Kripto automatizuota prekyba

Silpnos rankos

Kovo mėnesį pasiekusios naują Bitcoin aukščiausią lygį, rinkos ištisas savaites atrodė be pagreičio. Nauji katalizatoriai, tokie kaip Ethereum ETF patvirtinimas, atrodo labai mažai tikėtini. Naujų paleidimas Bitcoin ir Ethereum ETF Honkonge nepritraukė reikšmingų apimčių. Labai lauktas pranešimas apie Eigenlayer žetoną Ethereum ekosistemoje sukėlė daugiau nusivylimo nei susijaudinimo. Neigiama yra tai, kad didėjantys JAV vyriausybės susidorojimai su kriptovaliutų privatumo technologijomis ir decentralizuotomis finansų platformomis rinkos dalyviams priminė apie didelį esamą teisinį ir reguliavimo neapibrėžtumą.

Bitcoin ETF paleidimas sukėlė daug klausimų. Vienas iš jų buvo toks: ar ETF turėtojai bus Hodl tikintieji, kurie perka ilgam laikui? O gal jie silpnai nusileis savo pozicijas pirmą kartą ištikus bėdai? Vien šios savaitės trečiadienį ETF nutekėjimas 564 mln. USD duoda aiškų atsakymą į šį klausimą. Ne visi gali susidoroti su nepastovumu, prie kurio priprato kriptovaliutų prekiautojai.

Kita vertus, Bitcoin kritimas žemiau 60,000 50,000 USD nėra pagrindinė priežastis nerimauti kovoje užkietėjusiems rinkos dalyviams, kurie tai matė anksčiau. Žemą XNUMX XNUMX USD techniniai analitikai kurį laiką laikė „bulių rinkos“ kritimo sritimi. Posakis „Parduok gegužę, išeik“ neatsiranda iš niekur, rinkos dalyviams ruošiantis ramesnei kaupimo vasarai.

Tuo tarpu Morgan Stanley siekia leisti savo 15,000 4 brokerių rekomenduoti savo klientams Bitcoin ETF. Ketvirtasis sumažinimas perpus taip pat sumažino Bitcoin emisijos rodiklį. Net jei Ethereum ETF gali būti atidėtas, jis taip pat neišnyks. „Blackrock“ ETF programų sėkmės rodiklis iki šiol yra 100%. Galbūt didžiausia rizika kyla iš teisinės pusės. Tačiau ši kova tęsiasi, jai vadovauja dideli kriptovaliutų žaidėjai, tokie kaip „Consensys“, „Coinbase“ ir „Uniswap“, atstovaujantys įvairiai pramonės šakai. Jie turi didelę patirtį ir kapitalą. Svarbiausia, kad SEC greitai praranda bylas. Jos bandymas vykdyti politiką nėra konstitucinis.

Ateityje bus daug daugiau teigiamų ir neigiamų aspektų katalizatorių. Pagrindinis klausimas yra ne tai, ar bulių rinka tęsis, klausimas yra „kada“.