Kripto automatizuota prekyba

Žemyn SEC

Viduryje, kai kriptovaliutų mėnuo paprastai buvo lėtesnis, sužibėjo viltis, nes per vieną dieną bitkoinas atšoko 6.7 %. Šis teigiamas įvykių posūkis atsirado po žinios apie Greyscale teisinę pergalę prieš SEC dėl Bitcoin ETF. Ir priešingai, šios savaitės įvykiai taip pat apėmė Powellą, sakytą žiaurią kalbą Jackson Hole, kur pasiūlė makrolygio rinkos dinamikos vertinimą iš Federalinio rezervo perspektyvos.

Pagrindinis katalizatorius kriptovaliutų rinkoje buvo neseniai priimtas JAV apeliacinio teismo sprendimas dėl DC Circuit, kuris palaikė Grayscale ieškinį SEC. Šios naujienos veiksmingai pašalino didelę kliūtį kelyje į Bitcoin biržoje prekiaujamų fondų (ETF) įvedimą. Šis svarbus sprendimas gali turėti reikšmingų pasekmių finansų sektoriuje ir gali turėti įtakos tokių subjektų kaip BlackRock ir Fidelity strategijoms, kurios išreiškė susidomėjimą pradėti savo Bitcoin ETF. Jei šie ETF gautų reguliavimo patvirtinimą, jie pasiūlytų investuotojams supaprastintą kelią į kriptovaliutų rinką be tiesioginės skaitmeninio turto nuosavybės. Tačiau pats ETF turėtų pagrindinę „Spot Bitcoin“ poziciją.

Dabar prekiautojų mintyse vyraujantis klausimas sukasi apie tai, ar ETF paskelbimas gali paskatinti kriptovaliutų rinką tęsti aukštesnių rekordų siekimo trajektoriją. Nors kriptovaliutų rinka patyrė keletą pagalbos mitingų, kuriuos paskatino naujinimai apie Bitcoin ETF, šie įvykiai dar nevirto į naują Bull Market.

Kita vertus, jėga, traukianti rinką priešinga kryptimi šią savaitę, buvo Jerome'o Powello kalba Jackson hole. Per savo kalbą metiniame ekonomikos simpoziume Powell užsiminė apie būtinybę atremti užsitęsusį infliacijos spaudimą, o tai gali dar labiau sulėtinti ekonomiką. 

Žvelgiant iš techninės pusės, žinia apie Grayscale pergalę ieškinyje sukėlė reikšmingą Bitcoin kainos šuolį, veiksmingai užpildydama tikrosios vertės spragą, kurią rugpjūčio 17 d. sukūrė meškų žvakidė. Šis kainos pokytis padidino Bitcoin vertę iki ryškaus palaikymo lygio. į