Komanda

Alt-Seasons Change

Memai yra linksmi. Jie gali būti pelninga galimybė. Tačiau tai taip pat gali būti labai rizikinga investicija. Rytoj visada gali atsirasti dar vienas memas, ar jūs taip pat įsitrauksite į tai? Ar ieškote tvirtesnių alternatyvų?

Kripto erdvė vystosi šviesos greičiu, o kapitalas per naktį teka iš vienos monetos į kitą. Kriptovaliutų aplinka kasdien tampa sudėtingesnė, o nauji atsirandantys projektai pakeičia kitus, kurių trauka yra mažesnė. Kai suprasite, kaip pinigai teka rinkoje, geriau numatysite ir pagausite pagrindinius ciklus.

Viskas yra perspektyvų klausimas. Jaučių rinkoje monetos, kurios kaina padidėjo 2 kartus, pirkimas nėra tokia gera investicija, kaip kitos, kurios kaina padidėja 10 kartų. Tada, žinoma, turite atsižvelgti į didesnę neigiamo poveikio riziką, bet jūs galite pakreipti rezultatą savo naudai, naudodami tinkamą rizikos valdymo sistemą.

Jei praleidote Memų sezonas ir neseniai Metaverse sezonas, kokia kita didelė prekyba? Šios savaitės diagramoje parodytas pasirinkto monetų krepšelio (SOL, MATIC, AVAX, BNB ir FTM) našumas, palyginti su Ethereum.

1 ir 2 sluoksnių sezonas

1 sluoksnio ir 2 sluoksnio monetos 2021 m. pradžioje buvo plačiai pritaikytos. Antrąjį metų pusmetį rinkai pradėjus vėsti, investuotojai ir prekybininkai pasisėmė pelno, todėl įvyko rimta korekcija. Po ilgo konsolidavimo laikotarpio po kritimo šios L2 ir L1 monetos retai kada išleidžiamos.

Kaip grupė, dabar jie vėl gerokai lenkia Ethereum. Tai platesnis rizikos signalas, galintis sukelti stiprų Altseason, jei Bitcoin kurį laiką prekiauja į šoną.

Geriausias iš visų? Ethereum juk atrodo neblogai. Kai jos dominavimas netrukus prasiskverbs, aukštos kokybės monetų galimybė atrodo dar didesnė.

„Ethereum“ dominavimas