Kripto automatizuota prekyba

Bullish atrakina

Diena kriptovaliutoje gali būti kaip savaitė „įprastame gyvenime“. Kadangi mes paskutinis parašė šį stulpelį, SEC visi, išskyrus patvirtinimą ETH ETF. Pirmasis didelis įstatymo projektas dėl kriptovaliutų reguliavimo, žinomas kaip FIT21, buvo priimtas Kongrese, remiant dvišalius santykius. Respublikonų partijos kandidatas į prezidentus Donaldas Trumpas pradėjo priimti aukas kriptovaliuta ir viešai išreiškė paramą šiai pramonei. Prezidento Bideno administracija, susirūpinusi, kad kriptovaliutų šalininkai bus atstumti be akivaizdžios naudos, greitai pasekė pavyzdžiu ir pakeitė savo kursą. Pramonės atstovai praneša, kad priešiškumas, su kuriuo anksčiau susidūrė kriptovaliutų pramonė Vašingtone, per savaitę gerokai sumažėjo. Staiga politikos formuotojai ieško „dialogo“.

Tai ryškiausiai išryškėjo biržoje prekiaujamiems fondams (ETF) patvirtinus Ethereum Spot. Dar praėjusią savaitę tikimybė gauti ETH ETF patvirtinimą iki gegužės mėn. termino atrodė labai maža. Vietoj to SEC norėjo kovoti su Ethereum fondu teisme ir tvirtinti, kad ETH yra neregistruotas vertybinis popierius. Tačiau pasikeitus politiniams vėjams, pasikeitė ir SEC sprendimas. Akivaizdu, kad nuomonės pasikeitimas nebuvo įvertintas. Ethereum užfiksavo tai, kas vadinama „dieviška žvake“, per dieną priaugusi beveik 20 proc. Kad ETF iš tikrųjų pradėtų prekiauti, reikės atlikti dar vieną administracinį formalumą, tačiau tiekėjai, tokie kaip BlackRock ir van Eck, tikisi, kad artimiausiomis savaitėmis pradės prekiauti šiuo produktu.

Kitose svarbiose naujienose Mt. Gox, OG Bitcoin birža, kuri buvo garsiai nulaužta 2014 m. pradeda grąžinti pinigus klientams. Bėgant metams, jos bankroto administratoriams po ilgų teisinių derybų pavyko atgauti dideles pavogtų Bitcoin sumas. Mt. „Gox“ pervedė visus savo 141 686 bitkoinus, kurių vertė yra maždaug 9.6 mlrd. USD, į naujas pinigines, kad pasiruoštų grąžinti. Grąžinimai turi būti atlikti ne vėliau kaip iki 2024 m. spalio mėn. Skirtingai nei FTX bankroto atveju, vartotojai atgaus tikrąjį Bitcoin. Tačiau su 300 kartų antkainiu, nes kaina labai išaugo nuo 2014 m.

Kita vartotojų grupė taip pat turi priežasčių švęsti. „Gemini Earn“ buvo paleista 2021 m., o jos vartotojai galėjo paskolinti kriptovaliutų dabar bankrutavusiam skolintojui „Genesis“. „Genesis“ paskelbė bankrotą po to, kai 2022 m. žlugo rizikos draudimo fondas „Three Arrows Capital“ ir birža FTX. Gemini Earn mažmeniniai skolintojai prarado savo lėšas. Tačiau „Genesis“, priklausanti didesnei Digital Asset Group (DCG), teismo byloje sutiko kompensuoti „Gemini Earn“ klientams 1.1 mlrd. Panašiai kaip ir Gokso kalne, 1.1 mlrd. USD bus sumokėta natūra Bitcoin, o ne JAV doleriais.

Abu įvykiai kartu gali turėti įtakos šių metų rinkoms. Darant prielaidą, kad bent dalis klientų, kuriems pinigai buvo grąžinti, norės parduoti, į rinką gali patekti milijardų vertės naujos prekės. Tai gali būti bloga žinia. Numatymas pardavimo spaudimo tikrai prisidėjo prie entuziazmo suvaldymo.

Tiesą sakant, yra daugybė priežasčių būti optimistams. „Bullish Unlock“ kriptovaliutų sąvoka reiškia, kad tiekimas į rinką iš tikrųjų gali būti teigiamas dalykas. Prekybininkai žinojo, kad Mt. Gox fondai ilgainiui pateks į rinką. Panašiai atrodė, kad „Gemini Earn“ savininkai „Winklevoss Twins“ visada galės susigrąžinti lėšas iš DCG, kad grąžintų savo klientams pinigus. Jei šias atsargas galima atrakinti nesumažinant kainos, tai būtų labai perspektyvus ženklas bulių rinkai. Tuo tarpu gerų naujienų teisminiame ir politiniame fronte vis kaupiasi. Ir, žinoma, ETH ETF patvirtinimas gali būti pagrindinis paklausos veiksnys. Laukia įdomūs laikai.