Kripto automatizuota prekyba

Statūs lokiai

Pastarosiomis savaitėmis obligacijų rinkose kėlė bangas galinga tendencija, žinoma kaip meškų augimas. Meškos staigumas įvyksta tada, kai ilgalaikio termino pajamingumas, pavyzdžiui, 10 metų obligacijų, kyla agresyviau, todėl pajamingumo kreivė pakrypsta staigiau. Naudinga įsivaizduoti šiuos 10 metų pajamingumus kaip Federalinio rezervų banko numatomų ateinančio dešimtmečio palūkanų normų, pakoreguotų pagal dabartinę vertę, tęstinumą. Istorija rodo, kad kai ši tendencija sustiprėja be įsikišimo, ji gali sukelti sumaištį ir akcijų rinkoms, ir platesnei ekonomikai. Pastaraisiais mėnesiais šis lokių augimas įgavo pagreitį, o tai rodo, kad rinkos ima pasitikėti ekonomikos gebėjimu atlaikyti ilgalaikius aukštesnius tarifus. Tačiau kai lokių mirkymas sutampa su silpnumo požymių turinčia ekonomika, tai reiškia pavojų. Šį modelį rinka matė anksčiau 2000, 2007 ir 2018 m., po kurių įvyko reikšmingas ekonomikos ar rinkos nuosmukis. Tačiau šiandieninis kontekstas yra ypač susirūpinęs. Priešingai nei 2018 m., kai infliacija buvo kukli 2 %, o tai suteikė FED pakankamai lankstumo, mūsų dabartinė didelės infliacijos aplinka labai riboja FED reagavimo priemones. Jei istorija yra bet koks vadovas, meškos svyravimas, kuris sutampa su ekonominio silpnumo požymiais, gali pranašauti akcijų rinkos nuosmukį. Prekybininkai galėtų apsvarstyti galimybę trumpinti plataus masto akcijų indeksus arba sektorius, kurie gali būti ypač pažeidžiami nuosmukio metu.

Žvelgiant iš techninės perspektyvos, antroji aukščiau pavaizduota Ellioto banga iki šiol pasiekė 27.5 tūkst. Tačiau rinka vis dar laukia pagrindinio „Wave 3“ išpardavimo, kuris turėtų viršyti vietines žemumas, kad būtų išlaikyta dabartinė bangų analizės tendencija. Ši hipotezė greičiausiai taps negaliojančia, jei vertė viršytų ankstesnes aukščiausias 32 XNUMX USD. Galimas varomas katalizatorius Bitcoin's kitas pakilimas galėtų būti taškinio ETF apšvietimas, nors šiuo metu rinka laukia tolesnio aiškumo šiuo klausimu.

Bendri signalai iš obligacijų ir akcijų rinkų pabrėžia sudėtingą ekonominio pasitikėjimo ir galimo pažeidžiamumo šokį. Istoriniai modeliai suteikia pamokų, tačiau kiekvienas ekonominis kontekstas yra unikalus. Esant dabartinei aukštai infliacijai ir gresiančiam „Wave 3“ Bitcoin išpardavimui, aktyvus ir informuotas požiūris bus labai svarbus sprendžiant galimus iššūkius.

Peržiūrėkite diagramą „TradingView“. čia.