ir pasaulio ekonomikai.

Beveik 10,000 XNUMX unikalių kriptovaliutų, įtrauktų į įvairiose biržose, nuolat kuriamos naujos kriptovaliutų formos. Be to, didelės įmonės, tokios kaip „Tesla“, „Paypal“ ir „Microstrategy“, pastaraisiais mėnesiais parodė savo susidomėjimą kriptovaliutomis, investuodamos, įsisavindamos ir dar daugiau. Tokios naujienos priverčia susimąstyti. Ar kriptovaliutos yra ateitis? Išsiaiškinkime.

Kas yra kriptovaliutos?

Tiems, kurie dar naujokai naudojasi kriptovaliutomis, nesijaudinkite; mes jus apsaugome. Per daug nesigilinant į detales, kriptovaliutos yra skaitmeninės valiutos forma, pagrįsta blockchain technologija. Kriptovaliutos išskirtinės yra pagrindinė technologija: blokų grandinės. Pristatytas kaip DDoS sprendimas, trumpinys iš paskirstytojo paslaugų atsisakymo, „blockchain“ technologija įdiegė nekintamą, atsekamą, paskirstytą knygą savo dokumentų laiko žymoms.

Eidamas į 2009 m., Satoshi Nakamoto, paslaptinga figūra, pristatė pirmąją žmogui žinomą kriptovaliutą Bitcoin, paskelbdamas baltąją knygą internete po 2008 m. finansinės krizės. Nuo to laiko finansų pasaulis niekada nebuvo toks pat. Bitkoinas buvo įvestas siekiant išspręsti būdingas centralizuotų finansų institutų, kontroliuojančių pasaulio ekonomiką, problemas kuriant decentralizuotą sistemą. Tai reiškia, kad kriptovaliutų nereguliuoja, nereguliuoja ir nekontroliuoja centrinė institucija. Vietoj to, konsensuso mechanizmas, kuriuo vadovaujasi visi tinklo nariai, turi ir valdo, kaip veikia kiekviena kriptovaliuta.

„Blockchain“ technologijos pagrindu sukurdama skaitmeninę valiutą „Bitcoin“ užtikrino, kad kiekvienas tinkle dalyvaujantis asmuo galėtų naudotis tokiomis privilegijomis kaip saugumas, skaidrumas ir pasitikėjimas. „Bitcoin“ tai padarė sukūrusi lygiavertę elektroninių grynųjų pinigų versiją, leidžiančią tiesiogiai siųsti mokėjimus internetu iš vienos įstaigos į kitą, nepatiriant centralizuotų tarpininkų rūpesčių.

Kokia kriptovaliutų ateitis?

Per pastarąjį dešimtmetį kriptovaliutos labai išaugo. Prie ekosistemos prisijungiant vis daugiau vartotojų, investuotojų ir prekiautojų, rinka atsiskleidžia galimybių. Atsižvelgiant į kriptovaliutų pažangą bėgant metams, šios pramonės vertė viršija 2 trilijonus USD, o vien Bitcoin kasdien prekiaujama 3 mlrd.

Bitcoin USD dienos prekybos apimtis pagal Blockchain.com

Kriptovaliutos šiandien pirmauja finansų pasaulyje, o skaitmeninėms valiutoms, tokioms kaip Bitcoin ir Ethereum, sekasi ypač gerai. Nors kriptovaliutos santykinai kyla į tradicinį turtą, jos turi daug galimybių augti, vystytis ir galiausiai pakeisti pinigus, kaip mes žinome. Taigi dabar jums gali kilti klausimas, ar kriptovaliutos netrukus taps plačiai priimta valiuta.

Bitcoin ir toliau valdo rinką po to, kai buvo pristatytas daugiau nei prieš dešimtmetį; taip pat Ethereum neatsilieka. Nepaisant nelaimingų avarijų bėgant metams, tikimybė, kad turto vertė pasieks 1 mln. USD, kai kuriems ekspertams atrodo nereali. Ekspertai teigia, kad doleris turi gilias šaknis, nes svarbiausia pasaulyje atsiskaitymų valiuta, o kriptovaliutos dar turi būti priimtos visame pasaulyje. Tačiau tai gali atrodyti neišvengiama.

Makro paveikslas kaip teigiamas užpakalinis vėjas

Lėtai prastėjant dolerio įtakai ir blogėjant Jungtinių Valstijų gebėjimui mokėti skolas, kriptovaliutos vis dažniau pradedama naudoti antrąjį 2021 m. ketvirtį. Nors investuotojai dažniausiai laiko kriptovaliutas pelningomis ir vertingomis investicijomis, įmonės ir didelės organizacijos valiutą priima kaip mokėjimo priemonė.

Vis daugiau įmonių priimant ir naudojant kriptovaliutas tarptautinei prekybai, ypač neišsivysčiusiose šalyse, kriptovaliutos, pakeičiančios fiat valiutas, gali atrodyti tikresnės po to, kai mokėjimo milžinai, Paypal, Mastercard, Visa ir Venmo leidžia milijonams prekybininkų priimti kriptovaliutas kaip mokėjimo būdą. metų.

Daugelis žmonių visame pasaulyje prisijungia prie kriptovaliutų sferos, remdamiesi baimėmis ir spėlionėmis, kad centriniai bankai visame pasaulyje nuvertina savo valiutų vertę. Priešingai, dėl šios plačiai paplitusios baimės, Bitcoin ir Ethereum kaina nuo praėjusių metų birželio išaugo daugiau nei keturis kartus, o turtas buvo įvertintas atitinkamai 39,000 2700 ir XNUMX XNUMX USD šio straipsnio rašymo metu.

Žvelgiant į diagramas, kriptovaliutų ateitis atrodo šviesi

TVF teigimu, didėjant skoloms, pandemija prognozuoja dar vienos krizės pradžią. Šiuo metu išsivysčiusių ir nepakankamai išsivysčiusių šalių įsiskolinimas išaugo iki daugiau nei 70% jų ekonominės produkcijos, todėl kriptovaliutoms suteikiama daugiau galimybių įgyvendinti savo tikslą pakeisti fiat valiutas kaip mainų priemonę.

Kodėl kriptovaliutos dar nepakeitė tradicinių pinigų?


Taigi, kas išlaiko tokius turtus kaip „Ethereum“ ir „Bitcoin“ viešpatauti visame pasaulyje. Iš visų kriptovaliutų grandinės apribojimų yra žinomas jų nepastovumas ir jautrumas spekuliacijai. Pavyzdžiui, Bitcoin kaina per vieną savaitę nukrito nuo 59,000 39,000 USD iki 4,300 2,700 USD. Panašiai Ethereum per mažiau nei savaitę nukrito nuo visų laikų rekordo – XNUMX USD iki XNUMX USD.

Ekspertai teigia, kad dauguma investuotojų į kriptovaliutas yra tvirtai įsitikinę, kad aktyvo nepastovumas, nenuspėjamumas ir jautrumas spekuliacijai yra pagrindinė priežastis, kodėl turtas dar nepakeitė tradicinės valiutos.

Turto nepastovumas vaidina lemiamą vaidmenį priimant kriptovaliutas kasdieninėms operacijoms. Pavyzdžiui, Bitcoin vertė nukrito 27%, o Ethereum kaina sumažėjo 25%.

Neatveria akių, kaip kriptovaliutos dar neįsiskverbė į pasaulinį pripažinimą, turint omenyje, kaip agresyviai vertė gali pasislinkti per naktį. Šiuo metu visos išvados rodo, kad kriptovaliutos yra neįgyvendinamos; tačiau sprendimas slypi laike. Kai Ethereum ir kitos kriptovaliutos, tokios kaip PolkaDot, įdiegia naujoves rinkoje, greičiausiai pamatysime, kad kriptovaliutos plačiai pripažįstamos pasauliniu mastu.

Paskutinės pastabos

Be kita ko, pradėjus naudoti kriptovaliutų ETF, tokenizuotas akcijas, NFT, kriptovaliutos žengia į ateitį, kurioje greičiausiai tai dramatiškai pakeis mūsų gyvenimą. Investuoti į kriptovaliutas tapo lengviau nei bet kada. Tačiau technologijos apribojimai ir būdinga rizika yra vieninteliai kriptovaliutų augimą ribojantys veiksniai. Priešingai, labai tikėtina, kad nauji pokyčiai įveiks šiuos apribojimus laikui bėgant. Technologijų pažanga ir naujovės kriptovaliutų srityje vyksta greitai. Ką tu manai? Ar kriptovaliutos yra finansų ateitis?

Ar ieškote perspektyviausių 2021 m. monetų? Daugiau skaitykite čia.