Komanda

Uolos ir kietos vietos

Šiais laikais ne paslaptis, kad Markets yra priklausomos nuo pigių centrinio banko pinigų. Bet kokių požymių, kad palūkanų normos gali sugriežtėti ir pigūs pinigai gali šiek tiek pabrangti, pakako, kad sukeltų šiurpulius bet kuriai turto klasei.

Tai atsitiko 2021 m. gegužės mėn., o dabar tai vyksta dar sparčiau ir paaiškina stiprų nuosmukį pastarosiomis dienomis. Kad ir kaip norėtume, kad kriptovaliutų rinkos būtų atsietos nuo kitų turto klasių, kriptovaliuta vėl ir vėl seka likusią rinką aukštyn ir žemyn. 

Jei infliacija ir toliau augs, centriniai bankai jausis įsipareigoję didinti palūkanų normas. Vis dėlto, pasaulinei ekonomikai ir toliau kovojant su Covid atmainomis ir pastarųjų 2 pandemijos metų pasekmėmis, bet kokios tolimesnės blogos ekonomikos naujienos gali atidėti griežtinimą ir leisti rinkoms tęsti „vakarėlius“ tik šiek tiek ilgiau.

Ironiška, bet atrodytų, kad kuo blogiau seksis ekonomikai, tuo geriau rinkoms seksis, nes palūkanų kėlimo lūkesčiai bus atidėti. Žinoma, visada yra didelė tikimybė, kad sugriežtėjus palūkanų normoms ekonomika vis tiek žlugs. Centriniai bankai tikrai yra tarp akmens ir sunkios vietos.

Ką tai reiškia Crypto?

Trumpuoju laikotarpiu nieko gero, nes įplaukiame į neramius vandenis. Tačiau visi, kurie bijo 2018 m. stiliaus meškų rinkos, pagalvokite, kiek ši pramonė nuo to laiko pažengė į priekį.

Ar prekybininkai visiškai paliks labiausiai ateities turto klasę su didžiausia grąža? Arba jie išgyvens audrą ir uždirbs pajamas iš Stablecoins pagal DeFi protokolus, bet kuriuo metu tik kelis paspaudimus ir vėl pateks į rinką?

Būkite atsargūs, bet nepraraskite vilties, kriptovaliutų rinkos yra tam, kad pasiliktų.