Komanda

RSI Crossing Above and Below yra čia!

Plačiai naudojamas santykinio stiprumo indekso (RSI) indikatorius gali būti naudojamas labai įvairiai. Dabar pridėjome dar vieną tinkinimo aspektą su galimybe nustatyti sąlygas pagal RSI vertės kirtimą virš arba žemiau tam tikro lygio.

Tai gali būti naudojama pagal jūsų taisykles, norint nustatyti RSI apsivertimo laiką arba pirkti stiprybę ar parduoti silpnumą, kai RSI pavyksta numušti virš arba žemiau tam tikro lygio. 

Kaip parodyta toliau pateiktoje diagramoje, kaina ir RSI stipriai reaguoja į 70, 50 ir 30 lygius. Didesniais laiko intervalais, pvz., čia rodoma 4 valandų trukmė, 50 lygis gali veikti kaip stiprus pasipriešinimas ir palaikymas, o kryžius viršija signalo stiprumą ir kryželį žemiau signalo silpnumo. 

Toliau pateiktoje taisyklėje pateikiamas pavyzdys, kaip galima naudoti šią naują funkciją. Taisyklė bus perkama, kai RSI peržengs 50 lygį (4 valandos), o kaina bus didesnė nei MA 100 (1 valanda), o per 0.5 valandą bus padidinta 1 %. 

Taisyklė bus parduota, kai RSI bus didesnė nei 60 (4 valandos), o kaina padidės bent 2 % nuo pradinės kainos, o tai bus pelnas. Arba taisyklė bus parduota, kai RSI pasieks žemiau 50 lygio (4 valandos), o tai reiškia, kad moneta susilpnėja, o tendencija pasikeičia, jei RSI nukrypsta žemiau 50 lygio. 

Kurkite taisykles ir automatizuokite savo sandorius dabar naudodami naują funkciją „RSI Crossing Above and Below“ Coinrule! (https://coinrule.com/)