Komanda

Atsparumas pokyčiams

Liepa buvo raminantis mėnuo kriptovaliutams, o finansų rinkos apskritai, paskatintos Federalinio rezervo banko sprendimo padidinti palūkanų normą 0.75%, pakako infliacijai sulėtinti. Jie taip pat teigė, kad 2.25–2.50% federalinio fondo palūkanų norma dabar yra neutrali – nebeprisideda prie ekonomikos augimo ar susitraukimo. Dėl to rinkos susitraukė, nes tikimasi, kad palūkanos nebus daug didinamos, o blogiausia gali būti už nugaros.

Praėjusiais metais liepa pažymėjo vasaros korekcijos dugną ir naujų visų laikų rekordų pasibaigusio ralio pradžią. Šių metų liepą bitkoinų pelnas per mėnesį pabrango 16.6 % – tai didžiausias mėnesinis prieaugis nuo 2021 m. spalio mėn. Tai viršijo didžiulis eterio mėnesio prieaugis, maždaug 57 % – didžiausias nuo 2021 m. sausio mėnesio 78 % padidėjimo ir penktas geriausias mėnuo per pastarąjį laikotarpį 5 metai. ETH/BTC diagrama puikiai perteikia šį reginį. Nuo birželio pradžios eteris, palyginti su BTC, pabrango 28 % – tai rodo, kad Ethereum, palyginti su didesniu analogu, padidėjo.

Tačiau praėjusią savaitę didžiausią naudą pasiekė „Ethereum Classic“ (ETC). ETC per 94 dienas išaugo 4 %, o kaina vis dar buvo 20 % nuo aukščiausios. Įtariama, kad tai sukėlė The Ethereum Merge, dėl kurio Ethereum pereis nuo statymo įrodymo prie darbo įrodymo (POW). Dėl to brangi „Ethereum“ kalnakasių įranga, naudojama karo belaisvių matematiniams galvosūkiams išspręsti, pasens, o kalnakasių metinės pajamos 18 mlrd. Kita vertus, „Ethereum Classic“ išliks darbo įrodymas, paskatindamas „Ethereum“ kalnakasius panaudoti savo įrangą, kad apsaugotų „Ethereum Classic“ grandinę. Tačiau Ethereum Classic kasybos pajamos sudaro tik 3% Ethereum pajamų.

„AntPool“, vienas didžiausių kasybos baseinų ir didelės kasybos įrangos gamintojo „Bitmain“ filialas, paskelbė, kad investuos 10 mln. jų įrenginių pardavimas. „Bitmain“ taip pat pareiškė, kad priims mokėjimus už savo mašinas ETC. Ar Ethereum fundamentalistai laimės? Rugpjūčio 2 d. ETC bendra užblokuota vertė (TVL) siekė 230,000 162 USD, o sandorių apimtis buvo 57 mln. USD, palyginti su ETH 3.8 mlrd. USD TVL ir XNUMX mlrd. USD sandorių apimtimi. Lojalistams reikės rimtų tinklo efektų, kad užimtų bet kokią rinkos dalį.

„Fidelity“ pareiškė, kad bitkoinas bus vienintelis 401 (k) kriptovaliutų produktas, kurį jie pasiūlys su 20% paskirstymo riba vienam portfeliui. Galima teigti, kad tai yra didžiulis žingsnis teisinga kryptimi, kai toks begemotas turto valdytojas kaip „Fidelity“ tiki, kad bitkoinas yra tinkamas produktas pensijų planams. Kita vertus, tai taip pat parodo, kad likusi erdvė paprastai laikoma neįrodyta ir nepatikima. Tokią nuomonę šią savaitę pakartojo trys prieš kriptovaliutą nusiteikę Amerikos senatoriai, kurie „Fidelity“ žingsnį įtraukti bitkoiną laikė „nepaprastai nerimą keliančiu“.

Institucijų dvejonės dėl altkoinų gali būti suprantamos, kai atsižvelgiama į įstaigos vengimą rizikuoti. Besiformuojančios kriptovaliutos erdvės pobūdis, kai „statykite greitai ir sulaužykite daiktus“, kuriuo kartais galima pasinaudoti, taip pat trukdo. Tokie incidentai kaip 190 milijonų dolerių vertės išnaudojimas populiariame žetonų tilte Nomad, įvykęs šią savaitę, yra pavyzdys. „Solana“ šią savaitę taip pat patyrė problemų dėl populiarių „Solana“ piniginių, „Phantom“, „Slope“ ir „Trust Wallet“, kurių naudotojų lėšos buvo išeikvotos iš daugiau nei 8,000 XNUMX piniginių.

Po CeFi žlugimo ir dabar šių „karštų“ piniginių pažeidimų kriptovaliutų saugumas tapo dar didesniu visų kriptovaliutų naudotojų prioritetu. Populiarus aparatinės įrangos piniginės tiekėjas „Ledger“ puikiai suplanavo savo gandų sklindančias diskusijas dėl papildomo 100 mln. USD finansavimo. Sklinda gandai, kad turas bus įvertintas aukštesniu nei ankstesnis 380 mln. USD padidinimas – 1.5 mlrd. USD vertės praėjusį birželį, o tai rodo didėjančią kriptovaliutų turto apsaugos poreikį net ir šio rinkos nuosmukio metu.

Laimei, pasipriešinimas pokyčiams gali suteikti pelningų galimybių, nes banda lieka atokiau nuo „rizikingo“ turto. Howardas Marksas savo investicijų biblijoje „Svarbiausias dalykas“ nurodo, kad didžiausia pagal riziką koreguota grąža gaunama perkant turtą, kuris laikomas „ne iki galo suprantamu, iš esmės abejotinu, prieštaringu, netinkamu ar baisu, netinkamu „gerbiami“ portfeliai arba neseniai buvo neinvestuoti“. Įdomu, kokia turto klasė atitinka šiuos kriterijus…

Sukurkite taisykles ir automatizuokite savo ETH / BTC sandorius dabar naudodami Coinrule! (https://coinrule.com/)