Komanda

Meta Down Bad

Pastarųjų dienų mitingas galėjo vėl sužadinti jūsų viltis, kad Bull rinka grįžta. Kai kurios iš 20 geriausių monetų, tokių kaip Ethereum ar Solana, per tą laikotarpį išaugo 15 % ir daugiau. Ar grįšime prie „Up-Only“ rinkos sąlygų?

Aukščiau pateikta diagrama sako kitaip. „Palauk“, galbūt pagalvoji. Ką bendro „Meta“, „Facebook“ patronuojančios bendrovės, precedento neturinti 25%, 237 mlrd. USD 1 dienos avarija turi bendro su „Crypto“?

Atsakymas yra toks: net jei atidėtume į šalį aukštus „Facebook“ metaversinius siekius, stebėtinai daug.

Visada tikėjomės, kad laikui bėgant „Crypto“ pradės panašėti į akcijas. Mažiau nepastovumo ir mažiau masinių skolų ar susibūrimų. Mes nesitikėjome, kad atsargos pradėjo elgtis kaip kriptovaliutos. Metos kritimą lėmė blogos naujienos, bet ir likvidumo trūkumas rinkoje.

Atrodo, kad daugelis prekybininkų sėdi nuošalyje ir laukia, kur pajudės turgūs. Tai tas pats, kas kriptovaliutų rinkose. Prekybos apimtys, palyginti su gruodžio mėn., sumažėjo 50%. Palyginti nedideli žingsniai gali žymiai padidinti arba sumažinti kainas.

Išminčius sakė, kad neramios rinkos griauna jūsų portfelį, suteikdamos viltį ir kapituliuodamos netinkamu metu. Tą akimirką, kai tikite, kad pagalbos ralis yra lūžio taškas, ir įeinate į rinką, kaina pasikeičia ir pradeda kristi. Kai tik pasiduodi ir parduodi, rinkos vėl pradeda kilti. Tai gali suvalgyti jūsų portfelį, nes pamažu prarasite viltį.

Būdas, kaip tai padaryti, yra turėti aiškų planą, įsitikinimą, kurį reikia išlaikyti, kapitalo laukimą nuošalyje ir lėtą kritimų kaupimąsi.

Elkitės nekantriai ir pamatysite, kaip kraujas jūsų portfelis.