Kripto automatizuota prekyba

AI prekyba ateina į NASDAQ

Paprasčiausias AI prekybai akcijomis

Lengviausias AI Automatika rinkoje nusileido akcijų prekybos žemėje. Nuo pat įkūrimo, Coinrule supaprastino prekybą ir suteikė daugiau galių mažmeniniams investuotojams. Šiandien Coinrule plečiasi į tradicines rinkas, NASDAQ ir NYSE, nes įtraukta Alpaka, žinomas JAV akcijų brokerių partneris.

skaityti čia kaip prijungti Alpaką prie Coinrule ir pradėkite savo automatizuotą prekybą šiandien.

Kodėl prekyba akcijomis?

Kriptovaliutos yra mūsų duona ir sviestas, tačiau suprantame, kad investicijų pasaulis yra didžiulis ir įvairus. Daugelis vartotojų išreiškė norą diversifikuoti savo portfelius neperšokdami tarp kelių piniginių. Integruojant akcijų prekybą į Coinrule, vartotojai turi geriausius iš abiejų pasaulių ir gali žaisti su keliais nepastovumo laipsniais.

Bandymas naudojant popierinę piniginę

Tiems, kurie tik panardina kojų pirštus į akcijų prekybą, „Alpaca Paper Trading“ taip pat yra prieinama Coinrule. Ši modeliavimo aplinka leidžia vartotojams praktikuoti prekybą virtualiais pinigais, suteikdama jiems galimybę išmokti, patobulinti ir tobulinti savo strategijas prieš pradedant tiesioginę transliaciją.

Alpaka yra prieinama vartotojams visame pasaulyje, nėra jokių geografinių apribojimų. Tačiau atminkite, kad automatizuota prekyba galima tik NASDAQ prekybos valandomis: nuo 9.30 iki 4 val. nuo pirmadienio iki penktadienio EST laiku.

Automatizuotos akcijų prekybos pranašumai Coinrule:

  • Supaprastinta prekybos patirtis: nesvarbu, ar esate naujokas, ar patyręs prekybininkas, CoinruleIntuityvi sąsaja padarys jūsų automatizuotą akcijų prekybos kelionę sklandžią
  • įvairinimas: sumaišykite, suderinkite ir subalansuokite savo portfelį su kriptovaliutomis ir tradicinėmis akcijomis vienoje vietoje
  • Taisyklėmis pagrįsta prekyba: kaip ir su kriptovaliutomis, nustatykite savo kriterijus ir leiskite Coinrule AI tvarko likusią dalį
  • Įžvalga realiuoju laikus: pasinerkite į analizę, kad patikslintumėte savo strategijas

Pattern Day Trader apribojimas: Coinrule Gavote jus

Svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį visiems akcijų prekiautojams, ypač tiems, kurie yra JAV, yra dienos prekybininko (PDT) taisyklė. Ši taisyklė numato, kad jei prekiautojas per penkių darbo dienų laikotarpį sudaro keturias ar daugiau dienų sandorius (perka ir parduoda akcijas per tą pačią dieną), jie laikomi įprastais dienos prekybininkais ir turi išlaikyti minimalų 25,000 XNUMX USD akcijų likutį. jų sąskaita.

Šio apribojimo sudėtingumas gali sukelti spąstų botų prekiautojams. Štai kodėl Coinrule įtrauktas klaidų žemėlapis, skirtas PDT apribojimui Coinrule. Jei nustatydami taisykles susidursite su šia klaida, Coinrule įspės jus, užtikrindami, kad būsite informuoti ir išvengsite galimų paskyros apribojimų.

Įgaliota prekybos kelionė

Ši integracija yra dar vienas žingsnis siekiant suteikti mažmeniniams investuotojams visapusišką, intuityvią ir įgalinančią prekybos patirtį. Nesvarbu, ar prekiaujate kriptovaliutomis, ar akcijomis, Coinrule yra tam, kad supaprastintų procesą, sumažintų riziką ir padidintų galimą atlygį.

Pasinerkite į NASDAQ akcijų prekybos pasaulį Coinrule šiandien su Alpaca ir panaudoti automatikos galią. Padarykite savo prekybos strategijas efektyvesnes nei bet kada.

Happy Trading