Komanda

Revoliuciniai apdovanojimai: Coinrule & CoinGecko

Džiaugiamės galėdami pateikti jums žaidimą keičiantį pranešimą iš kriptovaliutų pasaulio širdies. Coinrule sujungia rankas su CoinGecko, viena didžiausių ir patikimiausių pasaulyje kriptovaliutų duomenų kaupimo įmonių, partneryste, kuri žada atnešti įdomių naujų laimėjimų.

Nuo šiandien CoinGecko vartotojai gali išpirkti savo gerai uždirbtus saldainių apdovanojimus ir gauti 25% nuolaidą bet kuriam iš Coinrulemėnesinių ar metinių abonementų. Taip, perskaitėte teisingai – nuolaida visam gyvenimui, todėl automatizuotos kriptovaliutų prekybos galia tampa dar labiau prieinama visiems.

Tiems, kurie dar nežino, „CoinGecko's“. Candy Rewards programa yra į vartotoją orientuota iniciatyva, leidžianti platformos vartotojams rinkti „saldainius“ tiesiog kasdien prisijungiant ir naudojant „CoinGecko“ platformą. Su šiais sukauptais saldainiais vartotojai gali išpirkti įvairius įdomius apdovanojimus ir privilegijas.

Norėdami išpirkti savo saldainius už šią išskirtinę nuolaidą, naujas Coinrule vartotojai gali tiesiog eiti į „CoinGecko Rewards“ puslapį ir pasirinkti Coinrule pasiūlymas. Išpirkę nuolaidą, apsilankykite Coinrulesvetainėje, kad pasirinktumėte pageidaujamą prenumeratą.

Mes nepaprastai džiaugiamės, ką ši partnerystė duos abiem Coinrule ir CoinGecko bendruomenės. Kaip visada, esame pasiryžę teikti geriausius prekybos įrankius ir strategijas, ir manome, kad ši partnerystė su CoinGecko yra didžiulis žingsnis šioje kelionėje.

Nekantraujame pasveikinti CoinGecko naudotojus mūsų platformoje ir nekantraujame pamatyti fantastiškas prekybos strategijas, kurias sukursite naudodami Coinrule.

Kaip visada, sėkmingos prekybos!