automatizuota prekybos strategija
Algoritminė prekyba Rinkos analizė

Kaip atpažinti „sveiką“ kaupimo modelį Altcoinuose

Pirmiausia, Linksmų Velykų! Tai bus ilgas atostogų savaitgalis, todėl geriau laikytis tam tikrų automatinių prekybos taisyklių šiomis dienomis. Kriptovaliutų rinkos niekada nemiega, bet kartais jums visiems reikia gero poilsio.
Naudodami mūsų automatizuotas prekybos strategijas galite pasinaudoti bet kokia galimybe 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę coinrule!

Bitcoin vis dar atrodo gana tvirtai, atsižvelgiant į ribotą atsekimą, patirtą originalios kainos siurblys. Šiuo metu dar nėra jokių nerimą keliančių ženklų, rodančių staigų atsitraukimą, o kai BTC nepastovumas yra mažas, visi žinome, kad Altcoins bet kuriuo metu gali suteikti didžiulių pelno galimybių.

bitkoinų kainų diagrama, tvirta augimo tendencija. aukštesnių žemumų žemiau pasipriešinimo serija
Bitcoin kainų diagrama. Aukštesnių žemumų žemiau pasipriešinimo serija

Pastaruoju metu kriptovaliutų erdvėje man labiausiai patinka tai, kad pesimistinės naujienos skelbiamos rečiau, o svarbiausi rinkos poslinkiai vyksta dabar dėl gerų naujienų, kartais net tada, kai šios naujienos kažkaip buvo tikimasi. Tai reikšmingas dabartinių rinkos sąlygų pasikeitimo ženklas.

Pastarosiomis savaitėmis pareiškėme, kad tai gali būti puikus laikas kaupti altkoinus. Dabar norėčiau atkreipti dėmesį į vieną esminį dalyką,
ne visi altkoinai yra vienodi ir tikriausiai kai ateis naujas "altseason", ne visi pakils į dangų vienodai.

Apskritai, visi turėtų daugiau ar mažiau gauti naudos iš pasikeitusio bendro mąstymo rinkoje, tačiau mūsų pagrindinis tikslas yra optimizuoti savo grąžą, todėl neturėtume jaustis patenkinti, jei mūsų altkoinų krepšys grąžins, tarkime, 50%, jei kai kurie. kitos monetos per tą patį laikotarpį grąžino 200%.

Atminkite, kad jei kai kurios jūsų monetos grįš 3–4 kartus, galite gauti pelno ir reinvestuoti į kitas kriptovaliutas, kurios yra ankstesniame rinkos ciklo etape. Svarbiausia taisyklė tokiu atveju yra turėti stop loss (arba šiuo atveju trailing stop), kad būtų garantuotas bent minimalus pelno lygis. Bet apie tai pakalbėsime (tikiuosi!) kituose epizoduose!

Kaip dabar turėtume pasirinkti monetas, kurias pirksime?

Pirmasis variantas yra laikytis tų projektų, kuriuos žinote ir DYORAS. Atlikti savo tyrimus visada yra pagrįstas požiūris, nes daugelis nuomonių, kurias rasite „Twitter“, „Reddit“ ar kitose bendruomenėse, dažnai yra išgalvotos tik dėl to, kad galutinis tikslas yra sukurti „shitcoin“.

Antra, pažiūrėkite į diagramas ir analizuodami kainas visada rasite visą reikiamą informaciją apie monetos būklę. Aš tvirtai tikiu kainų veiksniu, monetos diagramoje yra daug dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie paklausos ir pasiūlos dinamiką, kurios galiausiai yra pagrindiniai kainos veiksniai.

Šiomis dienomis žiūriu į daugybę diagramų ir sakyčiau, kad kai kurie jau juda kelis mėnesius: Ravencoin ir Binance nuo metų pradžios grįžo daugiau nei 300%, taip pat puikiai pasirodė Litecoin, Cardano ir Eos.

Taigi greičiausiai jie ir toliau veiks gerai, bet jei ieškote geresnio rizika / atlygis sandorių, tikriausiai jums reikia pažvelgti į diagramas su skirtingais raštais.

Didelis didelės kapitalizacijos kriptovaliutų našumas YTD
RVN, BNB, LTC, EOS ir ADA didžiulė grąža nuo 2019 m.

Iš altkoinų, kuriuos noriu sukaupti ateinančiomis savaitėmis, aš ieškau tvirtų palaikymo sferų ir vidutinės arba mažos kapitalizacijų, kurios gali turėti didesnį augimo maržą.

Štai mano patarimas: jei pažvelgsite į bendros Altcoin rinkos kapitalizacijos diagramą, neįskaitant Bitcoin, pamatysite, kad nuo žemiausio lygio, kurį turėjome 2018 m. gruodžio mėn.kainų skirtumą galima pastebėti žemiausiose srityse, btw), šios vietinės žemiausios vertės yra nuosekliai didesnės, o tai pabrėžia gerą pirkimo spaudimą, kuris turėtų puikiai palaikyti būsimus priešpriešinius vėjus.

RSI taip pat patvirtina sveiką ir tvarią augimo tendenciją. Taigi ateinančiais mėnesiais noriu matyti altcoinus savo rankinėje.

Alkoinų kainų kilimo tendencija nuo žemiausio lygio gruodžio mėn
Nuolatinis Altcoins kilimas nuo žemiausio lygio 2018 m. gruodžio mėn

Norėdami pateikti pavyzdį, pažiūrėkite Ncash. Gruodžio mėn. žemesnių žemumų serija techniškai nėra geras rodiklis. Ar tai reiškia, kad projektas neturi ateities galimybių? NE! Tiesiog šiuo metu rinka teikia pirmenybę kitiems projektams.

Patinka tai ar ne, rinka visada teisi!

NCASH serija žemesnių aukščiausių ir žemiausių lygių.
„Ncash“ nuosmukis gali trukti ilgą laiką, kol jis išsiskirs

Panašu, kad rinka labiau vertina projektą Neblio, čia aukštesnių žemumų serija geriau seka tą modelį, kurį apskritai patiria altcoin rinka.

Aukštesni Neblio žemumai rodo stiprų pirkimo spaudimą
Aukštesni Neblio žemumai rodo stiprų pirkimo spaudimą

Kai nustatote altcoinus, kuriuos norite kaupti, galite nustatyti automatinę prekybos strategiją Coinrule, pavyzdys:

Automatizuota prekybos strategija, skirta kaupti pasirinktus altkoinus kainų kritimo metu
Automatizuota prekybos strategija, skirta kaupti Altcoinus kainų kritimo metu

Tokiu būdu galite pasinaudoti kainų kritimais pasirinktuose Altcoinuose ir pirkti be jų FOMO.

Kurkite dabar Jūsų automatizuota prekybos strategija per minutę!

Sekite mus Twitter daugiau požiūrių į rinką ir prekybos idėjų.

Prekyba saugi!

Atkreipkite dėmesį, kad nė vienas iš aukščiau paminėtų patarimų nėra investavimo patarimas. Prekyba kriptovaliutomis ir jų laikymas išlieka didelės rizikos investicija, kuri yra patartina tik tiems vartotojams, kurie nori skirti laiko savo tyrimams.