NFT

Aptarti NFT žaidimai

Kas yra NFT žaidimai?

NFT sukūrė naują įdomią tendenciją blockchain ir kriptovaliutų erdvė. Ankstyvosios stadijos NFT paskatino NFT žaidimų ir žaidimų, skirtų uždirbti, kūrimą. „Game-Fi“ yra nauja sritis, kuri sujungia finansus ir žaidimus, kad suteiktų galimybių užsidirbti pinigų žaidžiant žaidimus.

NFT galite uždirbti keliais būdais. Tradicinis pinigų uždirbimo lošiant modelis apima retų kolekcionuojamų daiktų paiešką, veisimą arba laimėjimą. Tačiau žaidėjai turi galimybę išbandyti kitus modelius. „Play-to-Earn“ yra vienas iš prototipų, kuris sulaukė didelio populiarumo.

Kas yra NFT?

NFT reiškia unikalų daiktą. Tai kriptografinis skaitmeninis prieigos raktas, sukurtas naudojant Blockchain technologiją.

NFT gali būti naudojami keliuose scenarijuose. Pavyzdžiui, jie gali būti naudojami kaip vaizdo žaidimo skaitmeninis turtas, kolekcinis kriptografinis menas arba realaus pasaulio objektai, tokie kaip nekilnojamasis turtas.

Kas yra NFT žaidimai?

Virtualūs kolekcionuojami daiktai, kuriuos galime laikyti savyje piniginė nėra NFT.

Taisyklės, mechanika ir žaidėjų sąveika yra pagrįsti NFT. Pavyzdžiui, NFT pagrįstame žaidime avataras arba unikalus personažas gali būti NFT arba virtualūs daiktai, pavyzdžiui, žaidime esantys ginklai, taip pat gali būti NFT.

Žaidėjai gali prekiauti arba apsikeisti NFT, kad gautų pelno. „Play-to-Earn“ – naujas NFT žaidimų modelis, leidžia žaidėjams užsidirbti pinigų iš NFT pagrįstų žaidimų. Išmanioji sutartis naudojama NFT žaidimo taisyklėms ir sąlygoms įgyvendinti.

Uždirbkite NFT žaisdami žaidimus

Vartotojai gali užsidirbti pinigų žaisdami NFT, leidžiančius žaisti. Žaidėjai žais ilgiau, jie gaus daugiau žetonų ir NFT. Žetonai gali būti naudojami žaidime arba parduodami biržose. Tai modelis leidžia vartotojams nuosekliai uždirbti NFT ir žetonus.

„Axie Infinity“ yra vienas populiariausių NFT žaidimų, leidžiančių uždirbti. Norėdami pradėti žaisti, vartotojai turi įsigyti 3 „Axies“ (į Pokémoną panašius žaidimo augintinius) kaip pradinę investiciją arba gauti stipendiją.

„Axies“ kainos skiriasi ir gali siekti 200 USD. Kai vartotojas suras pradedančiųjų grupę ir atliks iššūkius bei užduotis, jis uždirbs Smooth Love Potion (SLP), ERC-20 žetoną, kurį galima keisti mainuose.

Kas yra NFT žaidime?

NFT žaidimuose yra dar vienas NFT žaidimų pajamų šaltinis. Vartotojai gali uždirbti kolekcionuojamus NFT žaidime, o ne pakeičiamus žetonus, tokius kaip Axie SLP.

Šių kolekcionuojamų daiktų vertė skiriasi priklausomai nuo to, ar jie yra kosmetiniai, reti ar naudingi žaidime. CryptoKitties yra žaidimo NFT pavyzdys. NFT kolekcionavimas žaidime yra vienintelis jų pagrindas. Naujausiuose NFT galimi ir žaidimo NFT, ir žaidimo uždirbti modeliai.

Populiarūs NFT žaidimai

Dauguma NFT žaidimų yra sukurti „Binance“ išmanioji grandinė ir Ethereum. Kai kurie žaidimai yra pagrįsti tradiciniais vaizdo žaidimais, tačiau daugiausia dėmesio skiriama NFT. Atsiranda kiti NFT pagrįsti žaidimai.

sorare

sorare susideda iš futbolo fantazijos žaidimo, kuriame galite prekiauti ir rinkti realaus gyvenimo futbolininkus.

Vartotojas gali sudaryti penkių žaidėjų futbolo komandą pirkdamas arba naudodamas žetonų korteles. Kiekvieną kartą, kai žaidėjas laimi, įmuša įvartį ar užbaigia įvykį, jis gali pakilti į aukštesnį lygį ir uždirbti daugiau taškų.

Dievai nesujungti

Atlaisvinti dievai, NFT prekybos žaidimas, sukurtas naudojant Ethereum, yra labai panašus į „Magic: The Gathering“ ir „Hearthstone“. Žaidėjai kuria savo kaladės, remdamiesi savo stiprybėmis ir galiomis kovoti su kitais žaidėjais. Kuo daugiau žaidėjas laimi, tuo daugiau daiktų jis uždirba parduodamas ar panaudodamas.

Flux galima užsidirbti žaidžiant kai kuriuos reitinguotus žaidimus, tokius kaip Gods Unchained. Naudodami Flux galite sukurti galingas NFT korteles. Žaidėjai gali jas parduoti arba nusipirkti naujų kortelių, kad tęstų ciklą.

Binance NFT kolekcijos

Su NFT paslapčių dėžėmis ir surinkimo partnerystėmis NFT prekyvietės adresu Binansas suteikti vartotojams NFT žaidimų patirtį.

Galimi skaitmeniniai menininkai ir NFT žaidimai. Kiekvienoje paslapčių dėžutėje yra NFT, atsitiktinai parinktas iš įvairių retenybių ir kolekcijų. Vartotojas gali atidaryti paslapčių dėžutę ir atskleisti NFT arba parduoti ją prieš atidarydamas.

NFT kolekcijas sudaro NFT arba paslapčių dėžutės, kurių centre yra tam tikra tema. Game-fi Mystery Box kolekcijos, kurias sudaro:

„Binance Play“ ir uždirbkite

  • MOBOX kolekcija: Sukurta ant BSC, ši platforma sujungia NFT ir DeFi derliaus auginimą. NFT paslapčių dėžutėse yra MOMO NFT, kurie MOBOX platformoje turi atsitiktinių maišos galių.
  • Mano kaimynės Alisos kolekcija Mano kaimynė Alisa, virtualus kūrimo žaidimas. Šiame žaidime yra NFT kosmetika. Į kolekcijos paslapčių dėžutes įtrauktos tik kosmetikos prekės. Juos įvertins vartotojai ir parduos antrinėje rinkoje.

Išvada

NFT žaidimų ekosistema yra skaitmeninių kolekcionuojamų daiktų rinkinys, turintis taisykles, leidžiančias žaidėjams bendrauti. NFT vartotojai vertina dėl jų kolekcionavimo arba naudingumo. Game-fi yra žaidimų įmonė, kuri pakeitė NFT įsigijimo ir naudojimo būdus.