Komanda

Geriausi signalai?

Ar girdėjote apie Ghost-chains? Tai yra projektai, kurie buvo trumpai reklamuojami vėlyvose ankstesnių bulių rinkos ciklų stadijose, o netrukus po to išnyko į nežinomybę.

Vaiduoklių grandinės diagramą galite pamatyti aukščiau. 2017–18 m. jis laikinai buvo išpopuliarėjęs, bet taip ir neatsigavo nuo žlugimo ir bėgant metams nepavyko įgyti jokio pripažinimo.

Kodėl tai svarbu šiandien? Nes norėdami suprasti vėlyvą ciklo etapą, turite suprasti, kas tai padarys FOMO- įsigykite būsimus „Ghost-chain“ projektus.

„TradFi“ (tradicinių finansų) rizikos draudimo fondai patyrė siaubingą 2021 m. Tik nedaugeliui pavyko net pranokti JAV akcijų indeksą S&P500. Tuo tarpu kriptovaliutų fondai vidutiniškai 214 m. grąžo 2021%, palyginti su maždaug 10% TradFi rizikos draudimo fondų grąža.

Pasekmė paprasta: ne kriptovaliutų vietiniai fondai, LP ir investuotojai desperatiškai reikalauja kriptovaliutų atskleidimo. Daugelis iš jų neturi nei tikro įsitikinimo, nei supratimo apie pramonę. Dar visai neseniai jie galėjo laikyti kriptovaliutą sukčiavimu, tačiau pinigai kalba.

Jiems bet kokia grandinė skamba kaip bet kuri kita ir kuo didesni pažadai duoda trokštančių naujų projektų, tuo didesni tampa investicijų ratai. Rezultatai yra „Ghost-chains“ ir sudegintas kapitalas populiarių žodžių projektuose.

Prisimenate ažiotažą apie „Enterprise Blockchain“? Pasikeitus rinkos ciklui, šis TradFi FOMO tik sustiprės.

Daugiau vilčių teikia tai, kad kriptovaliutų fondai spartėja. FTX neseniai įkūrė 2 mlrd. USD vertės rizikos fondą „a16z“, „Paradigm“ ir kitus giliųjų kriptovaliutų fondus, turinčius didžiules karo skrynias. Kol kas galime matyti svarbiausius signalus, bet saugokitės, kad ateinančiais metais tarp senosios gvardijos ir naujosios įvyks visiškai kitoks apsivertimas.