Komanda

Vienas ir padaryta?

Praėjusią savaitę rinką pasiekė žinia, kad infliacijos skaičiai buvo šaltesni nei tikėtasi. Pagrindiniai VKI duomenys atitiko prognozes – 5.6 %, daugiau nei ankstesnis 5.5 %. Tačiau pagrindinis VKI buvo 5 %, mažesnis nei tikėtasi 5.1 %. Taigi rizikos turtas pradėjo didėti. Dėl FED priklausomybės nuo duomenų galima tikėtis, kad šie skaičiai žymiai padidins tikimybę, kad FED gegužę sustabdys palūkanų kėlimą. Tačiau FED anksčiau perspėjo per anksti nepakelti kojos nuo patarlių dujų. FOMC minutės netrukus sekė VKI skaičiais 6 val. UTC ir tai patvirtino, nes visi nariai pritarė pasiūlytam 25 bps padidinimui gegužės mėnesį. Kai kurie analitikai mano, kad FED dabar bus vienas ir bus atliktas gegužę. Netrukus pagrindinė infliacija sieks 3.5 % metinių, o esant 5 % federalinių fondų palūkanų normai, rinka siekia 1.5 % realios federalinių fondų palūkanų normos. Praeityje pasirodė, kad reali 1.5 % norma yra pakankamai ribojanti, kad su ja žudytų infliacija ir ekonomika. Šį ekonomikos lėtėjimą remia Fed, kuris FOMC pareiškė, kad nuo 2023 m. tikisi lengvo nuosmukio. Tačiau jų vartojamas žodis lengvas buvo tiriamas, nes šiuo metu pelningumo kreivė yra labiausiai apversta. tai buvo nuo 1980 m.

Pastaraisiais mėnesiais „Crypto“ kaip turto klasė nebuvo glaudžiai susijusi su kitomis makrokomandomis, o praėjusią savaitę išleidus „Ethereum“ „Shapella“ atnaujinimą, ji taip pat turėjo savo įvykių riziką. Šis atnaujinimas užbaigė perėjimą nuo darbo įrodymo (PoW) prie statymo įrodymo (PoS) ir leido vartotojams atsiimti savo sumokėtą ETH ir susijusius atlygius. Daugelis manė, kad tai sukurs „Ethereum“ pardavimo spaudimą, nes atsitraukimo eilės priekyje esantys asmenys parduos neatidėliotinus, o toliau esantys apsidraustų per priedus ir ateities sandorius. Laukiant šio įvykio „Ethereum“ matė mažesnes kainas, nes pastarosiomis savaitėmis ETH buvo prastesnis už BTC. Tačiau tikroji reakcija į įvykį buvo visiškai priešinga, nes Ethereum nuo trečiadienio žemiausio lygio Bitcoin pabrango apie 13%.

Žvelgiant iš techninės perspektyvos, pakilimas, kai MA9 per dieną viršijo MA50, pasireiškė, kai Bitcoin pagaliau pakilo virš 30,000 32,000 USD. Jaučiai dabar tikisi, kad šis mitingas tęsis iki kito pagrindinio pasipriešinimo apie 42 XNUMX USD. Pagrindinis rodiklis, palaikantis šį scenarijų, yra tai, kad MACD neseniai kirto signalo liniją. Paskutinį kartą tai nutiko, kai Bitcoin kaina pakilo XNUMX%. Rinkos nuotaikos šiuo metu iš esmės yra pakilios. Kai taip yra, svarbu nebūti aklaregiam, nes nuo kovo vidurio didelių pataisų nebuvo; atsitraukimas tikrai taip pat gali būti ant kortų.

Gegužės 2 ir 3 d. FOMC susitikimas turės įtakos trumpalaikei rinkos krypčiai. Poveikis makrokomandoms greičiausiai nebus toks didelis, kaip FED paskelbė standartines palūkanų normas, turint omenyje, kad rinka dabar puikiai žino, kad numatomas dar 25 bps padidėjimas.