Coinrule prietaisų skydelio automatizuotos prekybos strategijos
Algoritminė prekyba Produkto išleidimas

Naujas našumo rodinys prietaisų skydelyje. Kaip sekasi jūsų taisyklėms?

Ką tik buvo išleistas naujas ilgai lauktas atnaujinimas, pridėjome Pelno ir nuostolių ataskaita į mūsų prietaisų skydelį. Tai buvo labai reikalinga funkcija, kuri suteikia mūsų vartotojams galimybę įvertinti kiekvienos taisyklės veikimą.

Laukiant vieno reikšmingiausių leidimų, Atgalinis variklio patikrinimas (kuri ateis rugsėjį), vartotojai dabar gali išbandyti savo prekybos strategijas demonstracinėje biržoje, nerizikuodami savo kapitalu, ir tuo pat metu jie gali sekti kiekvienos taisyklės rezultatus. Coinrule.

coinrule automatizuotų prekybos strategijų prietaisų skydelis

Tai reiškia, kad reikia greitai atpažinti visas galimas problemas ir pritaikyti strategiją, kad ji geriau atitiktų rinkos sąlygas.

Kaip apskaičiuojame pelną ir nuostolį?

Pagrindinis mūsų skaičiavimo tikslas yra įvertinti taisyklės efektyvumą, todėl iš esmės išreikštas našumas parodo, kiek strategija padidina jūsų portfelio vertę.

Norėdami tai padaryti, paleidę taisyklę padarome virtualią momentinę jūsų paskirstymo nuotrauką. Tada po kiekvieno įvykdyto pavedimo atnaujiname naujo balanso vertę ta verte, kurią jūsų portfelis būtų turėjęs, jei nevykdysite taisyklės.

Tokiu būdu 10% pelnas tai reiškia Coinrule papildė jūsų piniginę 10% vertės! Atminkite, kad jūsų akcijų paketas gali sumažėti USD arba BTC terminais, tačiau vis tiek galite matyti teigiamą kainos pokytį savo prietaisų skydelyje, o tai reiškia, kad Coinrule atlieka tinkamą darbą, apsaugodamas nuo nuostolių ir padidindamas jūsų grąžą.

Žinoma, gali atsitikti ir atvirkščiai. Tai tik reiškia, kad jūsų taisyklė turi būti pakoreguota arba pakeista, nesilikite prie pralaimėjimo strategijos. Galite sukurti tiek daug puikių taisyklių, kodėl reikia įsimylėti blogąsias?

Be momentinio pelno ir nuostolio rodiklio, susijusio su kiekviena taisykle, taip pat rodome diagramą, rodančią, kaip našumas pasikeitė per jos veikimo laiką. Tai suteikia vartotojui naudingų įžvalgų apie tai, kada taisyklė davė geresnių rezultatų, o kada – mažiau patenkinamų rezultatų. Kitas įrankis, leidžiantis koreguoti ir tobulinti savo automatizuotos prekybos strategiją.

Automatizuoti prekybos strategijos efektyvumo duomenys. Istorinių duomenų diagrama

Atėjo vasara, bet atostogų neplanuojame! Per ateinančias savaites turėsime tiek daug naujų funkcijų ir patobulinimų, sekite naujienas!