Coinrule Automatizuota prekyba: Chris
Algoritminė prekyba Komanda

Serialas „Prekybininko gyvenimas“: Chrisas Haslamas

Serialas „Prekybininko gyvenimas“, Coinrule: Chrisas Haslamas

Vienas iš dalykų, kuris mums rūpi labiausiai Coinrule yra mūsų vartotojai. Mums patinka su jais bendrauti. Jų asmeninis ir subjektyvus požiūris dažnai suteikia labai įžvalgų grįžtamąjį ryšį, į kurį atsižvelgiame kurdami naujas funkcijas arba tobulindami jau turimas funkcijas.

Štai pokalbis, su kuriuo turėjome prieš kelias dienas Chrisas Haslamas. Su Chrisu susipažinome praėjusiais metais, kai mūsų alfa versija dar nebuvo išleista. Galima sakyti, kad jis matė Coinrule nuo pat pirmųjų dienų.

Rubenas  
Sveiki, Chris, ačiū, kad prisijungėte prie manęs šiandien Coinrule! Visų pirma, norėčiau jūsų paklausti apie jūsų kilmę ir tai, kaip patekote į kriptovaliutą.

Chris  
Pirmą kartą „Crypto“ nusipirkau 2014 m. ir eksperimentavau su „Cloud“ paslaugų teikėjų kasyba ir turėjau tam tikrą automatizavimą naudodamas AWS neatidėliotiną kainodarą, todėl, kai žiūriu atgal, tai buvo gana anksti.

Tada kriptovaliuta pateko į didelę meškų rinką ir, jei manote, kad kriptovaliuta jaučiasi „anksti“, dabar įsivaizduokite, kaip jautėsi tada, kai monetoms buvo sunku rasti daug naudingumo ar apimties. Prisimenu, 2015 m. žiūrėjau į savo portfelį ir tai buvo veiksminga beverčiai, o 10 geriausių Coinmarketcap atrodė labai kitaip!

Coinmarketcap 10 geriausių kriptovaliutų 2014 m
„CoinMarketCap“ 10 geriausių monetų 2014 m. gegužės mėn

Tuo pačiu metu mano vykdomas verslas pasiekė „Deloitte Fast 500“, todėl, tiesą sakant, neturėjau laiko žongliruoti abiem. Vėliau investavau į įvairias įmones, įskaitant pirmąjį etapą Monzo ir pirmoji „Ignite“ programa Mančesteryje, todėl sulaukėme įvairių investicijų, pavyzdžiui, pradinių procedūrų.

2017 m. grįžau į kriptovaliutų erdvę ir labiau su ja įsitraukiau, o per tą laiką taip pat susilaukiau dukters, todėl dažnai dirbdavau naktinėje pamainoje. Tai iš tikrųjų pasiteisino, nepaisant to, kad kriptovaliutų rinka niekada neužsidarė kaip tradiciniai turgūs, kasdieninis žvakių uždarymas dažnai svyruodavo ir kainų pokyčiai 1 val.

Šiuo įtemptu laikotarpiu dalyvavau keliose bendruomenėse, kuriose gerai susikerta atvirojo kodo, Forex, buhalterinės ir kitos žinios, kurios, atrodo, viena kitą papildo ir padeda.   

2018 m. aš visiškai nusileidau į triušių duobę ir visus metus praleidau kriptovaliutoje. Aš automatizavau pagrindinius mazgus naudodamas Docker Odinas, į privatumą orientuota grandinė ir nuo tada prisijungė prie jų valdymo komandos. Aš padariau keletą atvirojo kodo indėlių ir dalyvavau įvairiuose kriptovaliutų susitikimuose ir konferencijose.   

Kai mokotės apie naujas technologijas, atvirąjį kodą, ekonomiką, kriptografiją ir rinkas, atrodo, kad grįžtumėte į universitetą mokymosi lygių prasme. Sujungus tai su itin nepastovia rinka, tai tikrai yra vienas iš sunkiausių dalykų, kuriuos iki šiol dirbau.

Rubenas
Kaip radai Coinrule?

Chris
radau tave angelasSąrašas. Mes kalbėjomės, ir man patinka ši idėja. Taip pat kasdieniame gyvenime naudojuosi kai kuriomis paslaugomis, susijusiomis su IFTTT logika.

Dirbau kiek įmanoma automatizuodamas įvairias savo kriptovaliutų strategijas, tačiau tai nėra lengva užduotis ir gali prireikti kelerių metų, kol jos tobulėja, todėl ieškojau kitų variantų.

Man patiko projekto idėja. Man visada patiktų „Crypto“ idėja „jei taip, tada tai“, kai naudojuosi panašiomis namų automatizavimo paslaugomis, ty „jei suveikia žadintuvas, įjunk šviesą“.

Prekyba kriptovaliuta gali būti suskirstyta į kažką paprasto ir panašaus: „jei įvyks šis įvykis, nusipirkite šią monetą“, kuri gali būti aktyvioji priemonė, pvz., apimtis, arba galbūt koks nors kitas šaltinis, pvz., „John Mcafee on Twitter“.

Rubenas
Man patiko dalis, kurioje sakote, kad 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikianti kriptovaliutų rinka puikiai atitinka „tėčio pareigas“, o galimybė prekiauti nakties valandomis yra labai įdomus būdas optimizuoti savo dieną. Tai puikus taškas!

Taip pat norėčiau pabrėžti jūsų protingą laiką. 2015 metais išėjote iš vangios rinkos ir nusprendėte investuoti į didesnę grąžą turinčius projektus. Kalbėdamas apie tai, norėjau parodyti jums diagramą, kurią aptikau kitą dieną skaitydamas straipsnis iš Reuters.

VC kapitalas į Kripto įmones patenka 2018 m

Matome, kad net jei kaina per 2018 m. smuko žemyn, tuo pat metu rizikos kapitalo įmonės į kriptovaliutų kūrimo įmones skyrė daug pinigų. Be to, duomenys rodo, kad vien 6 m. buvo investuota apie 2018 milijardus dolerių, o 2019 m. tendencija vis dar išlieka. Galima daryti prielaidą, kad tai labai įvairaus etapo rinka ir kai šis pinigų srautas duoda gerų rezultatų nuo 2019 m. po metų tai atsispindės ir kriptovaliutų kainose. Ką tu manai?

Chris
Manau, kad kai viską gausi iš Andreesseno Horowitzo investavimo „Cryptokitties“. iki kelių Coinbase įsigijimų (žr Paradex ir uždirbti) kartu su „Bakkt & Fidelity“ ateinančiais 2019-aisiais atrodo itin teigiami metai.

Be padidėjusių rizikos kapitalo investicijų, manau, verta atsižvelgti į faktines apimtis. Mes jau 2019 m viršijo prekybos apimtis matėme 2017 m. bulių rinkos piko metu. Tiesą sakant, BTC balandį kiekvieną dieną viršijo 10 mlrd. Atrodo, kad Binance šiuo metu taip pat skraido.

Rubenas
Taip, žinoma. Kalbėdamas apie Binansas, kitas mano klausimas yra apie jų paleidimo bloką. 2017 m. ICO davė stiprų impulsą kainų augimui, ar manote, kad pradiniai biržos pasiūlymai gali būti panašus kainų katalizatorius 2019 m.?

Chris
Nepaisant to, kad keletą metų pasyviai ir aktyviai dirbau kriptografijoje, aš vis dar niekada nedalyvavau ICO ir praleidau savo pirmąjį IEO su BitTorrent, todėl nesu labai patyręs šioje srityje. Tačiau aš įstojau į BTT per pirmas kelias dienas ir man sekėsi ypač gerai, nes per 3 dienas tai buvo 2 kartus, bet dabar nukrito iki visų laikų žemumų, o tai nėra smagu, jei jus apimtų siautulas. ir nusipirkau viršų.

BNB diagrama nuo 2017 m

Manau, kad IEO yra vienas iš elementų, padėsiančių BNB, bet apskritai Binance, atrodo, atlieka visapusiškai padorų darbą ir jiems patinka, kad jų generalinis direktorius CZ taip pat yra asmenybė. „Binance Coin“ pasižymėjo nuostabiais rezultatais – visoje meškų rinkoje ji toliau didėjo X koeficientu.

Daug kalbama apie meškų rinkų apsidraudimo strategijas, kai stabilios monetos yra galimybė išeiti iš rinkos, bet negrįžti į Fiat. Įsivaizduokite, jei dalį savo pelno laikėte BNB.

Vis dėlto niekada nerekomenduočiau vaikytis žalių žvakių, o atsižvelgiant į nuolatinį puikų „Binance“ našumą, galima daryti prielaidą, kad ji kažkada atsisuks.

Rubenas
Be abejo, BNB yra viena įspūdingiausių monetų rinkoje, be technine analize pagrįsto svarstymo, jos tikrai skatina technologijų vystymąsi, o DEX, kaip sakei, yra vienas iš didžiausių jų nebaigtų darbų. .

Kita šių dienų aktuali tema yra Bitcoin Satoshi Vision „saga“. Šiose naujienose yra daug paskalų, tačiau tai taip pat sukėlė daug nepastovumo. Ir mes žinome, kad nepastovumas dažnai suteikia puikių prekybos galimybių, ką manote?

Chris
Pažįstu keletą prekybininkų, kurie užsiima gaudymu peiliais, ir tai gali būti labai pelninga. Aš tai darysiu tik tiems projektams, kurie atitinka pagrindus, ir aš tikiu (BSV tikrai nėra vienas is tu!).

Mano nuomone, tai rizikinga, nes monetos, kurios smarkiai ir staigiai nukrenta, dažnai kyla dėl blogų naujienų, kurios gali būti FUD arba rimtų problemų turintis projektas. Kriptografija yra pakankamai nepastovi, todėl bandymas sugauti šiuos projektus iki galo nėra strategija, kurią naudoju ar rekomenduočiau.

BSV diagrama viršija visų laikų žemumas
BSV pasiekė dugną aplink ankstesnius visų laikų žemiausius rodiklius

Naudojau tokius rodiklius kaip Fišerio transformacija, kurie gali būti naudingi nustatant pasikeitimus arba vietinius dugnus, o naudojant kartu su ankstesniais palaikymo lygiais gali suteikti papildomo pasitikėjimo prekybos įrašais. Mano sąranka yra 200 laikotarpių, taigi neseniai įtrauktoms monetoms, kurių dar nėra.

Rubenas
Norėčiau pridurti, kad tai yra tipinė situacija, kai prekiautojas turi atlikti tinkamus rizikos valdymo vertinimus, kad išvengtų didelių nuostolių. Taip pat būtina atsižvelgti į atramas ir pasipriešinimus, tačiau, kita vertus, jie gali prarasti savo naudingumą, jei rinkos sąlygos radikaliai pasikeis.

Labai vertinu tai, kad parodėte Litecoin diagramą iškart po Bitcoin Satoshi vizijos.

Dažnai matome daug diagramų, kurių smukimo tendencijos yra vienodos, kaip ir BSV, tačiau man įdomiausios yra tos monetos, kurių raštai yra visiškai skirtingi, nes labai tikėtina, kad tai reiškia, kad kažkas vyksta su ta moneta ir ten aš. manote, kad galite rasti geriausias galimybes. Kalbant apie tai, dar viena moneta, kuri tikrai išsiskiria, yra „Basic Attention Token“, kuri jau keletą savaičių yra tarp geriausiai veikiančių kriptovaliutų 20 geriausių. Praėjusį mėnesį mes taip pat paskelbėme populiarų prekybos idėją apie BAT, kuri būtų pasiteisinusi gana gerai!

Apie tai kalbėsime ateityje ir pamatysime, kaip tai vystysis, nes esu įsitikinęs, kad kriptovaliutų rinkoje dabar yra įdomūs laikai, todėl labai smalsu pamatyti, kaip viskas klostysis artimiausiomis savaitėmis.

Chris
„Litecoin“ yra įdomus, nes jis jau kurį laiką pirmauja Bitcoin judėjimuose, todėl dažnai gali būti naudojamas BTC judėjimo perspėjimui, jei žiūrite trumpesnį laiką. Mano paskutiniuose sandoriuose „Litecoin“ aplenkė BTC maždaug 2.5 karto, o tai nėra blogai, turint omenyje, kad tai yra 5 geriausių monetų

LTC didžiulis kainų šuolis 2019 m

Grįžtant prie Fisher Transform Indicator, Litecoin įsigijau gruodžio 16 dieną dėl dvigubo indikatoriaus dugno. Aišku, tai buvo geras įrašas.

Rubenas 
Labai ačiū už skirtą laiką, Chris. Tai buvo linksma. Turėtume tai padaryti dar kartą!

Chris  
Aišku, sveikinu!