Komanda

Pasakojimas apie dvi diagramas

Kartais, norint gauti 360 laipsnių vaizdą apie esamas kriptovaliutų rinkos sąlygas, vienos diagramos nepakanka. Sujungę Bitcoin kainų tendencijas ir jo dominavimą kitų kriptovaliutų atžvilgiu, galite gauti įžvalgios informacijos apie tai, kur rinka žengs toliau.

„Bitcoin“ kainų ir „Bitcoin“ dominavimo diagramos suteikia naudingą apžvalgą, kaip kapitalas teka kriptovaliutų rinkoje. Kaip paprastai sakoma, sekti pinigus.

Gali būti keturi pagrindiniai scenarijai. Nustačius juos, sužinosite apie vykstančią dinamiką. 

"Bitcoin yra karalius“. Kai kyla ir Bitcoin kaina, ir dominavimas, tai yra ženklas, kad kapitalas palieka Altcoins ir bus perskirstytas į Bitcoin. Paprastai tai atsitinka, kai Bitcoin kaina pažeidžia pagrindinius pasipriešinimus ir pradeda parabolinį augimą. Altcoins, kaip visuma, negali pasivyti tokio kainų augimo, santykinai prastesnio Bitcoin.

"Kriptoeuforija“. Jei Bitcoin kaina didėja, o jo dominavimas mažėja, tai reiškia, kad į kriptovaliutą įplaukia naujas kapitalas, kurio didžioji dalis patenka į Altcoins.

"Lengva korekcija“. Kai euforija pradeda vėsti, Bitcoin visada pirmauja. Iš pradžių, kai rinka tikisi tik trumpalaikio atsitraukimo, investuotojai ir prekiautojai bando apsidrausti ir gauti papildomos grąžos iš Altcoins. Tokiu būdu bendrai jų kaina krenta ne taip smarkiai nei Bitcoin. 

"Panikos pardavimas“. Kai Bitcoin kritimas smarkiai sumažėja ir dominavimas didėja, tai reiškia, kad rinka pasitraukia iš Altcoins ir siekia santykinio Bitcoin saugumo. Tai paprastai signalizuoja maksimalaus skausmo taškas rinkoje, kuri taip pat gali būti geriausia pirkimo galimybė.

Žvelgdami į toliau pateiktą diagramą, matote, kad pastaruosius du kartus Bitcoin dominavimas pasiekė dugną, o tai buvo maždaug pusiaukelėje dabartinės korekcijos metu.

Bitcoin kaina prieš Bitcoin dominavimą

Taip atsitinka todėl, kad investuotojai pradeda nerimauti dėl didėjančios tolesnio nuosmukio tikimybės.

Maždaug liepos pabaigoje Bitcoin kaina pakilo be atitinkamo dominavimo, o tai reiškia, kad tai buvo Altcoins rizikos etapas. Kai bitcoin pradėjo konsoliduotis porą mėnesių, Altcoins turėjo daugiau pranašumų.

Vėlgi, rugsėjį investuotojai kapitalą pakeitė į Bitcoin. Iš pradžių jie tai darė norėdami apsisaugoti nuo ilgalaikės nuosmukio rizikos. Tada, kai Bitcoin atsigauna stipriai, rinka tikėjosi parabolinio bitkoino pakilimo iki naujų visų laikų rekordų.

Koks buvo vienas iš pagrindinių požymių, kad pakilimo tendencija tuo metu nebuvo tvari? Kapitalas vėl skrido į Altcoins. Tiesiog nebuvo pakankamai paklausos, sutelkiant dėmesį tik į „Bitcoin“, kad jis būtų padidintas. Rinka prarado jėgą ir galiausiai tendencija pasikeitė.

Kodėl tai aktualu?

Supratimas, kur teka kapitalas, padeda geriau valdyti savo portfelio riziką. Tai suteikia jums vertingų patarimų, kaip paskirstyti savo lėšas, kad būtų sukurta vertė visomis rinkos sąlygomis.

Diagrama mums pasakoja dvi skirtingas istorijas. Pirma, Bitcoin svyruoja aplink kritinį palaikymą. Jei tai bus pažeista, kaina gali nukristi bent 5–10 proc. Kita vertus, nepaisant plačiai paplitusio neapibrėžtumo, Altcoins vis dar vertinami pagal istoriškai aukštus vertinimus, palyginti su Bitcoin, todėl jie yra ypač pažeidžiami esant dideliam Bitcoin nepastovumui, tiek iš viršaus, tiek apie neigiamą pusę.

Geros naujienos? Automatiškai valdyti savo portfelį visomis rinkos sąlygomis dar niekada nebuvo taip paprasta Coinrule.

Prekiaukite saugiai!