Komanda

Suskirstymas

Crypto Traders šį rugpjūtį vertina su įvairiomis emocijomis. Atrodė, kad buliai išėjo visa jėga, nes toliau traukėme nuo birželio žemumų. Tačiau rugpjūčio 19 d. bendra kriptovaliutų rinkos riba per mažiau nei 3.3 valandas sumažėjo 24%, todėl rinkos nuotaikos smarkiai sumažėjo.

Birželio viduryje prasidėjusiame pagalbos ralyje Bitcoin kaina kilo kylančiu kanalu. Pradedant nuo žemiausio maždaug 17,600 25,000 USD, jis pasiekė aukščiausią maždaug 19,500 18,900 USD. Jaučiai tikėjosi prasiveržti aukščiau šių lygių, tačiau, kaip kai kurie buvo numatę, mitingas pritrūko. Kur mes einame iš čia? Žvelgiant iš techninės perspektyvos, atrodo, kad „Bitcoin“ rado trumpalaikį palaikymą 2022 17,000 USD lygyje po to, kai šią savaitę kaina kelis kartus atšoko nuo čia. Jei šis lygis prarandamas, kitas pagrindinis paramos lygis yra XNUMX XNUMX USD. Jei šis lygis nutrūks, tikėtina, kad XNUMX m. pasieks naujas XNUMX XNUMX USD diapazonas.

Tačiau jaučius paguos tai, kad RSI svyruoja aplink perparduotus lygius. Tai gali reikšti, kad rinkos yra pasirengusios bent trumpalaikiam apsisukimui. „Bulls“ tikėsis, kad galėsime susigrąžinti 20,000 XNUMX USD lygį ir iš čia sukurti pagreitį.

Kitas svarbus nežinomasis rugsėjį yra ilgai laukto „Ethereum 2.0 Merge“ poveikis. Nuo rinkos žemumo Ethereum aplenkė BTC maždaug 50%. Rinka pradeda įkainoti sėkmingą renginį. Tikėtis didelio nepastovumo aplink Ethereum artėjant datai. Tikėtina, kad prekybininkai stos į eilę, kad gautų naudos iš potencialios Ethereum Proof-of-Work šakės ir vėlesnio oro lašo, kuriam vadovauja susijungimo priešininkai. Tuo tarpu bet kokios žinios apie galimas problemas ar vėlavimus gali paskatinti rinkas suirutėti. Kita vertus, sėkmingas sujungimas kartu su Ethereum ekosistemos augimu 2 sluoksnyje gali padėti pagerinti rinkos perspektyvas.