Komanda

Įvertinimas Rumble

Antradienį dramatišku ir netikėtu žingsniu garsi reitingų įmonė „Fitch“ priėmė sprendimą sumažinti JAV vyriausybės aukščiausią kredito reitingą. JAV buvo sumažintas iki AA+ statuso, palyginti su anksčiau buvusiu nesugadintu AAA reitingu. Reitingo sumažinimą lėmė prognozuojamas fiskalinis nuosmukis per ateinančius trejus metus ir dabar pasikartojančios paskutinės minutės derybos dėl skolos lubų, kurios kelia pavojų vyriausybės gebėjimui vykdyti savo įsipareigojimus. Šis drąsus žingsnis išprovokavo greitą ir griežtą Baltųjų rūmų repliką ir nustebino investuotojų bendruomenę, turint omenyje, kad prieš du mėnesius jis buvo išspręstas ginčytinos skolos lubų krizės kulnais. Dėl to rinkos dalyviai nedelsdami pakoregavo savo strategijas, ieškodami prieglobsčio nuo galimų nuosmukių. Tai paskatino pasitraukti nuo akcijų ir prie tradiciškai saugaus investicinio turto, pavyzdžiui, vyriausybės obligacijų ir JAV dolerio.

Daugiau kriptovaliutų naujienų, Curve, pagrindinis DeFi protokolas, kuris atlieka automatizuotą rinkos formavimą ir plačiai naudojamas pramonėje, praėjusį sekmadienį patyrė didelį pažeidimą vėlyvomis valandomis, nes įsilaužėliai išnaudojo keletą platformos stabilių monetų telkinių. Po pažeidimo paaiškėjo, kad „Curve“ įkūrėjas turėjo negrąžintą 80 mln. USD paskolą, užtikrintą $CRV, pradiniu protokolo žetonu. Atsižvelgiant į tai, kad dėl išnaudojimo smarkiai nuvertėjo $CRV kaina, bendra paskolos užstato vertė doleriais sumažėjo, todėl paskola atsidūrė ant likvidavimo slenksčio. Potencialus šios paskolos likvidavimas gali lemti pateikto užstato pardavimą atviroje rinkoje, sukeldamas tolesnių likvidacijų domino efektą. Todėl „Curve“ įkūrėjas siaubingai stengėsi grąžinti paskolos dalis, siekdamas sumažinti savo likvidavimo slenkstį ir apriboti bet kokius vėlesnius padarinius.

Techninės analizės požiūriu, pastarosiomis savaitėmis rinkose pasislinko į šoną, kai Bitcoin svyravo nuo 28,600 31,500 iki 27 20 USD. Pertrauka virš šio diapazono gali katapultuoti Bitcoin į naujus metinius piko lygius, o kritimas greičiausiai paskatins regresiją link XNUMX XNUMX USD ribos. Optimistiškesnio scenarijaus pasitikėjimas yra vienas konkretus techninis pranašas: MACD (Moving Average Convergence Divergence), kuris pasirodo ant stulpelio virš signalo linijos. Ankstesnis tokio įvykio įvykis pranašavo didelį „Bitcoin“ pakilimą, todėl jis pakilo daugiau nei XNUMX%.

Šios savaitės finansinė padėtis paženklinta netikėtai „Fitch“ sumažinto JAV kredito reitingo, kuris sukėlė šokiravimo bangas pasaulinėse rinkose. Lygiagrečiai Anglijos banko palūkanų normų kėlimas atnešė ir rūpesčių, ir vilčių, o Curve kibernetinis pažeidimas kriptovaliutų pasaulį sukrėtė. Kartu šie įvykiai piešia ryškų vaizdą apie pasaulinę ekonomiką, kuri nuolat juda, kupina netikrumo, galimybių ir priminimų, kad sėkmė šiame sudėtingame kraštovaizdyje reikalauja nuolatinio budrumo.

Peržiūrėkite diagramą „TradingView“. čia.