bitkoino kaina prieš pasirinktus altcoinus
Algoritminė prekyba Rinkos analizė

Kada padidės ALT? Kaupkite savo mėgstamiausias monetas laukdami...

Paskutiniai pora mėnesių buvo gana nuobodus Žvelgiant į Bitcoin kainą, tačiau labai mažo nepastovumo laikotarpiai paprastai labai tikėtina, kad po to įvyks reikšmingas kainos pokytis (aukštyn arba žemyn).

Prieš dvi dienas ilgai lauktas Bitcoin pompa atvyko ir buvo didžiulis! Maždaug 20% ​​kainos padidėjimas per kelias minutes.

Bitcoin kainos padidėjimas
Palaužus 4200 USD pasipriešinimą, prasidėjo FOMO pirkimas

Tas didžiulis įvykis mane paliko prieštaringus jausmus. Viena vertus, entuziazmas dėl to, kas galėtų reikšti aiškų bendrų rinkos nuotaikų pasikeitimą ir užsitęsusios kriptovaliutų rinkos pabaigą. Tačiau iš kitos pusės, mano BTC terminais denominuotų altkoinų portfelis staiga tapo raudonas, net jei jis vis dar buvo labai žalias, atsižvelgiant į USD vertę.

Bitkoino kainos šuolis lėmė didelį išpardavimą tarp beveik visų kitų altkoinų, kurie tomis pirmomis valandomis buvo gerokai prastesni nei „karalinis BTC“.

Jei palyginsime BTC kainą su bendra visų kitų Altcoinų kaina, galite aiškiai pastebėti, kaip visos kitos monetos stengėsi kilti taip staigiai kaip Bitcoin.

Altcoin kaina vs Bitcoin kaina
Altcoins paprastai būna prastesnis BTC nepastovumo metu

Taip pat galite palyginti skirtingą kelią, kurį turėjo skirtingos monetos.

„Ethereum“ kaina vis dar atsilieka nuo „Bitcoin“, o tai, mano nuomone, nėra geras jos stiprybės rodiklis, todėl verčiau ieškoti kitų monetų, kurias galėčiau nusipirkti, kol šis modelis pasikeis.

Ethereum tendencija, palyginti su Bitcoin po 20% siurblio
Bitcoin kaina prieš Ethereum

Priešingai, „Litecoin“ per kelias valandas susiejo pradinį prastą našumą ir pradėjo gerokai pralenkti „Bitcoin“. Verta prisiminti, kad Litecoin jau keletą savaičių demonstruoja tvirtą spaudimą pirkti. Kol ši tendencija išliks, LTC pirkimas pasiūlys geresnį rizikos ir naudos profilį nei daugelis kitų monetų rinkoje.

Litecoin augimo tendencija gerokai lenkia Bitcoin
Bitcoin kaina vs Litecoin

Apskritai, tai yra labai svarbūs aspektai, kurie gali padėti priimti sprendimą dėl prekybos ir pagerinti grąžą. Visų pirma, vienas iš įrodymų, kurį galėtume panaudoti analizuodami šias diagramas, yra tai, kad norint patirti tvarią kilimo tendenciją, Altcoins turi mažo Bitcoin kainos nepastovumo periodo, kaip ir per pastaruosius du mėnesius.

Bitcoin kaina prieš Altcoin rinką
Altcoins našumas nuo 2019 m. pradžios, palyginti su BTC

Dabar pagrindinis klausimas – iš kur mes einame? Ar kitas Altsezonas ateina?

Mano nuomone, šiuo metu vienas svarbiausių kriptovaliutų rinkos diagramų yra procentinis BTC dominavimas prieš likusias monetas rinkoje. Tai labai svarbu, nes parodo, kad rinka gali būti kryžkelėje. Metu kriptovaliuta, dominavimas žymiai išaugo (Altcoins prastesnis už BTC), tačiau ši tendencija pradėjo grįžti nuo 2019 m. pradžios, beveik visiškai atitikdama istorinę rinkos dominavimo tendenciją, kilusią iš praėjusių 2014 m. meškų rinkos.

Bitcoin rinkos dominavimas
% rinkos BTC, palyginti su kitais Altcoinais

Ši techninė pastaba galėtų patvirtinti faktą, kad daugelis projektų ateinančiais mėnesiais ir metais turėtų duoti reikšmingų rezultatų. Taigi galima drąsiai daryti prielaidą, kad dominavimas teoriškai turėtų būti dar kartą sumažintas, kai ateis naujas bulių ciklas.

Mes vidutiniškai optimistiškai vertiname Altcoins ateitį ir diversifikuotą portfelį skirtingas perspektyvus projektas gali grąžinti labai įdomų pelną. Jei manote, kad artėja palankus metas įsigyti Altcoins, galite lengvai susikurti kaupimo strategiją su Coinrule.

Pirmiausia pasirinkite biržą, kurioje norite vykdyti taisyklę, tada pasirinkite, kada norite vykdyti šią taisyklę. Pavyzdžiui, tarkime, kad norite, kad jis veiktų kiekvieną dieną.

Šiuo metu čia yra trys parinktys:

  • pasirinkti vieną konkrečią monetą
  • pasirinkti bet kurią rinkoje esančią monetą. Apsvarstykite, kad taip pat galite pridėti papildomą filtrą, pavyzdžiui, kad neįtrauktumėte visų monetų, kurių vertė nesiekia tam tikros rinkos ribos
  • norėdami pasirinkti bet kurią savo monetą. Tokiu atveju išvengsite nepageidaujamų monetų įtraukimo į savo portfelį.

Viena iš strategijų galėtų būti monetų kaupimas, pasinaudojant jų laikinais kritimais, kad būtų galima nusipirkti patogiomis kainomis. Čia galite nustatyti tokią taisyklę kaip ši:

Automatizuota prekybos strategija, skirta kaupti altkoinus kritimo metu
Sukaupk mano monetas ant jų kritimų

Žinoma, visus parametrus galima pritaikyti pagal savo poreikius ir pageidavimus. Čia galite pamatyti, kaip lengva sukurti ir nustatyti automatizuotos prekybos strategiją.

Kurkite dabar savo vaidmenį ir praneškite mums, jei turite klausimų ar turite kokių nors ypač įdomių taisyklių, kuriomis norite pasidalinti!

Sekite mus Twitter ir Telegram kasdieniams atnaujinimams ir naujoms prekybos idėjoms!

SAUGI PREKYBĖK IR ATLIEK TYRIMUS PATS – ŠIS STRAIPSNIS NĖRA JOKIOS INVESTICINĖS PATARIMO FORMOS!