Kripto automatizuota prekyba

Į ETH arba ne į ETH

Pastarųjų kelių mėnesių rinkos sparta per trumpą laiką pasirodė daug naujų pasakojimų. Neatidėliotinas Bitcoin ETF patvirtinimas yra pagrindinis katalizatorius, tačiau Solana, kaip pirmaujančio išmaniųjų sutarčių lygmens 1, vėl atsiradimas taip pat suvaidino svarbų vaidmenį manijoje. Dėl didelio greičio ir aptakaus UX jis pritraukė daug kriptovaliutų prekiautojų. Dosnūs oro lašeliai paskatino susidomėjimą.

Su dideliu jauduliu yra vienas pagrindinis žaidėjas, kuris iki šiol buvo paliktas nuošalyje: Ethereum. Altcoins senoji ponia paprastai būtų pirmaujanti. Ankstesniais ciklais po a BTC kojos aukštyn, sektų ETH. Poveikis gerovei išplistų į žemesnes „Marketcap“ monetas „Ethereum“ ir visa rinka susitrauktų. Šį kartą tai dar nepasisekė. Draudžiamai didelės „Ethereum Mainnet“ degalų sąnaudos, programų susiskaidymas ir bendravimas su įvairiais 2-aisiais sluoksniais bei nevienodas UX, kad būtų galima sujungti, reiškia, kad ETH atsiliko dabartiniame paleidime.

Ar taip ir liks? O gal ir ne. „Ethereum“ šalininkai su džiaugsmu primins, kad nuo „Proof-of-Work“ perėjimo prie „Proof-of-Stake“, žinomo kaip sujungimas, ir „Ethereum“ atnaujinimo, žinomo kaip EIP-1559, Ethereum buvo defliacinis turtas. Daugelis ryškiausių projektų, atsirandančių erdvėje, naudoja Ethereum virtualią mašiną (EVM) arba kitais būdais bendradarbiauja su Ethereum. Net jei tai tiesiogiai nelemia kainos, tai daro tiesioginį poveikį Mindshare. Bazinio sluoksnio patobulinimai, tokie kaip „Danksharding“, žymiai padidins „Ethereum“ pralaidumą. Patobulinta UX skirtinguose 2 sluoksniuose leis vartotojams lengviau grįžti.

Galbūt įdomiausia iš makroekonominio taško, kad BTC Spot ETF greičiausiai bus veiksnys kelyje į ETH ETF. Blackrock paraiška buvo aiškus ženklas, kad tai KADA, o ne JEI klausimas. Pajamingumą generuojančio ETF perspektyva, kadangi ETH akcijų pajamingumas atiteks turėtojams, bus viliojantis pelno trokštančią tradicinių finansų investicijų bendruomenę. Net jei pastarąsias kelias savaites rinkos nebuvo tokios malonios, šis ciklas tik prasideda. ETH ateitis atrodo šviesi.

Kitos naujienos rodo, kad rinkos ir toliau jautėsi putotos, tačiau iki šiol demonstravo atsparumą. Laikykitės nuolatinių nuostolių ir mėgaukitės atostogomis. Linksmų Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų nuo Coinrule komanda!