Komanda

Atgimimas

Per pastarąsias dvi savaites rinkoje pastebimai išaugo bulių tempas, todėl daugelis mano, kad siūlomas „aido burbulas“, kurį daugelis prognozavo 2023 m., tikrai gali pasiteisinti.

Iš pradžių buvo neaišku, kas lėmė šį pagreitį, tačiau rinka įgauna pasitikėjimo, kad VKI ir toliau mažės, o dėl nuolatinio likvidumo laikinai padidės. JAV skolos lubos padidinti krizę, atrodo, yra svarbūs veiksniai. Vasario 12 d. paskelbti JAV VKI duomenys atitiko lūkesčius – sumažėjo 0.1 proc. Yra įrodymas daryti prielaidą, kad jei VKI infliacija ir toliau mažės 0.1 % didinant M/M, o recesijos prognozės pasitvirtins taip, kaip tikėtasi, FED gali pasiekti savo 2 % metų ir metų tikslą jau gegužės mėnesį. Svarbu pažymėti, kad tai buvo paskutinis VKI spaudinys, kuris bus skaičiuojamas pagal dabartinę metodiką, kurioje atsižvelgiama į dviejų metų duomenis. Vasario mėnesio duomenys bus skaičiuojami pagal vienerių metų duomenis, o tai reiškia, kad būsimi 2023 m. VKI spaudiniai bus pagrįsti vien 2021 m. suvartojimu. Atsižvelgdami į 2021 m. duomenis, o ne 2020 ir 2021 m., tikėtina, kad būsimi VKI skaičiai sumažės, todėl pagrindiniai analitikai manys, kad FED iš tikrųjų kuria kryptį.

Vienas iš įvykių, galinčių laikinai sustabdyti mitingą, yra tai, kad „Genesis“, „Digital Currency Group“ dukterinė įmonė, šiandien pateikė paraišką dėl bankroto pagal 11 skyrių. Buvo ženklų, kad tai ateis, nes pastarosiomis dienomis USD GBTC nuolaida išaugo iki -43%, nes daugelis baiminosi, kad „Genesis“ žlugimas gali turėti įtakos pilkos spalvos tonams. Tačiau iš pradinių aiškinimų atrodo, kad rinka jau turėjo šio įvykio kainą, nes dar neturėjo jokios reikšmingos įtakos kainai. Tradiciškai tokios naujienos turėtų didelę įtaką rinkai. Tai yra pakilimo ženklas, nes jis rodo, kad šiuo metu rinka turi pakankamai jėgų atlaikyti tokias naujienas.

Žvelgiant iš techninės perspektyvos, Bitcoin išsiveržė iš krentančio pleišto modelio ir viršijo 20,000 21,000 USD. „Bulls“ tikisi savaitės uždarymo, viršijančio 28,700 61.8 USD pasipriešinimą, o tai leis pasiekti 3,782 2020 USD, o tai yra ankstesnė galvos ir pečių iškirptė, ir 69,000 % Fibonacci atsekimo lygio nuo 2021 4 USD 5 m. iki 2023 4 USD XNUMX m. Meškos palaikys Ellioto bangos teorijos prognozę, kad stebimas mitingas yra XNUMX bangos korekcijos dalis. Tai reiškia, kad rinkoje dar gali įvykti „Wave XNUMX“ išpardavimas, kuris išbandys žemiausią lygį. Aukščiau pateikta bitcoin savaitės diagrama rodo, kad XNUMX m. rinkoje patiriamas pakilimas yra XNUMX bangos ribose, o tai reiškia, kad rinka dar gali būti ne iš vėžių. 

Svarbus įvykis, kurį reikia stebėti artimiausiomis savaitėmis, yra FOMC susitikimas vasario 1 d. Po šio susitikimo FED paskelbs federalinių fondų palūkanų normos prognozes ateinantiems ketvirčiams, kurios turės reikšmingos įtakos trumpalaikei rinkos krypčiai. Tuo metu nepastovumas bus didelis, todėl reikia būti atsargiems įvedant pozicijas.

Peržiūrėkite diagramą „TradingView“. čia.