Komanda

Pagaliau atokvėpis!

Paskutinės dvi kriptovaliutų savaitės buvo palyginti mažiau nepastovios nei dvi prieš tai buvusios, ir pagaliau atrodo, kad gauname šiek tiek atokvėpio. Atrodo, kad rinkos operacijos, kurias pradėjo vykdyti Anglijos bankas, sėkmingai atšaldė svaro išpardavimą, nes jis šiek tiek atsigavo dolerio atžvilgiu. Panašu, kad tai bent laikinai šiek tiek nuramino finansų rinkas. Vėliau Bitcoin išliko stabilus, nes jo kaina buvo nuo 18,000 20,500 iki XNUMX XNUMX USD. Tai yra sveikintinas didelių kainų svyravimų, kuriuos stebėjome pastarosiomis savaitėmis, pokytis.

Žvelgiant iš techninės perspektyvos, atrodo, kad Bitcoin kaina gali artėti prie atramos taško, nes valiuta yra 17,600 18,500–2020 15,800 USD pagrindinio palaikymo diapazone. Meškos tikėsis, kad prarasime šį diapazoną ir pamatysime kitą koją. Praradus šį diapazoną, rinka nematė nuo 16,100 m. žemumų, greičiausiai maždaug XNUMX XNUMX–XNUMX XNUMX USD, ir trumpalaikės kriptovaliutų rinkos perspektyvos būtų niūrios. 

Nepaisant to, kad pastarąsias dvi savaites Bitcoin kaina buvo gana stabili, Bitcoin savaitės diagrama rodo, kad galime būti pasiruošę kai kuriems fejerverkams. Jaučius paguos tai, kad savaitės diagramoje yra aiškus krentančio pleišto pavyzdys. Išsiveržimas virš šio pleišto gali reikšti rinkos nuotaikų pasikeitimą ir leisti Bitcoin pakilti link naujų aukštumų, o tai leis jaučiams susigrąžinti prarastas pozicijas prieš lokius. Kitas ryškus rodiklis, patvirtinantis šią idėją, yra faktas, kad bitkoinų santykinis stiprumo indeksas (RSI) savaitės diagramoje jau kurį laiką svyruoja aplink perparduotus lygius, o tai rodo, kad galime tikėtis pasikeitimo ir nuotaikų pokyčių.

Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra infliacijos skaičiai. JAV VKI infliacija rugsėjo mėnesį pasiekė 8.2%, ty 0.1% didesnė nei tikėtasi 8.1%. Nors tai tik nedidelis nukrypimas nuo tikėtinos vertės, pastaraisiais mėnesiais matėme, kad net šiek tiek didesnis nei tikėtasi infliacijos lygis gali turėti rimtų pasekmių finansų rinkoms, įskaitant kriptovaliutą. Tikrai atrodo, kad FED palūkanų normų kėlimas iki šiol mažai sumažino pagrindinę infliaciją, o rinkos lūkesčiai dėl tolesnio palūkanų kėlimo yra stiprūs. Tuo tarpu, nepaisant sulėtėjusio svaro išpardavimo, rinkos atidžiai stebi, kas nutiks augant JK pensijų fondų krizei. Makro lygmeniu viskas gali pradėti darytis įdomiai.

Bet kuriuo atveju, nesvarbu, ar tai skausmas, ar padidėjimas, greičiausiai turėsime aiškesnį supratimą, kas nutiks, kai sekmadienį pasibaigs savaitės uždarymas.

Peržiūrėkite diagramą „TradingView“. čia!