Algoritminė prekyba

Limit užsakymai dabar pasiekiami Coinrule

Kas yra ribiniai pavedimai?

Limitinis pavedimas – tai pavedimas, kurį siunčiate į pavedimų knygą už konkrečią kainą, vadinamąją „Limitą“. Sandoris bus vykdomas tik tada, kai kaina rinkoje pasieks šią kainą arba ją viršys – iš čia ir kilo pavadinimas „Limitas“. Jūsų prekybos sistema dabar yra efektyvesnė dėl ribotų pavedimų Coinrule.

Kodėl naudojami limitiniai pavedimai?

Ribinis pavedimas turi pranašumą, kad galite prekiauti tiksliai nurodyta kaina, jei ne geresne kaina. Limit pavedimai gali būti naudingi, ypač kai prekiaujama moneta, kuri yra labai nepastovi arba turi a platus bid-ask sklaida. Perkant monetą mažo likvidumo rinkoje, kurioje yra didelis skirtumas tarp pasiūlymų (ty pirkėjų, norinčių pirkti už tam tikrą kainą) ir užklausų (ty pardavėjų, norinčių parduoti už tam tikrą kainą), kyla rizika pirkti ar parduoti. už kainą, kuri yra toli nuo jūsų norimos kainos. Standartinis „Rinkos pavedimas“ įvykdys prekybą už bet kokią galimą kainą, tačiau „ribojamas pavedimas“ bus vykdomas tik už nustatytą kainą (arba didesnę / žemesnę, priklausomai nuo to, ar parduodate, ar perkate).

Kaip riboti pavedimai gali sutaupyti mokesčių

Rinkos formuotojas – tai šalis, kuri užtikrina pavedimų knygos likvidumą, pateikdama pavedimą, kuris gali būti įvykdytas ateityje., tai „padaro“ prekyvietę, o rinkos „užėmėjas“ sunaudoja knygos likvidumą „imdamas“ pavedimus iš pavedimų knygos. „Imėjas“ yra tas, kuris nusprendžia pateikti užsakymą, kuris akimirksniu užpildomas esamu užsakymu užsakymų knygoje. 

Kai kurios biržos veikia pagal „maker-taker“ mokesčių struktūrą, taikydamos skirtingus prekybos mokesčius kūrėjams ir gavėjams, o rinkėjų mokesčiai biržose paprastai yra mažesni nei imtuvo mokesčiai, nes biržos skatina likvidumo tiekėjus. Užsakymui patekus į užsakymų knygą, jei ji užsipildys iš karto, bus taikomas (didesnis) mokestis. Kita vertus, jei užsakymas kurį laiką bus užsakymų knygoje, birža ims gamintojo (mažesnį) mokestį. Taigi galite sutaupyti mokesčių naudodami limitinius pavedimus, jei jie neužpildomi iš karto.

Ribotų užsakymų naudojimas Coinrule

Coinrule neseniai pristatė limitinius pavedimus kaip naują funkciją. Yra daug būdų, kaip naudoti šią naują funkciją. 

Paprasčiausias būdas yra pateikti tiesioginį užsakymą ir išskleidžiamajame meniu pasirinkti „ribotas pavedimas“. Veiksmų blokas. Ribinė kaina automatiškai nustatoma pagal naujausią prekybos rinkos kainą, ty „dabartinė tiesioginė kaina“ tuo metu, kai sąlyga suveikia. Užsakymo įvykdymas gali užtrukti, tačiau įvykdymo atveju galėsite kontroliuoti tikslią įvykdytą kainą.

Taip pat galite naudoti skirtingus variantus ir koreguoti iš anksto sukurtus šablonus, kaip parodyta toliau:

Įtraukdami limitinius pavedimus į savo taisykles, apribosite bid-ask skirtumo poveikį savo prekybos sistemai. Nelikvidžiose rinkose pavedimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, tačiau tai užtikrina, kad pavedimas kiekvieną kartą bus įvykdytas už geriausią įmanomą kainą. Be to, prekiaujant monetomis su maža rinkos riba, kiekvienas sandoris gali turėti įtakos kainai. Taigi, naudojant limitinius pavedimus, kainos, už kurią pavedimas vykdomas, negali padidinti kiti prekiautojai. Be to, naudojant ribinį pavedimą, kaina, kuria prekiaujate, dažnai yra geresnė nei prekiaujant rinkos pavedimais. 

Nors skirtumas gali būti nereikšmingas naudojant mažus kiekius, padidinus užsakymo dydį, skirtumas tampa didelis. Pavyzdžiui: jei perkate 4,000 0.00058 USD vertės „Ripple“ (XRP) už rinkos kainą, šiuo metu kainos pasiūlymo ir paklausimo skirtumas yra 100 USD. Tai yra nedidelė suma, kai prekiaujate 4,000 USD, tačiau, kai padidinate kiekį, ši suma pradeda didėti. Už 2.32 USD prarastumėte XNUMX USD.

Palaukite savo kainos

Kitas būdas naudoti ribotus pavedimus Coinrule yra nustatyti konkrečią kainą, už kurią norėtumėte užpildyti užsakymą. Tai panašu į įprasto limito pavedimo nustatymą tam tikra kaina. Taisyklė bus vykdoma tik tuo atveju, jei kaina yra 0.18 USD arba didesnė, kaip parodyta toliau, užtikrinant, kad kainos pasiūlymo ir paklausimo skirtumas ir nelikvidumas biržose neturės jums neigiamos įtakos. 

Šios naujos funkcijos integravimas į jau egzistuojančią taisyklę gali būti veiksmingas, nes gali pagerinti pavedimo įvykdymo kainą.

Toliau pateiktame pavyzdyje parodytas skirtumas vykdant sandorį su rinkos ir limito pavedimu tai pačiai monetai tuo pačiu metu. Botas siunčia pavedimą tuo pačiu metu, tačiau limitinis orderis laukia įvykdymo už šiek tiek geresnę kainą nei rinkos pavedimas.

Taisyklės aprašymas:
Prekybos istorija:

1) Rinkos orderis
2) Limit orderis

Taip yra todėl, kad šios monetos pirkimo ir pardavimo skirtumas turi įtakos galutinei įvykdytai rinkos pavedimo kainai. Šiuo atveju skirtumas vėlgi yra gana mažas, tačiau prekiaujant didelėmis kapitalo sumomis šis mažas skirtumas gali sutaupyti nemažai pinigų.

Maksimalių vykdymų užtikrinimas

Paprastai limitiniai pavedimai turi trūkumą, kuris gali būti neįvykdytas, nes nepasiekia norimos kainos. Tačiau Coinrule gali padėti žengti dar vieną žingsnį! Galite nustatyti saugos diapazoną limitinių pavedimų vykdymui.

Savo ribinių pavedimų kainų diapazoną galite tvarkyti nustatymų puslapyje. Pasirinkite norimą diapazoną, galimi 0.5% žingsniai.

Taip veikia.

– Suveikia taisyklė, kai kainos sąlyga BTC yra 9000 USD
– Susijęs veiksmas yra pirkti BTC su limitiniu pavedimu, nustatymų puslapyje pasirinkote 1% maržą
– Botas išsiųs pirkimo užsakymą, kurio kainos limitas yra 9090 (9000 + 1%).

Tai padės užtikrinti, kad dauguma ribinių pavedimų būtų įvykdyti, o ne liktų įstrigę dėl neįvykdytų pavedimų. Ši funkcija ypač naudinga nelikvidžiose rinkose, siekiant padidinti įvykdymo greitį ir taip užtikrinti maksimalų kainų saugumą. 

Apskritai ši nauja funkcija gali būti vertingas jūsų įrankių rinkinio papildymas naudojant Coinrule sukurti taisykles. Ši funkcija gali turėti daug privalumų, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir tikslus. Pridėję saugos diapazoną galite žymiai pagerinti vykdymo greitį. Su šiuo papildymu dabar galite pradėti prekiauti Coinrule vienu žingsniu toliau.

ATSISAKYMAS

Nesu analitikas ar investicijų patarėjas, ir niekas šiame straipsnyje nėra patarimas investuoti. Viskas, ką čia pateikiu, yra tik orientavimo, informacinio ir švietimo tikslais. Visa mano įraše esanti informacija turėtų būti nepriklausomai patikrinta ir patvirtinta. Negaliu būti laikomas atsakingu už jokius nuostolius ar žalą, padarytą remiantis tokia informacija. Atkreipkite dėmesį į riziką, susijusią su prekyba kriptovaliutomis