Komanda

Prekyba pasakojimu

2021-ieji eina į pabaigą, metas pažvelgti į kai kuriuos dominuojančius šių metų didžiosios bulių rinkos pasakojimus. Kaip gerai žinoma kriptovaliutų įtaka Cobie rašė, kriptovaliutų ciklų metu vyksta nuolatinis „metažaidimas“.

„DeFi“ pasakojimas

Naujausia bulių rinka prasidėjo 2020 m. „DeFi Summer“. Tačiau 2021 m. „DeFi blue chips“, pvz., „Aave“, „Uniswap“ ar „Comound“, santykinai buvo prastesni, palyginti su kitomis monetomis.

„DeFi“ pasakojimas baigėsi, kiti pasakojimai perėmė viršų. Iki šiol šiais metais buvo daug kriptovaliutų pasakojimų apie „Ethereum Killers“ su konkuruojančiomis L1 platformomis, tokiomis kaip „Solana“, „Avalanche“ ir kitos, kurios daugumoje rinkos veikė per daug.

NFT pasakojimas

NFT projektams, kuriems vadovavo „NFT Bluechips“, pvz., „CryptoPunks“, „Apes“ ir kt., buvo bent du stipraus augimo laikotarpiai. Visai neseniai prasidėjo „GameFi“ projektai, vadovaujami Axie Infinity, ir pasakojimas apie „Metaverse“ ir „Play to Earn“ kriptovaliutų žaidimus. Žinoma, vienu metu gali vykti keli konkuruojantys pasakojimai.

Bitcoin nuoseklumas

Viso to Bitcoin išliko nebūdingai suderintas su nedideliu nepastovumu pagal kriptovaliutų standartus. Kad būtumėte tikrai pažengęs prekybininkas, turite suprasti, kokie pasakojimai vyksta, kurie baigiasi, o kurie gali įgauti pagreitį.

Jei jūsų ausis nėra arti žemės ir kas nors jums pasakys apie „kitą karštą dalyką“ kriptovaliutų srityje, tikėtina, kad tikrieji viešai neatskleista informacija jau pajudėjo.

2022 m. saugokitės, kad netaptumėte kažkieno kito kriptovaliutų ciklo pasakojimų likvidumu.