Komanda

Laikas keistis?

Pastarosios dvi savaitės buvo dar dvi mažo nepastovumo savaitės, todėl spalis kurį laiką buvo mažiausias nepastovumo mėnuo. Tačiau pastarosiomis dienomis viršutinė ir apatinė Bollingerio juostos pradėjo skirtis, o tai reiškia, kad nepastovumas pradeda didėti. Daugelis aktyvių prekybininkų džiaugsis matydami pokyčius iš šoninės rinkos, kurią patyrėme pastarosiomis savaitėmis.

Žvelgiant iš techninės pusės, buliai džiaugsis tuo, kad mes pagaliau apvertėme 20,500 22,800 USD pasipriešinimą palaikymui ir nuo to laiko iš naujo išbandėme šį lygį. Jaučiai dabar žiūrės į 24,000 20,500 USD lygį, kurį jie tikisi apversti, kad nušviestų kelią link 18,200 18,000 USD. Tačiau nukritus žemiau 20,500 XNUMX USD lygio, grįžtume į diapazoną, nuo kurio anksčiau pabėgome. Meškos tikisi, kad palaikymo lygis nukris žemiau XNUMX XNUMX USD, o tai greičiausiai lems naujas metines žemumas. Kitas svarbus rodiklis, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra MACD. Šiuo metu tarp MACD linijos ir signalo linijos yra labai mažas skirtumas. Jei MACD kerta žemiau signalo linijos, tai paremtų idėją, kad grįžtame link XNUMX XNUMX–XNUMX XNUMX USD diapazono.

Kitos naujienos – atrodo, kad JK ministrės pirmininkės Liz Truss atsistatydinimas sugrąžino tam tikrą pasitikėjimą rinkomis. Todėl svaras dolerio atžvilgiu atsigavo rimtai. Dabar jo kaina yra maždaug 1.16 USD – tai aukščiausias lygis nuo tada, kai buvo paskelbtas pražūtingas „mini biudžetas“. Kadangi naujai išrinktas ministras pirmininkas Rishi Sunak turi bankininkystės ir finansų išsilavinimą, buliai tikėsis, kad jis tvirtai suvoks infliacijos ir ekonomikos stabilizavimo svarbą. Jei jo vyriausybė gali tai padaryti, artimiausiais mėnesiais galime tikėtis geresnės rinkos perspektyvos.

Be to, JK reguliavimo institucijos buvo raginamos sušvelninti užstato reikalavimus, kad būtų išvengta pensijų fondo sprogimo. Rinkos dalyviai tai atidžiai stebės, nes didelio JK pensijų fondo žlugimas sukeltų šoko bangas visoje finansų sistemoje ir reikštų niūrias trumpalaikes ekonomikos perspektyvas. 

Bet kuriuo atveju tikėtina, kad artimiausiomis savaitėmis ir mėnesiais pagrindinių makroekonominių įvykių rezultatai padiktuos rinkos kryptį. Nesvarbu, ar tai grįžimas prie „tik aukštyn“, ar didesnis chaosas, viskas iš tikrųjų pradeda kaisti.

Peržiūrėkite diagramą „TradingView“. čia.