Komanda

Uniswap yra tiesiogiai Coinrule

Džiaugiamės galėdami pranešti apie „Notify for Uniswap“ – žaidimo pakeitimo visiems Coinrule vartotojų.

Kas yra „DeFi Notify“ funkcija?

Decentralizuotų finansų (DeFi) pranešimų funkcija teikia pranešimus realiuoju laiku pagal jūsų suasmenintas sąlygas. Ši novatoriška funkcija leidžia gauti įspėjimus telegrama arba el. paštu, kai tik kriptovaliuta atitinka jūsų nurodytus kriterijus.

Jūs nustatote taisykles, o „DeFi Notify“ atliks stebėjimą. Tai reiškia, kad galite likti priešakyje ir priimti pagrįstus sprendimus realiu laiku, nereikės rankiniu būdu stebėti greitų 24/7 kriptovaliutų rinkos svyravimų.

Kas padeda pranešimui?

Sukūrėme šią funkciją turėdami omenyje didžiausią naudojimo patogumą. Jūs tiesiog nurodykite norimas sąlygas bet kuriai mūsų platformoje išvardytai monetai, o DeFi pranešimo funkcija stebės rinką už jus.

Galite nustatyti įspėjimus pagal įvairius kriterijus, pvz.:

  • Kainos pokyčiai (pvz., kai monetos kaina pasiekia, padidėja arba sumažėja tam tikru procentu)
  • Prekybos apimtis keičiasi (pvz., kai monetos prekybos apimtis viršija tam tikrą slenkstį)
  • Rinkos viršutinės ribos svyravimai (pvz., kai monetos rinkos viršutinė riba pasiekia tam tikrą lygį)
  • Techniniai rodikliai, įskaitant RSI, slankiuosius vidurkius ir daug daugiau!

Kai bus įvykdytos nurodytos sąlygos, iš karto gausite įspėjimą pasirinktu kanalu, nesvarbu, ar tai būtų telegrama, ar el. paštas:

Kodėl jums patiks „DeFi“ pranešimas

Ši funkcija yra daugiau nei tik įspėjimo sistema – tai galingas jūsų kriptovaliutų kelionės sąjungininkas. Štai kelios priežastys, kodėl jums patiks „DeFi Notify“.

  1. Būkite atnaujinami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę: Kadangi kriptovaliutų rinkos veikia visą parą, gali būti sudėtinga neatsilikti nuo visko. Naudodami DeFi Notify galite būti tikri, kad niekada nepraleisite.
  2. Laiku priimkite sprendimus: Sparčiame DeFi pasaulyje laikas yra viskas. Gavę pranešimus realiuoju laiku, galite veikti greitai ir pagerinti savo investavimo strategijos efektyvumą.
  3. Proto ramybė: Nereikia visą dieną būti klijuotam prie ekrano. „Pranešti“ stebės ir galėsite sutelkti dėmesį į kitus svarbius savo gyvenimo aspektus.

Pasiruošę pradėti?

Džiaugiamės galėdami patirti patogumą ir efektyvumą, kurį suteikia mūsų DeFi pranešimų funkcija. Šiandien pradėkite priimti protingesnius, labiau pagrįstus sprendimus. Nustatykite suasmenintus pranešimus, atsipalaiduokite ir leiskite mums jus informuoti.

Kaip visada, mes esame čia, kad palaikytume jus jūsų kriptovaliutų kelionėje. Jei turite klausimų apie šią naują funkciją arba reikia pagalbos ją nustatant, nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

Sekite naujienas, kad gautumėte daugiau naujoviškų funkcijų ir naujinių. Sėkmingos prekybos!